Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 12:43 
Mazák
Mazák

Objednal jsem si na Aliexpressu 6 ks těchto baterek.Dorazily v pohodě,ale všechny články mají 0 V.Předpokládám,že jsou nejspíš K.O.Objednával jsem tam už spoustu lionek a vždycky v pohodě a teď tohle :oops: .Asi není šance jak je oživit?Takže ASA?Že by to byl zmetek (možná ten prodejce :mrgreen: )nebo jen nějaká nepovedená kopie?Ještě jsem se s tím nesetkal.

PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 14:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

kupoval jsem je tam od Liit0kala Store a bili uplne v poradku

PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 14:57 
Mazák
Mazák

Tohle jsem zrovna objednával přes kamaráda,tak se to pokusí reklamovat a uvidíme.Předpokládám,že se lion nedodávají vybité ne?.Každopádně asi nabít nepůjdou ne?Já je nikdy nevybíjím pod 3V.A jestli to holt neklapne,tak se nedá nic dělat.Už jsem v životě přišel o víc.Ale čím to může bejt.Samovybíjení je podle mně blbost.Tak pak snad jedině,že v pouzdře je jen kus železa aby nebylo úplně prázdný :mrgreen: .Nemůžu to kuchnout,než se nějak vyřeší ta reklamace.Ale váhově odpovídají těm co mám a fungujou v pohodě.

PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 15:00 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Obrázky: 0
Změř, jestli nejsou přerušené.

PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 17:15 
Mazák
Mazák

To novfra:To zkusím zejtra,taky mně to napadlo.Mám je ale bohužel v práci.No jo,ale jak by se samy přerušily?Zářej novotou a na kontaktech po nějaký manipulaci ani památky.Je to záhada.Napadá mě snad jen nějaká vada z výroby atd.

PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 19:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

a skousel ste je dat nabijet

PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 20:44 
Mazák
Mazák

Zkoušel jsem je dát nabíjet,ale Ultramat 14 se při 0V ani nezapne.Kolega to zkoušel nabíječkou na e-cigarety a po dvou hoďinách do dvou článků nedostal ani mAh.Zřejmě budou opravdu přerušený.Jinak lionek už jsem měl docela dost.Elektromodely lítám jenom na lionky.A v různých věcech mám i spoustu lionek ze starých notebookových baterií.Ale tohle jsem ještě nezažil.

PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 20:49 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Mosquito píše:
To novfra:To zkusím zejtra,taky mně to napadlo.Mám je ale bohužel v práci.No jo,ale jak by se samy přerušily?Zářej novotou a na kontaktech po nějaký manipulaci ani památky.Je to záhada.Napadá mě snad jen nějaká vada z výroby atd.

Jestli není přerušená, může se zkusit nabít. Ale stejně na nic jiného, než na pokusy, nebo nějaké nenáročné světýlko už to nebude.

PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 22:09 
Mazák
Mazák

Pokud jsou všechny na nule, tak to rozhodně není náhoda s nějakým vadným kusem - prostě jsi jeden z mnoha, co naletěli čínským soudruhům. Holt riziko levnějších nákupů. Kamarád kupoval lodičku a také bohužel narazil na velice schopného podvodníka. Bohužel přišel o 17 táců a policie je v podstatě bezmocná, ani banka nepomohla.

PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2017 5:29 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Mosquito píše:
Objednal jsem si na Aliexpressu 6 ks těchto baterek....

Napsat prodejci, vepsat mu to do feedback-u optimálně s fotkou připojeného měřáku jak ukazuje nulu.
Na to prodejci docela slyší, funguje to. Většinou.

PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2017 20:05 
Mazák
Mazák

Tak,jsem je měřil a s největšî pravděpodobností jsou přerušené.Zkoušel jsem taky připojit paralelně funkční článek stejného typu a ampérmetrem měřit proud.Žádnej proud tam,ale neteče.Takže myslím,že jsou na 99 procent přerušené.Jen nechápu jak se tohle může stát.Zkrat by byl poznat na kontaktech,a vada z výroby si myslím nepřichází v úvahu.Přeci existuje něco jako výstupní kontrola ne?
To Jyrry:Dík za tip.Reklamovat to samozřejmě budem.Tak uvidíme jak se k tomu postaví.

PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2017 20:13 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Mosquito píše:
Reklamovat to samozřejmě budem.Tak uvidíme jak se k tomu postaví.

Kdyby reklamace nevyšla a už nebudeš vědět co s takovou baterkou dělat, měl bych o jeden takto postižený článek zájem.

PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2017 21:34 
Mazák
Mazák

To novfra:Máš snad nějakej nápad jak je oživit nebo ho chceš kuchnout ze studijních a výzkumných důvodů? :mrgreen:

PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2017 22:18 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Mosquito píše:
To novfra:Máš snad nějakej nápad jak je oživit nebo ho chceš kuchnout ze studijních a výzkumných důvodů? :mrgreen:

Už jsem se s tím potkal, náprava není jednoduchá, úspěšnost je zatím velmi malá (čti potřebuji se to naučit) A k tomu potřebuji studijní "materiál". Nápad je, zkušenosti zatím malé, úspěšnost mizivá...

PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2017 22:37 
Ověřování totožnosti
Ověřování totožnosti

Mosquito píše:

Když něco takového kupuješ, tak platbu paypalem. Potom není tenhle problém.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další