Switch to full style
Přijímače, serva, regulátory, BEC, palubní napájení, ale i telemetrie
Odeslat odpověď

Přijímač Graupner GR-24 HOTT

ned 31.05.2020 22:35

Setkal jsem se u těchto přijímačů, s rozdílnou cenovu hladinou ( podotýkám, že jde o jednoho prodejce ) jedna cena je 2850Kč a druhá cena je 2176Kč, jaký je asi mezi těmito přijímači rozdíl? Katalogová čísla jsou stejná, akorát u toho levnějšího, je za číslem .CZ

Re: Přijímač Graupner GR-24 HOTT

pon 01.06.2020 14:03

Takže prodejce mě odpověděl, že ta nižší cena toho přijímače, byla proto, že přijímač byl od jiného dodavatele. Ale stejně co má na svojich stránkách přijímače Graupner, tak už ten s tou nižší cenou odstranil. A na dotaz na jiný přijímač, odepsal, že ho taky nemá, že příjímače Graupner, budou asi až na podzim, že mohu udělat předobjednávku. Ale na stránkách nikde není nebo nebylo uvedené, že některé přijímače nejsou ........

pon 01.06.2020 17:16

Jó to je těžký, udržovat pravdivost nabídky na webu. Mě zas provokuje tohle. Asi to neexistuje, ale moc bych to chtěl :-)
https://www.rcmodelyshop.cz/rcmodelysho ... C-souprava

pon 01.06.2020 18:18

Taky to mám už 5 let v oblíbených. Dostalo mě, že.... Sada obsahuje: Vysílač s Tx LiPo aku 3,7V/6000mAh, 1x přijímač Hott GR-32+3xG+3A+Vario
Na tu dobu celkem dobrý projekt. :lol: Dočasně nedostupný :lol: Něco jako objednávka z 2016 na Minicorado. :lol: :lol:

čtv 04.06.2020 21:30

A tedy vzhledem k tomu, že ten přijímač, byl určený do větroně, a vlastně už nikde není k mání, i když je na stránkách obchodníků, tak je otázka, zda ještě vůbec bude, a jestli bude tak za kolik peněz. Tak jsem zakoupil přijímač GR-16 HOTT, který se ještě dostane koupit :).

čtv 04.06.2020 22:52

Ja nevim zda jeste bude, ale zase ziju na svete tady a ted. Presunuje se vyroba z Ciny do Jizni Koree. Vyrobni zavody byly zasazeny Covidem. Prechod pres hranice nebylo kvartal mozne. Do toho rozpad prodejnich siti a zastoupeni v Evrope. Ti co si zvykli na okamzitou dostupnost veci zbytnych by se meli obrnit trpelivosti .Nikdo z prodejcu dnes netvori zasoby ,jsou to diky internetovemu prodeji mrtve penize. Objednavalo se od vyrobce az kdyz prisla objednavka od zakaznika, kamenne obchudky se skladovymi zasobami zahynuly.
Zacalo obdobi virtualni nereality.

Vyrobni a obchodni systemy to donedavna jeste stihaly a nikdo nic nepoznal. Dnes je situace ale v mnohem jina , paradoxne prijde krize z nedostatku s ,,upravou,, cen.
Odeslat odpověď