Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2007 13:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 537
Bydliště: Černošice
Jirko, pokud si budeš objednávat ten interface a byl bys tak hodný, vezmi mi taky jeden. O poštovné se samo podělíme...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2007 21:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
Kluci nesahnali jste někde nějaký malý univerzální sw pro stahování fotek z foťáku? Jak teď řešíte stahování?
Neměl jsem moc času na testování právě jsem se vrátil z Práglu ale na noťasu jsem to zkoušel ovšem doma se mi nechce instalovat ta všelijaká chamraď kolem (SW).

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2007 21:46 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Co to je to SW ?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2007 21:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
Měl jsem na mysli ten z toho CD ale chtěl bych něco malého co bych si mohl kdekoliv nahrát :o)
Čím ty stahuješ fotky? Normální foťák se tváří jako další disk ale tento ne :(

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2007 22:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 537
Bydliště: Černošice
Kluci (můžu vám tak říkat? :)

ten foťáček má twain rozhraní - nikdy se to nebude tvářit jako disk a pro stahování fotek je potřeba používat nějaké rozhraní. Většinou je to SW (software) dodaný výrobcem.

Nebál bych se toho. Stačí si vybrat že chcete nainstalovat jen Twain ovladač - ostatní netřeba.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2007 23:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2007
Příspěvky: 4260
Bydliště: Praha-východ (Měšice)
Hoki píše:
Co to je to SW ?


SW = software (program) To vieš,profes. deformácia :-)
Ale povedal by so, že dnes už je celkom rarita, keď foťák nepodporuje USB mass storage.

_________________
Truggy od TeamC - Torch E TR8Te
Moj RC web: www.mojefotogalerie.com/rc


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 8:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: Praha 9
Ten fotacek neni mass storage, takze se jako flashka resp. dalsi disk hlasit nebude ... z dodaneho CD staci nahrat jen TWAIN driver, ostatni soft klidne ignoruj, pak ty fotky (prip. video) sosnes pres to twain rozhrani do programku, kterej pouzivas na fotky ... volba ziskat (nebo vlozit) - z rozhrani twain - Mustek GSmart Mini 3 - naskoci ti takovej panylek, kde si vyberes, co chces sosnout :-)

_________________
Toro 900 a par dalsich poletuch ... - Optic 6 Assan


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 10:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
jirad píše:
Ten fotacek neni mass storage, takze se jako flashka resp. dalsi disk hlasit nebude ... z dodaneho CD staci nahrat jen TWAIN driver, ostatni soft klidne ignoruj, pak ty fotky (prip. video) sosnes pres to twain rozhrani do programku, kterej pouzivas na fotky ... volba ziskat (nebo vlozit) - z rozhrani twain - Mustek GSmart Mini 3 - naskoci ti takovej panylek, kde si vyberes, co chces sosnout :-)


Zkoušel jsem to v IrfanView -> Vybrat TWain zdroj ani jeden nich nic neotevřel mohli by jste to kluci vyzkoušet jak vám to pojede? Originál prográmek to otvírá bez problémů.

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 12:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
jirad píše:
Ten fotacek neni mass storage, takze se jako flashka resp. dalsi disk hlasit nebude ... z dodaneho CD staci nahrat jen TWAIN driver, ostatni soft klidne ignoruj, pak ty fotky (prip. video) sosnes pres to twain rozhrani do programku, kterej pouzivas na fotky ... volba ziskat (nebo vlozit) - z rozhrani twain - Mustek GSmart Mini 3 - naskoci ti takovej panylek, kde si vyberes, co chces sosnout :-)

Já měl kdysi ten Smart Mini-2 a šlo to díky instalačnímu CD dobře. Taky se to nechovalo jako další disk. A ten dodaný prográmek plně stačil na stahování a ukládání fotek a videí do PC. Jen by mě zajímalo, jak u této Mini-3 poznám, že je baterka nabitá. Už si to nepamatuju. Dnes si na poštu jdu pro balíček od Pafa, tak jsem asi taky majitel foťáčku. Díky Pafe :P :P :P


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 13:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: Praha 9
V Irfanu nevim a ted to nemam jak testnout, ale treba v Zoneru mi to slape jak vino :-) (na win98 i xp)

_________________
Toro 900 a par dalsich poletuch ... - Optic 6 Assan


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 14:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
Na displeji uvidíš ukazatel stavu baterie, ale nakolik je to přesné nevím.

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 14:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Hora píše:
Na displeji uvidíš ukazatel stavu baterie, ale nakolik je to přesné nevím.

Teď jsem to otevřel a je to totálně mrtvý, tak to dám nabíjet a uvidím. Já jen abych to náhodou nepřebil.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 15:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2007
Příspěvky: 265
Bydliště: Praha 9
Baterka se nabiji USB a vepredu sviti cervena LED, po dodani je baterka totalne KO, kdyz to budes nabijet, tak po nejaky dobe jde fotak zapnout, ale nez se poradne nabije, trva to cca 3 hod ... pak ta LED mozna zhasne, ale nejsem si jistej :-) jinak kdyz uz je funkcni, tak na displeji je klasickej piktogramek baterky ...

_________________
Toro 900 a par dalsich poletuch ... - Optic 6 Assan


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 16:07 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
jirad píše:
Baterka se nabiji USB a vepredu sviti cervena LED, po dodani je baterka totalne KO, kdyz to budes nabijet, tak po nejaky dobe jde fotak zapnout, ale nez se poradne nabije, trva to cca 3 hod ... pak ta LED mozna zhasne, ale nejsem si jistej :-) jinak kdyz uz je funkcni, tak na displeji je klasickej piktogramek baterky ...

Díky za vyčerpávající odpověď. Dnes byl na mou adresu odeslán model el.větroně o rozpětí 2100mm. Tak bude s čeho fotit. ještě vyřešit to ovládání a umístění foťáku na model ???
a - kolmo dolů
b - kolmo do boku
c - šikmo k trupu a křídlu
Na video by se mi to líbilo, aby byl vidět z křídla čumák s vrtulí. Tam lze použít držák z webkamery.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.11.2007 22:47 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2007
Příspěvky: 9
paf píše:
Přesně to bylo: foťáček 24.99$ + poštovní za první kus 16.99$ a další kus 12.99. Za dva kousky tedy za 50$ + 30$ + v ČR DPH který se platí i z poštovnýho!

Původně chtěli za poštovnýž 30$ za kus :evil:


Dikes za odpoved...ovsem jak jsi je donutil poslat to do Evropy? :)
U toho, co jsem nasel ja je rozvoz jen USA a Kanada...

Tohle je ten, co se zalibil mi...:)
http://cgi.ebay.com/Mustek-Gsmart-Mini-3-Tiny-Hi-Res-Digital-Camera-3-1-MP_W0QQitemZ270184870533QQihZ017QQcategoryZ31388QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz