Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 349 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 16.01.2017 15:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
pro "emajko159" Dík.
Otázkou je zda se z tohoto označení dá dopátrat k datasheetu takto značených článků SAMSUNG
ta -20 za pomlčkou by mohla souviset s kapacitou 2000 mAh. "B" jsem nenašel. U AVACOM datasheet k "-20R"
"-20B" bude nejspíš nějaké články s označením "Model name -20B"
Jestliže "R" jsou NÁŘAĎOVÉ, pak "B" mohly být (jsou) články pro NOTEBOOK
Nabíjecí a vybíjecí proud pro "-20B" (pokud se nenajde) bude nutno odhadnout.
Model name : INR18650-20R
Obrázek


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 29.01.2017 16:49 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Silové konektory XT30 a XT60 versus Tamiya (Molex) - tvar pinů na straně baterie a zátěže
XT konektory mají u baterie piny FEMALE - zásuvky a na straně zátěže MALE - zástrčky
U konektorů Tamiya (Molex) je tomu obráceně. MÁ K TOMU NĚKDO NĚCO JAK TO VZNIKLO / DŮVOD ?
Přehled modelářských silových konektorů
XT60 konektor samec + samice 2 páry
Konektor zlacený Mini Tamiya (2 páry)
Pohonná baterie NiMH 7,2 V 3300 mAh s konektorem Tamiya.
Často to platí i u LiPol 2S v hardcase (do rc aut). U jiných typů LiPol (letecké) to neplatí vždy.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 31.03.2017 13:12 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Tomáš Krásenský na "novinky.cz/bydleni/jak-na-to"
[url]Podle čeho vybírat akumulátory do domácnosti a pro kutily[/url]
" ... Lithiové akumulátory by se úplným vybitím zničily, proto mají elektronickou ochranu,
která je odpojuje při poklesu napětí na zhruba 1 V ..."
- Má(draze zaplacená zkušenost): Odpojit LiIon a LiPol od zátěže je nutné už při 3 V a LiFe při 2.5 V /článek.
- K zakoupenému článku je nutné mít patřičný NÁVOD a řídit se v něm uvedenými údaji o
_Maximálním napětí, Minimálním napětí, povoleným Nabíjecím a Vybíjecím proudem.
- Ten 1 V jako napětí pro odpojení zátěže Li-xxx akumulátoru autorovi článku poněkud utekl. Nejspíš překlep.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.04.2017 19:08 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2013
Příspěvky: 22
Bydliště: Bratislava
Preklep alebo netuší o čom hovorí :)
Ale stretol som sa už s rôznymi údajmi na štítku baterky. Napríklad že minimálne napätie na Li-Po 2,5V. To sa mi zdá už dosť málo. Možno tak pri obrovskom odbere. Inak sa zväčša uvádza 3V.
A to že by lítiové baterky mali ochranu, to neviem odkiaľ zobral. Možno tak baterky v telefónoch, prípadne niektoré 18650ky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 16.04.2017 8:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Nekoupili jste někdo Gaoneng GNB 14.8V 1300mAh (1100/1300/1500/2200mAh) 4S 120C/240C LiPol ? Zkušenosti ?
Gaoneng GNB 14.8V 1300mAh 4S 120C/240C Lipo Battery for FPV Racing
POROVNÁNÍ
Infinity 90c racespec vs Gaoneng 80c/160c
Infinity 90c racespec vs Gaoneng 80c/160c
Turnigy Graphene vs Infinity Graphene
Turnigy Graphene vs Infinity Graphene - AndyRC
Turnigy Graphene vs Infinity Graphene - PinchTune
GOOGLENÍ
Google"gaoneng gnb Lipo 110C/220C"
"gaoneng gnb lipo 110c/220 c videos"

==edit02
[120C?] Gaoneng GNB 14.8V 1500mAh 4S 120C/240C - TEST rcgroups


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.09.2017 20:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.9.2017
Příspěvky: 1
Dobry den presel jsem se spalovacich motoru na elektro a jsem v tomto smeru uplny zacatecnik koupil jsem si dva motory jeden vyrobce uvadi 12S a druhy 30 clanku u napajeni a ted jsem s toho jelen muze mi nekdo poradit ? otazka zni : co je 20s a co je 30 clanku(to bych i chapal jenze jsou clanky 1.2v 3.3v atd.. tak jaky ?) popripade jak vyrobit atd..a jak nabijet.. diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 23.09.2017 7:35 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@hackit Popiš ty 2 motory konkrétním označením (nejlépe přímo odkazem).
12S (obecně nS1P) je počet LiPol (LiIon) dvanáct článků v baterii spojených do série.
Pokud se budeme držet LiIon Unominální = 3. 6 V tak jedna LiIon je za tři NiCd/NiMH s Unom. = 1.2 V.
Pokud zanedbáme rozdíl Unom.(LiPol) = 3.7 V pak ESC pro 12S1P je vhodný i pro 36 článkovou baterku NiCd.
Obráceně je to problém ESC pro LiPol/LiIon mají vestavěno hlídání minimálního napětí Umin .
ESC pro NiCd hlídání Umin nemají. V použití pro LiPol/LiIon, je nutno Umin. ošetřit. Jinak se zničí baterka.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 23.09.2017 8:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
hackit píše:
Dobry den presel jsem se spalovacich motoru na elektro a jsem v tomto smeru uplny zacatecnik koupil jsem si dva motory jeden vyrobce uvadi 12S a druhy 30 clanku u napajeni a ted jsem s toho jelen muze mi nekdo poradit ? otazka zni : co je 20s a co je 30 clanku(to bych i chapal jenze jsou clanky 1.2v 3.3v atd.. tak jaky ?) popripade jak vyrobit atd..a jak nabijet.. diky

Asi si mal najprv zisťovať a potom kúpiť, ale to je už zbytočné písať - to len pre iných čo to tu budú čítať.
Neviem ako až si elektricky poučený, napríklad že U je napätie a I prúd? Aby bolo jasné že si rozumieme...

Otázka sa mi zdá byť viac na označovanie motorov než na akumulátory..

Ak s elektropohonom nemáš žiadne skúsenosti, podstatná zmena pre Teba je výkon - spaľovák má výkon a dokáže ho podať až pri určitých otáčkach. Elektromotor to má úplne naopak, ak ho zablokuješ (aby som bol presný tak nie úplne doslova, strieďák sa musí trochu točiť inak by to počítač v regulátore nepustil do výkonu), tak cez motor tečie niečo ako blokovací prúd, ten má šialene vysokú hodnotu (z ohmovho zákona I=U/R a R je odpor vinutia často pár miliOhmov). A teda aj keď sa roztočí ale je preťažený, len "o trošku" väčšou vtuľou, prúd potečie nezyselne vysoký a PRÍKON je samozrejme (P=UxI) úmerne vysoký - ten motor (prípadne baterku alebo regl) spoľahlivo a rýchlo zničí.
Preto by si mal mať možnosť merať prúd. Samozrejme to nejde multimetrom, musí to byť magnetické meranie (bez vloženého odporu bočníku). Volá sa to Watt-meter alebo nejak podobne a ušetrí Ti to určite mnohonásobok ceny, moja hlavmá rada je kúpiť si to ako prvú vec. A moho by to merať aj otáčky, ideálne.

Tvoja úloha je zladiť parametre motoru s napätím baterky a veľkosťou vrtule tak, aby prúd na plný plyn (čiže aj výkon) bol ešte pre motor znesiteľný (ale nespoliehaj sa na údaj o výkone z cenníkov -- to je len vynásobený maximálny prúd maximálnym napätím!!! - musíš si z neho vydeliť ten výkon maximálnym uvedeným napätím a dostaneš prúd, ktorý je pre motor maximálny, a ten musíš dodržať - napríklad 500W motor na 20V znamená 500/20=25A a ak ho použiješ na 2s lipo, bude maximálny výkon čo znesie 25A krát 7,4V=185W (vznikne v motore približne rovnaké teplo ako pri tom uvedenom 500W pri 20V). Aj to bude neisté či to naozaj vydrží.
Tým som Ti naznačil aj potrebu použiť správne napätie pre daný motor - ale ešte tu máme otáčky na volt (označené KV), ktoré určia pri akýchže otáčkach bude ten prúd takpovediac normálny (ľahký výpočet KV krát napätie = otáčky /minútu ale napätie tam vstupuje "efektívne", t.j. časť ktorá sa nemení na teplo v odpore vinutia). Ak Ti vyjde 20-30 a viac tisíc rpm, je to jednak blbý zvuk, jednak normálne nekúpiš vrtuľu ktorú by to neroztrhalo, a ani to nebude efektívne..
Takže aj samotný motor treba aby bol vhodný (je to boj o účinnosť, ak teda nechceme mechanickú prevodovku - čím menšie sa snažíme získať otáčky na volt, tým silnejšie magnety a viac závitov vinutia na to potrebujeme, ale to znamená vyššiu hmotnosť alebo odpor a teda horšie parametre..)
S tým efektívnym napätím som inak zase prešiel do ďalšieho tajomstva - keď vieš odpor vinutia, pri nejakom prúde sa na ňom stráca napätie (triviálny ohmov zákon U=RxI ) a teda vieš z pomeru napätia baterky a tej straty na odpore, aj pomer aká časť príkonu sa zmení na teplo a len zbytok je približne výkon čo motor dodá vrtuli (ak to vydrží uchladiť...)

A ak sa Ti nechce testovať a merať a občas možno niečo spáliť, je ešte schodná cesta použiť PRESNE takú zostavu ako má niekto odskúšanú.

Ale nepíšem o nejakom príklade z cenníku. Pri lipolkách bol už len medzi rôznymi typmi článkov (lepšie/modernejšie/masívnejšie vs obyčajnejšie/ľahšie rovnakej kapacity) taký rozdiel že to niekedy stačilo na na spálenie osvedčených pohonov, t.j. niekto lietal roky na 3s lipo 20C a potom kúpil novinku nejaké Hyperion G3 či čo, a tým že podržali možno volt alebo len pol voltu navyše pohon zhorel - a je to prekvapivo presné, motor sa snaží dodržať otáčky a až vrtuľa určuje aký výkon je na ne potrebný, a ten rasie s nejakou treťou mocninou otáčok. Takže nie ako u žiarovky že nejaký volt hore-dole je v pohode..
Rozumnejšie je voziť predimenzovaný motor. Aj to je rada - naše modelárske motory majú najvyššiu účinnosť pri úplne malých prúdoch voči maximálnemu čo vydržia, takže ak použiješ o tretinu menší prúd (t.j. výkonnejší motor s menšou/ľahšou vrtuľou) je to síce hmotnosť navyše, ale akoby bol motor o triedu kvalitnejší.
A to isté platí aj o baterkách, nevyužívať maximálny prúd čo si nejaký číňan často len "vysníva" a ani nevybíjať celú kapacitu, a vydržia oveľa dlhšie. (pod pojmom "celá kapacita" myslím 80% tej čo je napísaná na baterke, prípadne teda vybitie kedy na článku zostane len 3,6V - ten je úplne vybitý, aj keď by ochotne ešte trochu prúdu dal a tým sa zničil.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2017 2:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: SK
Obrázky: 6
hackit píše:
Dobry den presel jsem se spalovacich motoru na elektro a jsem v tomto smeru uplny zacatecnik koupil jsem si dva motory jeden vyrobce uvadi 12S a druhy 30 clanku u napajeni a ted jsem s toho jelen muze mi nekdo poradit ? otazka zni : co je 20s a co je 30 clanku(to bych i chapal jenze jsou clanky 1.2v 3.3v atd.. tak jaky ?) popripade jak vyrobit atd..a jak nabijet.. diky


Je to pravdepodobne max. napätie motoru (málo info.) Malo by tam byť aj min. počet článkov.
Ale jednoducho asi takto:

12S je 12x3,7V (LiPo) = 44,4V Napr. kúpiť 2x 6S LiPo a zapojiť do série.
30čl. je 30x1,2V (NiCd, NiMh) = 36V (alebo 10S LiPo, Li-Ion)

Najlepšie je dať odkaz na ten motor.

_________________
FrSky Tandem X20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.11.2017 23:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.9.2015
Příspěvky: 212
Bydliště: Mladoboleslavsko
Ahoj, dnes jsem koupil starší model auta a dostal k tomu starší Turnigy baterie, které jsou lehce nafouklé, ale obal měkký.
Dal jsem jednu nabíjet a po 20 minutách při nabíjení 6A (kapacita baterie 7,6 Ah) měla okolo 60 stupňů a nafoukla se tak, že
je úplně tvrdá. To je zralé už vyhodit, ne? Radši jsem ji vypnul, protože jsem se bál, že se obal roztrhne.
Přikládám kdyžtak foto. Díky za info


Přílohy:
20171102_232314.jpg
20171102_232314.jpg
[ 47.72 KiB | Zobrazeno 5989 krát ]

20171102_232532.jpg
20171102_232532.jpg
[ 56.28 KiB | Zobrazeno 5989 krát ]


_________________
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1/10 brushless
Losi Rock Rey 1/10 brushless
Losi Night Crawler SE 1/10
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 8:36 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2013
Příspěvky: 22
Bydliště: Bratislava
Vyhoď ich. Je to nebezpečné.
Nájdi si ako ich bezpečne a ekologicky zlikvidovať a urob tak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 9:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.9.2015
Příspěvky: 212
Bydliště: Mladoboleslavsko
OK, chtěl jsem se jen ujistit. Takhle velké baterie jsem doma nikdy neměl;)
Ještě se zeptám. Do auta jsou lepší asi hardcase provedení, ne? Konektory můžou být jak ty nasouvací nebo raději pájené přímo na baterii. Díky

_________________
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1/10 brushless
Losi Rock Rey 1/10 brushless
Losi Night Crawler SE 1/10


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 15:40 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@Vstrom650 "...Do auta jsou lepší asi hardcase provedení, ne? ..."
Záleží kde je a jak vypadá místo-držák, kde jsou baterie uloženy.
1) Dole a části baterek trčí ven = hardcase je vhodný.
2) Baterie těsně "UZAVŘENA V KRABIČCE", která baterku chrání, tak klidně obyčejné LiPol "letecký plast-pytlík" .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 16:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.9.2015
Příspěvky: 212
Bydliště: Mladoboleslavsko
Díky, tak stačí pytlík
Jinak baterie zde koupená, jde reklamovat, když se nafoukne?

_________________
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1/10 brushless
Losi Rock Rey 1/10 brushless
Losi Night Crawler SE 1/10


Naposledy upravil Vstrom650 dne pát 03.11.2017 16:45, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 16:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2014
Příspěvky: 451
Někde jsem četl, že týpek rozdělal obal na Lipolce na jednotlivý nafouklý články, vybitý je propíchnul a pod vakuem znova zalepil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 349 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: JerryK a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz