Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.03.2010 14:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Český Újezd
Obrázky: 17
no přece vodoznak HobbyKing .


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: kamerka Turnigy TR52DV
PříspěvekNapsal: čtv 18.03.2010 13:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Praha / Protivín
Nakadah píše:
Ten drzacek vypada ze ma samolepici plochu, ale nema. Folie jenom kryje leskly povrch a jak ho teda mam nekam upevnit vi asi jen cinan (jen dve diry na sroubky).
Ten drzacek mam magneticky a je prikryty folii, aby se na nej nechytal magneticky bordel.

Nakadah píše:
1. zapnout posuvnym spinacem
2. stisknout tlacitko M (mode) a rozsviti se cervena LED - nyni je aktivni nahravani videa aktivovane zvukem silnejsim nez 65dB a modra LED blika pomalu
3. stisknout znovu M - manualni nahravani videa, ovlada se tlacitkem ctverecek/kolecko :D (stop/rec) a modra LED blika rychle
4. stisknout znovu M - fotograficky rezim, kamera udela fotku pri stisknu tlacitka kolecko/ctverecek a modra LED jednou blikne
5. stisknout znovu M - nahravani zvuku, ovlada se zase tlacitkem kolecko/ctverecek a modra LED pri nem sviti stale (pokud se nahrava)
6. podrzet M dokud nezhasne cervena LED - kamera se vypne
Tady jsem se malinko zarazil.. To blikani je aktivni jen pokud prave probiha nahravani, takze v realu je to tak, ze trikrat zmacknu tlacitko M (stale sviti jen cervena LED) a pak mohu tlacitkem "ctverecek/kolecko" fotit.. Zadne bliknuti nebo potvrzeni, ze jsem zvolil ten rezim, ktery jsem chtel.. Na letadlo ji dam teprve o vikendu a doufam, ze ji hned nepohrbim, i kdyz me trochu zklamala..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.03.2010 15:56 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.8.2007
Příspěvky: 8426
Ano mas pravdu jsou tam dva neodymove magnety, ale silou prilis neoplyvaji. Na palubovku v aute jsem ho uchytil normalne samolepicim suchym zipem.

To ovladani mas pravdu ze cervena porad sviti a to ze kamera pracuje prave indikuje modra led. Jenze cervena sviti furt stejne, takze nevis jestli ses prepnul do manualniho nahravani a nebo do foceni. Proste musis pocitat a nebo zkusit jak zablika modra led.

Jinak jako webkamera proste ne a ne, ani na XP ani na Windows7. Takze sem si webkameru koupil samostatne jinou :D Ja ji zkusim dat na ero dnes, snad mi neupadne :D Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.03.2010 20:13 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.8.2007
Příspěvky: 8426
http://www.youtube.com/watch?v=676POJVK0Ik tak sem zkusil i letove video, bohuzel na tenhle typ (splaseneho) era to neni vhodne. Slabsi povahy by mohly vrhnout :D

Z originalniho videa je to stlacene na tok cca 1000kbps. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.04.2010 20:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Český Újezd
Obrázky: 17
Asi před 6 týdny mi z HC přišly dvě kamerky, ta co má Nak a ještě ta druhá.Ta druhá má jen dvě funkce ,video 1, manuální start 2, start spuštěný zvukem >65db.Jinak její čipová výbava je prakticky stejná.Jen má napevno připájený akumulátor.Jinak Ta Turnigy mi začala blbnout ,asi odešel akumulátor.
zde fotky.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25.05.2010 12:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.2004
Příspěvky: 225
Potřebuju do tý na první straně recenzovaný kamerky napárat dva drátky a udělat vývod na drátovou spoušt ..resp vývod na RC spínač .. jen prostě nevim jak . Rozdělal jsem ji a kontakty ze spínače jsou na plošnák připájený tak malým bodem že si netroufnu do toho hrábnout ani mikropájkou . Jak do toho hrábnu mýma klepavýma rukama tak je po kamerce. Řešil to už někdo a vyřešil?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.05.2010 11:14 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.10.2009
Příspěvky: 20
Ahoj chlapi.Tuhle malou kamerku mám taky,ale ještě jsem nepřišel na to jak v ní mám změnit datum a čas.Nemáte s tím někdo zkušenosti?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.05.2010 11:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2009
Příspěvky: 431
Bydliště: Praha / Protivín
Resilo se to tu Xkrat... Naposledy na prvni strance tohohle vlakna. Musis si do ni nahrat textak se spravnymi udaji. Po zapnuti to bude ukazovat jak ma.. Presny postup si najdi sam..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.02.2011 15:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 19.12.2010
Příspěvky: 291
Bydliště: Voděrady RK
Zdravím, tu kamerku už mám pár měsíců a už jsem začínal uvažovat že si koupím jinou, protože video se pěkně seká a většinou právě ve chvílích kdy je to nejméně potřeba. Ale naštěstí jsem si teď v popisu kamery všiml, že prý musí být SD karta s rychlou specifikací nebo co. Koupil jsem si do ní 4GB SD kartu v AB-comu a evidentně bude asi pomalá a v tom to celé vězí, jak ale poznám tu rychlou specifikaci nikde to k těm kartám nepíšou? Nebo takhle rychlá karta je jaká zápisová rychlost?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.02.2011 15:42 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.8.2007
Příspěvky: 8426
Dej link na tu kartu. Jinak hosi nevite kde sehnat nahradni baterku? Tu moji se mi podarilo ztratit. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.02.2011 16:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 19.12.2010
Příspěvky: 291
Bydliště: Voděrady RK
Nakadah píše:
Dej link na tu kartu. Jinak hosi nevite kde sehnat nahradni baterku? Tu moji se mi podarilo ztratit. Nak

S touhle se mi to seká: http://www.ab-com.cz/transcend-4gb-micr ... pteru.html , tak co mám koupit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.02.2011 16:41 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.8.2007
Příspěvky: 8426
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0000000MJF ja mam tuhle. Sice jen class4 ale nic se neseka. Zmerene prenosovky jsou 10MB/s cteni a 6MB/s zapis. Tak nevim proc to oznacili jako class 4.

Stahni si treba ATTO benchmark a zmer prenosovou rychlost te karty. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.02.2011 17:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 19.12.2010
Příspěvky: 291
Bydliště: Voděrady RK
Takže stačí koupit kartu class 6 a mělo by to stíhat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2011 19:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2005
Příspěvky: 132
Mám kartu A-data class 6 a seká se to i s ní, takže kartou to asi nebude.
Mimochodem, nevíte někdo, jak se toho data zbavit úplně ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2011 22:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2008
Příspěvky: 252
Bydliště: St. Huť u Dobříše
...tak kamerka mi dorazila (ta užší hranatá), ale správný datum mi to nebere ani jedním způsobem :twisted: . Nejde to datum zrušit úplně???

_________________
Beta 1400, Spitfire (Dynam), P - 51 Mustang (SDM), F 18 Blue Angel (Robbe), Minimag (Multiplex), Easy Glider El. (Multiplex), Futaba T6EX 2,4 GHz, Easy Star Set (Multiplex) prodáno


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz