RCmania.cz - web pro modeláře a modely
http://www.rcmania.cz/

Imax X400 Twins Charge
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=40&t=70504
Stránka 1 z 1

Autor:  MartinMartin [ čtv 22.01.2015 21:52 ]
Předmět příspěvku:  Imax X400 Twins Charge

Zdravím, používá někdo nabíječ Imax X400 Twins Charge.
Uvažuji o jeho koupi, ale hledám nějaké recenze a právě moc toho nemůžu najít.
Popřípadě i zkušenosti s jinými verzemi ze stejné řady jako třeba X200.

Autor:  malé zvíře [ pát 23.01.2015 6:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Imax X400 Twins Charge

Mám X100, v podstatě ten nejslabší model. Jsem s ním za ty peníze spokojený. Displej sice nepatří mezi špičku, ale na to se u tohohle zařízení nehraje. perfektní ovládání pro blbé (důvod proč jsem ho kupoval :)). Jediné s čím jsem měl problém byl studeňák na balančním konektoru což jsem vyřešil pájkou během pár minut...

Autor:  Arcicorsa [ pát 23.01.2015 20:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Imax X400 Twins Charge

Vlastním X200 už dva roky a jsem s ní naprosto spokojený (kupoval jsem ji jako novinku), vše šlape jak má, přesnost měření je dobrá... Jediná chyba je že je nějaký divný program na nabíjení LiFe, jeden článek nejde nabít (navolit jde) ale jak jsou dva tak už to šlape normálně.. Další chybka co mi vadí je že nejde vypnout timer pro ukončení nabíjení (normálně to neva ale když se nabíjí autobaterie tak je to na hov...)... Jiné chyby jsem nenašel.. Výhodou je větrák řízený PWM takže to večer u TV neruší. LCD je dobře čitelný jen digitizer je z těch levnějších.. Ten univerzální "konektor pult" je perfektní a nemá problém s maximálním proudem nabíječky, jediné co bylo potřeba vyměnit byl přívodní kablík za silnější protože původní se ohříval, také jsem proletoval silovinu na DPS, né že by to nebylo připájené ale mám radši když je to pořádně a ne nějaké šetření cínem.. Jinak nabíječka je v permanentním provozu, nabíjím akumulátory do heli i na letišti z centrály a myslím že za ty dva roky je prověřená.. Na letišti je ještě jedna (kupovali jsme je současně) a je také stále bez poruchy, jen vyhodil přívodní konektor a dal kablíky napevno do nabíječky protože se to v konektoru hřálo (myslím ale že to bylo spíš poddimenzovaným kabelem než konektorem)..

Autor:  kajman111 [ sob 24.01.2015 13:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Imax X400 Twins Charge

Mám asi rok X100 a naprosto v pohodě,bez problémů šlape. Ovládání absolutně blbuvzdorné,že se tím naučila dělat i moje lepší polovička.

Autor:  kohinnek [ sob 02.03.2019 21:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Imax X400 Twins Charge

Vybírám novou nabíječku a mám dotaz na majitele téhle Imax X400 twin:
- Má nabíječka paměť na nejčastěji nabíjené baterky?
- Jaká je spokojenost po delší době používání?

Díky

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/