Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 15.02.2016 22:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.1.2014
Příspěvky: 427
Bydliště: Zlín
Musis dat bind plug na ch8 (propojit signal se zemi)


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 15.02.2016 22:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.1.2014
Příspěvky: 427
Bydliště: Zlín
Binding procedure: 
Its is like binding with frsky VD5M RX.
Bind plug to gnd(Servo8)...Rx led comes solid.Start Tx in binding mode.....when binding complete Rx led flashing slowly.Stop tx disconnect the tx ,disconnect Rx bind plug,,,,start again Rx ..start Tx in normal mode....Rx led on when connection complete.When no signal rx led flashing slowly


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 16.02.2016 2:20 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 5.7.2014
Příspěvky: 111
nemá to přeflešovát proto že není možné že by se mi to nepovedlo spárovat už si nevím rady zkoušel
jsem všechny možností


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17.02.2016 14:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.1.2014
Příspěvky: 427
Bydliště: Zlín
Zkoušel jsi D8 mod? (oba přepínaše OFF)
Zkoušel jsi to nějak přeflashovat už před tím? (možný problém s odpálením CC2500 čipu kvuli napětí nad 3,3V).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17.02.2016 15:09 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 5.7.2014
Příspěvky: 111
aha tak tak to jsem odpálil protože sem to napájel 5 V


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17.02.2016 15:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.1.2014
Příspěvky: 427
Bydliště: Zlín
Napájení 5V je v pohodě(abych nemátl, že přijímač nelze napájet klasicky z ESC), problém je jen při flashování.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17.02.2016 15:46 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 5.7.2014
Příspěvky: 111
jo funguje to na modulu DJT 1 a 2 vypnout propojil sem kanál 8 s GND a zmačknul tlačitko a spárovalo se to.
Jak potřebjí PPM jak to nastavit ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.09.2016 21:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
Ahoj, Nynáí se mi dostali dva přijímače F801 do ruky. A chtěl bych to napárovat. Mám Taranis x9D a LBT flash. Je možné to napárovat, nebo je třeba flashnout přijímač, případně jak? Mám jen udělaný kablí na flashování z external výstupu v rádiu.
Díky moc za radu.

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.09.2016 23:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.8.2015
Příspěvky: 285
Bydliště: Ostrava/Vsetín/Brno
Obrázky: 0
Také jsem se rozhoupal a jeden f-801 zakoupil. Mám DJT modul v T9x, párování jsem dělal přes propojku na ch8 - zapnout přijímač, propojit, zapnout rádio v párovacím režimu, odpropojit, vypnout obojí.

FW na přijímači jsem zatím nestihl přeflashovat (chci telemetrii pro baterku a RSSI), ale tak jak přišel má dosah na poletování okolo sebe - odzkoušeno něco mezi 50-100 m, zatím bez výpadku.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2016 12:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
Taky to mám do malého bublinoletu, ale edf. Napárovat se mi dopařilo, na XJT s lbt. Fuguje všech 8 kanálů. Je ale tedy možné nějak flashnout, aby chodilo alespoň RSSI? To je pro mě nejdůležitější údaj. A jak nastavit u tohoto přijímače failsave? je tam psaný propojkou, ale nepodařilo se mi.. Díky :wink:

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2016 18:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.8.2015
Příspěvky: 285
Bydliště: Ostrava/Vsetín/Brno
Obrázky: 0
Připájíš si na volnou plošku pin/drátek/něco pro pro pin RESET, zbytek programovacích pinů je vyvedený pro jednotlivé kanály. Vezmeš usbasp (nebo jiný AVR programátor), nedoporučuje se 5V, ale nějaký co umí 3,3 V, na ebay za dolar. Najdeš správný firmware, stáhneš, napálíš, spáruješ a letíš. :) Detailně je to ve vlákně na RCGroups, http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2124647&page=1, na první straně je vždy aktuální info a odkaz na příspěvek s aktuálním FW pro různé verze. Je tam i programování, úprava pro senzor napětí atd. ;)
Co se FS týče, nezkoušel jsem, ale s origo FW je snad jen na CH3. Programovatelný a pro všechny kanály dostaneš až díky tomu alternativnímu. Jak na to tam taky někde je.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2016 19:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
Tááák. A jsem v loji. Tohle je pro mě Španělská vesnice 8O Navíc jsem si teď nejspíš odpílil jeden přijímač ze dvou. Omylem jsem otočil napájení 5V z externího zdroje a přijímač ani nehlesne, nezasvítí a připojené servo taky hluchý. Já se picnu. To jsem tatar!!! :evil:

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.09.2016 18:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.1.2014
Příspěvky: 427
Bydliště: Zlín
Novejsi verze z BG(zelena) by mela umet uz podstatne jednodusi one wire upgrade. Ta se flashuje posldstatne lip.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.09.2016 20:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2011
Příspěvky: 445
Bydliště: Černovice u Tábora
Obrázky: 2
A o čem je řeč? o flashovacím přípravku, nebo o přijímači? Na mě se musí pomalu, já k tomu dozraju, ale ten pokrok je sakra rychlej. :lol:

_________________
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.09.2016 21:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.1.2014
Příspěvky: 427
Bydliště: Zlín
Je to jina metoda flashovani, 2 draty na predchystane plosky, ttl nebo ftdi prevodnik. V pc pustis program, pripojis prijimac na napajeni, vyberes si novejsi firmware, kliknes na tlacitko a je hotovo, nehledas kam zapojit miso, mosi atd, nepajis reset apod.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz