Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odstínění rozvodu zapalování
PříspěvekNapsal: úte 02.01.2018 11:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 10507
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
V Z50l mě vyšel dost blbě rozvod od baterek zapalování a napájení RC, je to dost blízko sebe. Je to zápalko od DLE35RA. Mám ho už ve Spacewalkeru, taky nejsou rozvody nijak moc zvlášť daleko od sebe a žádný příznaky rušení s Futabou Faastem jsem nepozoroval. U Z50L bych to chtěl radši ještě posichrovat.
Přemejšlím celý rozvod pro zapalování prostrkat skrz uhlíkový fusekle, co se používají pro rozvod napájení u některých zdrojů v PC. Máte s tím prosím někdo nějakou zkušenost? Předpokládám, že aby to fungovalo, by měla mít fusekle stejnej potenciál jako krabička zapalování. Jenže mě nějak nenapadá, jak tu fusekli spojit s měděným lícnem, který by se dalo následně spojit s krabičkou zápalka. Zaplýst, omotat ? Nějaký lepení asi moc dotekově spolehlivý nebude. A pokud by to spojení nebylo dokonalý, tak by to mohlo možná dělat ještě horší věci, než když tam žádný opletení nebude. Pak je ještě možnost použít měděnou fusekli, co taky bývá v dražších PC zdrojích, jenže to je už nějaká váha. A navíc v těch zdrojích jsou jen malý průměry skrz který neproleze futabáckej konektor.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstínění rozvodu zapalování
PříspěvekNapsal: stř 03.01.2018 4:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
Vzdy ma ucili stari mazaci ze najlepsi zosilnovac je antena, v zmysle tohoto by som to radsej prerobil tak ako to ma byt a nie ako to vyslo

Najlepsie odstranit pricinu ako dosledok


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstínění rozvodu zapalování
PříspěvekNapsal: stř 03.01.2018 18:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 10507
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Nejde o antény, ty jsou od zápalka 25 cm daleko. Ale baterky a kabely k nim jsou pár cm od sebe.Rušení se může naindukovat i do napájení.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz