Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 07.08.2004 11:48 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.4.2004
Příspěvky: 47
Mam takový problém.mam v letadle vybavení:příjmač Hitec Elektron 6,regulátor Tema smm08,servo Hs-55 a Hs-81,motor 300 s prevodouvkou 5:1.Stáva se mi že letadlo při každém letu nebezpečně cuká/hlavně při nízkých průletech by to bylo osudné/.Když jsem zkusil vyměnit příjmač za Jeti Rexe 5,tak bylo vše v pořadku.Myslím si že je to v tom příjmači,ale nevim jak ho zkusit jinde,nebo jestli ho mam dat přímo na reklamaci.nemate někdo s tímto přijmačem zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 15.08.2004 13:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
a mas k tomu prijimaci originalni Hitec krystal?? muze to byt tim. taky zkontroluj jestli je krystal v poradku-kdyz s nim zetrepes mel by cinkat, a zkontroluj jestli nema uvolneny nozicky. v tom letadle mas jen ty dve serva?? co je to za letadlo???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16.08.2004 20:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.4.2004
Příspěvky: 47
Díky za odpověd.Krystal mám originální od Hiteku.Kupoval jsem ho s tim příjmačem.Nožičky od krystalu jsou v pořádku.Celou tuto sestavu mam v letadle P-47 Thunderbold od firmy Alfa model.Chtěl jsem pravě radši příjmač se dvojim směšovaním.Ten Jeti rex 5 mě v tom funguje bezvadně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16.08.2004 20:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
potom uz asi zbyva jen zkusit jiny exemplar toho elektronu, jestli ma stejne problemy- muze byt treba nachylnejsi nez rex na ruseni od regulatoru nebo od motoru a nebo nemas ty prijimace v letadle jinak usazovany?? jestli se ti nak nemotaji kolem kabliky a podobne, kdyz sou ty prijimace jinak velky.. ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.04.2005 18:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Nové Město nad Metují
Elektron má menší selektivitu proto to rušení, elektron bych doporučil spíš do haly. Jinak se dá vybrat kanál a poslat elektrona do rcm v pardubicích a oni ti elektrona vyladěj na tebou zvolený kanál. Já měl pak po rušení i venku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.04.2005 18:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Nové Město nad Metují
Elektron má menší selektivitu proto to rušení, elektron bych doporučil spíš do haly. Jinak se dá vybrat kanál a poslat elektrona do rcm v pardubicích a oni ti elektrona vyladěj na tebou zvolený kanál. Já měl pak po rušení i venku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz