Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 282 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: čtv 15.03.2018 22:41 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
jyrry píše:
... má každý naprosto svobodnou a demokratickou volbu, ..|


...držet hubu a krok :wink: .


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: čtv 15.03.2018 23:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
HonzaS píše:

On ti jako redaktor musí povinně vše hlásit? To by bylo dementní ne? Já myslím, že letová část testu toho gyra v časáku nějak nebyla. Jestli to rozchodil někdy později ale nevim.

No mňa a zrejme nie len mňa, by celkom zaujímalo, v čom bol problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: čtv 15.03.2018 23:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2016
Příspěvky: 1975
Bydliště: Vysočina, ČR
Tak snad k tématu. Kouknul jsem do manuálu (origo) a vidím tam odstavec jak nežádoucí klonění apod. odstranit. Nevím jestli to pomůže, přečíst si manuál je ale asi lepší cesta než příspěvky typu, které tady už půl stránky čtu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 0:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
mhabr píše:
Už delší dobu toužím dostat na rcmanii BAN, takže to napíši, jak to cítím:
Rcstudio: jsi fakt ubožák

výpadky proti panu Špatnému o tom vypovídají dostatečně
Tak tys to tu fakt rezsekl, gratuluji.

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 0:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
HonzaS píše:

On ti jako redaktor musí povinně vše hlásit? To by bylo dementní ne? Já myslím, že letová část testu toho gyra v časáku nějak nebyla. Jestli to rozchodil někdy později ale nevim.

Mimochodem, zkus si někdy třeba starej BavarianDemon. To je gyro, ze kterýho jsem byl nadšenej. Ať máš nějaký srovnání ;-)
Nemusi, ale vetsinou se na me obrati jako kazdy jiny s prosbou o pomoc jestli neco neprehledl nebo alespon nahlasi problem.
Ja jen konstatuji, ze p. Nemec me nic takoveho nerikal. Toz to tvrdis jen ty a s prodanyma stovkama stabilizaci by se to melo statisticky objevit i u jinych uzivatelu.

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 0:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
Kreyson píše:

Z banu si nic nedělejte. Já mám momentálně tři puntíky za úplné kraviny, takže taky půjdu po tomto příspěvku :D . Ono už tady stejně není o co stát. RcMania už dávno není to, co byla. Furt a stále jde jen o prachy a kdo platí, ten bere vše. Dávno už se tu řeší jen blbiny - koloběžky, hraní na kytáru apod. Největší záběr tu má smetiště. A ještě samozřejmě reklama na frsky. Prodejce tu má několik rozjetých témat a když uvede do prodeje nějaký šroubek jako náhradní díl, tak se to objeví ve všech těch tématech. Jiného by za to stihl okamžitý trest. A pokud se začne debatovat (náhodou) o jiné značce vysílačky, okamžitě se v diskuzi objeví "frsky troll", který všem vysvětlí, proč je zrovna tato značka nejlepší a proč si ji musí všichni koupit. Tož tak nějak to vidím já :roll: .
Hele ja nelezu do cizich temat jinych znacek a co delaji ostatni uzivatele za to nemuzu, nikoho nenabadam, jen Spatnoch furt leze do temat o FrSky ac FrSky nepouziva a jeho zkusenosti s nasimi radii jsou minimalni. Tak co byt trochu korektni...

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 0:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
macil píše:
No mňa a zrejme nie len mňa, by celkom zaujímalo, v čom bol problém.
No me taky

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 7:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
RCStudio píše:
Hele ja nelezu do cizich temat jinych znacek a co delaji ostatni uzivatele za to nemuzu, nikoho nenabadam, jen Spatnoch furt leze do temat o FrSky ac FrSky nepouziva a jeho zkusenosti s nasimi radii jsou minimalni. Tak co byt trochu korektni...


Ani by mě nenapadlo sem přispívat, kdybyste neoslovoval uživatele HonzaS "Špatňochem". Víte, jiní dostávají za takové věci napomenutí a bany, vy, protože platíte, se tady můžete vyjadřovat jak chcete. To mě trošku vytočilo.
A že nelezete do témat jiných značek? Proč? Myslel jsem, že je to tady diskuze, ne jen prostor pro prezentaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 8:13 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.11.2010
Příspěvky: 68
[/quote]
No mňa a zrejme nie len mňa, by celkom zaujímalo, v čom bol problém.[/quote]
Presne, nechejte toho protoze co clovek to nazor a poďme spis zjistit vcem by mohl byt onen zadrhel pokud to neni vyslovene chyba prijimace :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 8:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
Kreyson píše:

Ani by mě nenapadlo sem přispívat, kdybyste neoslovoval uživatele HonzaS "Špatňochem". Víte, jiní dostávají za takové věci napomenutí a bany, vy, protože platíte, se tady můžete vyjadřovat jak chcete. To mě trošku vytočilo.
A že nelezete do témat jiných značek? Proč? Myslel jsem, že je to tady diskuze, ne jen prostor pro prezentaci.


