Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vario FrSky
PříspěvekNapsal: ned 03.09.2017 20:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.4.2017
Příspěvky: 246
. . .


Naposledy upravil honza.i dne ned 03.09.2017 20:20, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Vario FrSky
PříspěvekNapsal: ned 03.09.2017 20:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.4.2017
Příspěvky: 246
pavel1tu píše:

No, pěkné, ale co když bude model při akrobacii vzhůru nohama, nebo bokem, to nemůže fungovat.
Já bych tedy nechtěl aby mi něco sahalo do řízení, ale pokud to někomu vyhovuje ... tím bych to uzavřel.

_________________
Trutnov, X9D+
EasyPeasy,RELAX II,Vektor XXL,4ptéra 250ka
Šohaj(stavím)[/quote]

Mam tam 9tiosý stabilizační systém, který pozná že je vzhůru nohama atd. Protože reaguje 300až560Hz tak to zvládne vybrat rychleji než já, já Bohužel 300 korekcí za sec, nebo korekce při rychlosti rotace 2000stupňů za sec nezvládám, tak si takto hloupě pomáhám.

Nechce se mi za jednu sebemenší chybičku platit xtisíc a hromadu hodin na opravách. Pokud bych počítal i tu nejlevnější opravu co jsem dělal tak mi Spirit ušetřil peníze, za které bych koupil několik nových modelů.

Proto Siprit používám. Náklady na dlouhodobí provoz mám tak minimální. Znám lidi co počítali jen pořizovací náklady, kupovali to nejlevnější a nenechali si poradit, ty již léta nelétají protože na začátku ušetřili a pak je zruinovali náklady na opravy za jejich chyby . To je věc každého nikomu nic nenutím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz