Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přijímač JETI R7 nano
PříspěvekNapsal: ned 12.09.2021 19:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 166
Celeron píše:
Zkusil jsem všechny senzory co mám, 1x teplota, 1x vario, 2x proud, 3x napětí článků, Rex7, Rex7 Assist, Rex6, starodávnej R7 ve smršťovačce, všecko se najde a jde případně aktualizovat. Jen R7 nano ani ťuk.
To nemůže být náhoda. Spolu s těma dvousekundovejma výpadkama to spíš naznačuje že mu něco je. To že v krabičce nebyl ani návod a ani párovací propojka taky cosi naznačuje. I ta kulatá přelepka na krabičce byla nějaká částečně odchlíplá. Budu ho reklamovat.

Tak to bude opravdu něco s přijímačem. Otevřel jsem novou krabičku s R7 nano a návod, propojka i pokyny pro pájení tam byli.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Přijímač JETI R7 nano
PříspěvekNapsal: stř 15.09.2021 18:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Dnes jsem ještě trochu zkoumal R7 nano. Kabel za převodníkem dlouhej 5 cm a stále nic. Kabel je odzkoušenej jako propojka mezi přijímačem Futaba a dekodérem SBUS. Komunikace telemetrie na EX konektoru je v pořádku, když do něj připojím jakejkoliv senzor, tak telemetrie chodí. USB převodník jsem jinej nezkoušel ale v něm žádnej FW není a vše ostatní přes něj chodí. Když kouknu na Jetibox na vysílači, vše co se dá v přijímači přes "vzduchovou cestu" vyčíst, či změnit funguje. Zkusil jsem tovární nastavení přijímače, stále stejný. Můj Nano má FW verze 3.24, na stránkách podpory Jeti novější ke staření není. Zajímavý ale je, že když jsem zkusil v Jetistudiu aktualizaci, tak se Nano našlo a nabídlo verzi 3.25. Nahrál jsem ji a stále stejný.
Zítra to dovezu do Jina na poradu, případně na reklamaci.

to Cili ale: Jak si dával screen obrazovky, tak to je jen okno Aktualizace R7 Nano. Zkus mi prosím ještě načíst nastavení přijímače v Device Exploreru. Ono to možná opravdu nechodí, když si rozklikneš přehled aktualizací pro R7 Nano, tak tam je napsáno že od verze 3.06 Device Explorer nechodí! No a pokud nejde Device Explorer, tak v přijímači nic přes Jetistudio nenastavíš.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz