Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječ Turnigy reaktor
PříspěvekNapsal: úte 24.10.2017 17:11 
Mazák
Mazák

honz74 píše:

Objednal jsem tuto HV verzi kolegovi. Oproti mému starému Reaktoru neumí měřit vnitřní odpor. Manuál je ale přiložen stejný jako k mému starému.
Rozdíl jsem poznal hned po zapnutí, u starého se objevila při zapnutí verze softu, u nového tato hláška vůbec není. Podrobně jsem to nezkoumal, kolegovi to nevadilo, ale některé další viditelné rozdíly tam jsou, třeba napětí u lipol na článku není ve formátu 4,20 ale čísle 4200.

Ten formát čísla by my nevadil, ak by to tak presne meralo bolo by to iba prínosom. (presnosť na 1mV)
Ale to, že nemerá odpor som netušil. Prešiel si to menu poriadne? Môže to byť inde ako na pôvodnom Reaktore. Trocha iný soft. Ale pokiaľ nemerá odpor je to iba mínus. (a to som o ňom v kútku duše uvažoval)
Ako už niekto písal, teraz nieje správny čas na kúpu (výmenu) nového nabíjača pokiaľ to nieje nevyhnutné. Prichádzajú nové trendy. (Výkon, BattGo, Display, Procesor, BT, Soft. atď.) Treba počkať tak 1 rok, ak sa dá. :)

Naposledy upravil juraj.jurej dne stř 15.11.2017 2:53, celkově upraveno 1

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017 7:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

jyrry píše:
8O
Tak to ještě že LiHV jdou nějak mimo mně.
Trochu mi to připomíná tohle , levou větev :?

věcný to příspěvek :D

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017 7:19 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

juraj.jurej píše:

Ten formát čísla by my nevadil, ak by to tak presne meralo bolo by to iba prínosom. (presnosť na 1mV)
Ale to, že nemerá odpor som netušil. Prešiel si to menu poriadne? Môže to byť inde ako na pôvodnom Reaktore. Trocha iný soft. Ale pokiaľ nemerá odpor je to iba mínus. (a to som o ňom v kútku duše uvažoval)
Ako už niekto písal, teraz nieje správny čas na kúpu (výmenu) nového nabíjača pokiaľ to nieje nevyhnutné. Prichádzajú nové trendy. (Výkon, Display, Procesor, BT, Soft. atď.) Treba počkať tak 1 rok, ak sa dá. :)

U staré reaktoru se při zapnutí objeví krátce hláška V3.14 206B, u nového nic, proto mě hned napadlo, že je tam něco jiného.
Spíš mě vadí to, že ti pošlou nabíječ, který neodpovídá manuálu
Tak jsem si ho od kolegy půjčil a proklikal, ale měření odporu opravdu nenašel. V menu je oproti mému reaktoru funkce Monitor, která ti ukáže napětí na jednotlivých článcích, jak jsem již psal ve formátu čtyř čísel, co je samozřejmě jedno. V tomto menu jsem zkoušel u různě podržet tlačítka, ale nic. Tak jak je to v manuálu a dělám to na svém Reaktoru to nefunguje.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017 13:37 
Mazák
Mazák

"starsi" reaktor ma tiez polozku monitor, celkom som ju vyuzil par krat
Chcelo by to pohlad "pod poklicku" co zmenili na zapojeni/pouzitych suciastkach.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19