Vite, my mu tak v klubu rikame a s Honzou si tykame, tazke to neni nadavka ale bezne oslevni, proste prezdivka. Beru ho jako pilota, opravdu umi litat a je opravdu chytry a sikovnmy, nicmene si myslim ze to prehani. Uz se me i klienti ptaji na to co to je za cloveka a co jsme mu udelali. Otazka jestli to ma za potrebi, ale to uz je na nem.

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 8:57 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Víte, my ho tady pod tou přezdívkou neznáme a vy jste ji použil poprvé, takže to nevyznělo zrovna lichotivě. Je to (pro ostatní tady na fóru) stejné, jako kdybych vás začal oslovovat třeba Urboš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 9:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
padluke píše:

No mňa a zrejme nie len mňa, by celkom zaujímalo, v čom bol problém.[/quote]
Presne, nechejte toho protoze co clovek to nazor a poďme spis zjistit vcem by mohl byt onen zadrhel pokud to neni vyslovene chyba prijimace :-)[/quote]

No protoze vytazeny prospedvek je stary a mezitim vysel novy FW ktery jsme rozesilali je otazkou jestli je to stale aktualni. Novy FW vsak o tomto problemu nemluvil.
Je tedy stale otazkou, jestli je to problem prijimace samotneho jednoho kusu, FW nebo treba nastaveni.

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 11:21 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Nějak nechápu všechna ta nařčení a urážky která se tu vyskytují.A hlavně jsem nepochopil proč se něktěří navážíte do Jankax,Ukažte mi někdo nějakého jiného prodejce který se bude takto starat o své zákazníky.Trpělivě,neúnavně,pořád dokola...já bych se na to vy... :x


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 12:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.2.2016
Příspěvky: 501
Bydliště: Frýdek-Místek
Já jsem taky zíral, co se tady vyvrbilo. 8O

Ale na druhou stranu to možná i chápu. Ono je tady fakt přeFrskyováno. A tím neříkám, že za to může uživatel RCStudio.

Ale je pravda, že jakýkoliv dotaz na výběr Tx je okamžitě zaspamován FRsky pozitive příspěvky. Spousta dotazů na konkrétní problém nebo nastavení vysílače jiných značek taktéž.

Nic proti FRSky ani proti RCStudiu nemám. Pár měsíců nazpět jsem velice silně uvažoval, že také pořídím Horuse. Ale vůbec se nedivím někomu, kdo při přečtení slov jako OpenTx, FRSky, Horus, Taranis a pod. začne vidět rudě. :wink:

Hezký víkend všem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: S6R frsky
PříspěvekNapsal: pát 16.03.2018 13:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
BoBik_CZ píše:
Já jsem taky zíral, co se tady vyvrbilo. 8O

Ale na druhou stranu to možná i chápu. Ono je tady fakt přeFrskyováno. A tím neříkám, že za to může uživatel RCStudio.

Ale je pravda, že jakýkoliv dotaz na výběr Tx je okamžitě zaspamován FRsky pozitive příspěvky. Spousta dotazů na konkrétní problém nebo nastavení vysílače jiných značek taktéž.

Nic proti FRSky ani proti RCStudiu nemám. Pár měsíců nazpět jsem velice silně uvažoval, že také pořídím Horuse. Ale vůbec se nedivím někomu, kdo při přečtení slov jako OpenTx, FRSky, Horus, Taranis a pod. začne vidět rudě. :wink:

Hezký víkend všem


Ono to bude take tim, ze se snazime tuto znacku vcetne podpory co nejlepe zakaznikum priblizit. Videonavody, psane navody, podpora atp.
Kdyz to srovnam s jinymi znackami, pro uzivatele idealni reseni - najdete si na youtube "jak nastavit Frsky nebo opentx" a pak zmente jmeno za jinou znacku co dostnete za ceska videa?
Pak neni divu, ze FrSky roste na oblibe jak u zacatecniku tak jiz pokrocilych nebo letitych modelaru. Jak roste zakladna uzivatelu tak samozrejme roste i pocet lidi kteri ji budou doporucovat, protoze jim slouzi a jsou spokojeni.

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 282 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz