Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 127, 128, 129, 130, 131
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2010 16:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2010
Příspěvky: 491
mlexa píše:
Renomovani vyrobci vyrabeji ve stejnych fabrikach jako se delaji tyto noname.


Asi preklep, nie ? Napr. Japan Remote Control (JR PROPO) ma
tri fabriky - dve v Japonsku, tretiu v Malajzii a ani v jednej
z nich sa tento FlySky vysielac nevyraba (Turnigy je iba HC
nalepka na FS) a ani v jednom JR vysielaci nie je Atmel jednocipak.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2010 20:19 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 7.6.2008
Příspěvky: 369
JMalik píše:
Loner píše:

JIRKO, TY NEDISKUTUJES, JENOM TU JAKO MALEJ FRACEK PRUDIS A OBTEZUJES. co se tyce adminu tak uz jste proste s nima tak scuknuty ze vam tohle otravovani a zaplevelovani prochazi.


Nikoho z moderátorů osobně neznám, nevídám se s nimi. TomaseC jsem viděl asi dvakrát na soutěži v hale v Příbrami, myslím, že když se někde potkáme ani nebude vědět o koho jde. S adminem ani s moderátory si nedopisuji, abych nad něčím pofňukával, nebo tady vyžadoval nějaká řešení.
Někteří se tady chováte jako když vám na pískovišti rozšlápnou bábovičky.
(A to vám je nikdo ani nerozkopal s tím, že je to blbě a bylo by lepší začít stavět znovu).
Píšu to sem proto, aby až mě zase zkontaktuje někdo ze začátečníků s problémem TGY9, jsem ho mohl odkázat na toto vlákno, jestli si ho přečetl.
Pokud o tom nic neví a nečetl to, pokusím se mu pomoci. Pokud to četl a teď vyžaduje ode mě pomoc, pošlu ho někam.
Jestli si to koupíš Ty, Drondys, KarelSkala....a podobní je mi putna.

Myslím, že by jste tohle měli nejradši jako uzavřený klub vyvolených s tím, že sem budou psát jen věřící (v TGY9) :wink:


tyhle slataniny nedavaji smysl, jdi prudit jinam, nikdo v tomto vlaknu o tebe nestoji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2010 21:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2008
Příspěvky: 1007
Bydliště: Brno
Jednou na to příjdete sami :wink:

_________________
Velox Revolution II ZDZ 50NG
EasyStar II
LOOP VA


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2010 21:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.2010
Příspěvky: 2313
Loner píše:
tyhle slataniny nedavaji smysl, jdi prudit jinam, nikdo v tomto vlaknu o tebe nestoji.

Jsi samozvaný anebo jsi už byl řádně zvolen urážet druhé ve jménu všech?

No nic, si myslím, že tohle vlákno mohlo být docela zajímavý, pokud by si ty blbý kecy nechaly pro sebe obě extremistické strany :wink: Zarytí odpůrci i uctívači.

Já sám to rádio nemám a ani jsem o něm neuvažoval; jsem se svou volbou spokojen.

Ale proč by, inšallah, nemohlo to rádio někomu vyhovovat?
A jiný zase snad může upozornit, ale slušně, na možná rizika a nedostatky.

Rádio je to dost levné, takže:
- Kdo chce levnou věc k EPP, bude jistě spokojen. Více kanálů taky přijde vhod, když si bude chtít hrát třeba s různými ovládanými doplňky/blbůstkami.
- Kdo jednou půjde dál, možná tohle pak zahodí (možná ne), ale vzhledem k ceně to snad nebude tak bolet. Kdo totiž půjde dál, utratí o dva řády víc za jiné věci tak jako tak.
- Kdo už má něco jinýho, nemusí tady zbytečně prskat na ty, kteří jeho cestou nešli (je to hnus, velebnosti).
- Ale naopak dobré rady od těch, co prošli cestu trnitou, nemusí být k zahození. Můžou se hodit i těm, kteří dál půjdou tou svou vlastní cestou.

No, a nemohli bychom teď už zase tady mít rady, tipy, triky a postřehy k tomu rádiu od těch, co ho opravdu mají nebo měli či zkoušeli?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2010 22:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 620
Bydliště: Poprad
neprisiel zatial niekto na to ako zmenit hromadne vychylky serv na nizsiu hodnotu a to vsetkych naraz

strucne povedane : zapnem = male vychylky, vypnem = velke vychylky
u vsetkeho naraz: vyskovka, smerovka, kridelka.
Rimr uviedol v jednom videu ze na to zatial neprisiel a ziadnu unu informaciu o tom teraz nemam.

diki


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2010 22:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Panove (a damy?)
Protoze to FlyBear docela hezky shrnul a protoze vlakno na 131 stranek se prakticky neda moderovat (vinou enginu fora, ktery to uz evidente nestiha, a treba takove smazani jedineho prispevku trva nekolik minut), rozhodl jsem se toto vlakno uzamknout.

Zajemci o dalsi diskuzi si pravdepodobne zalozi nejake pokracovani, coz je uplne vporadku, jen doufam ze se tam budou vsichni drzet vic tematu a mene svych osobnich vylevu !!

A vsem kdo se o te "proklate" :wink: vysilacce chteji neco opravdu dozvedet doporucuji navstivit RiMrovy stranky = http://www.ok-rimr.com/

EDIT - pokracovani uz je na svete tady = http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... ic&t=34032

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.12.2010 0:09 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11191
Bydliště: Břeclav, ČR
KarelSkala píše:
pepin píše:
Pokud se na to podívám hooodně s odstupem od probírané problematiky, tak pokud někdo kupuje a má na drahé věci,v principu nemuže být zase až takový hlupák.

To, že někdo kupuje a má na drahé věci z něj ještě žádného chytráka nedělá. :wink:


Jestli to naopk není o tom, že ten, kdo si není schopen zařídit takový životní standard aby nemusel spoléhat na jakýkoliv nejlevnější šunt, nebude nejspíš žádný lumen.

Bohužel musím zkonstatovat, že jsem už dlouho neviděl vlákno tak plné pitomostí jako toto.

A pepin klepnul hřebíček na hlavičku. Což je ale celkem k ničemu. Proč? Protože to nepochopí hlavně ti, kterým to mělo něco sdělit...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1957 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 127, 128, 129, 130, 131

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz