Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rengl. GWS ICS-480Li - Čemech
PříspěvekNapsal: stř 13.09.2006 13:53 
Mazák
Mazák

Už máte někdo tu čest s touto Čínou, kterou prodává ČEMECH ?
Trošku nechápu ten "urob si sám" ohledně AL chladiče: je přiložen zvlášť a člověk musí jako odstranit stávající smršťovačku z renglu, přiložit "někam" chladič a znovu zatavit do přiložené šmtšťovačky ?!? :?:
nechápu proč se to nedodává zkompletované, když cz návod jasně píše, že je nutno vždy bezpodmínečně dodávaný chladič používat :arrow: další, podle mě nesmysl, v návodu je věta k zapojení renglu: zapněte Tx s plynem na max., připojte baterii a po cca1 vteřině stáhněte plyn...Nejen že je to nereálné bez synchronizovaného pomocníka který zajišťuje Tx (rengl nemá spínač) ale ono se to dá zapnout s plynem na min. a je to ready to fly....nechápu. Návod taky popisuje signalizaci LED diodou ale např. z renglu ICS-100Li na mě prostě nebliká vůbec nic..(povedený cz návod je společný pro všechny rengly GWS ICS a nejmenší rengl této řady-vypadá to-žádnou signalizační LEDku nemá)...Takový začátečník bude jistě radostí bez sebe až si některý z renglů GWS pořídí :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13.09.2006 15:38 
Mazák
Mazák

Technická poznámka-ne rengl ale regl(zkráceně regulátor) :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13.09.2006 15:42 
Mazák
Mazák

Jinak to je teda tuning jako prase- ne že by nepomohlo dát tam chladič-ale měl by to udělat asi když ne výrobce, tak prodejce či dovozce-by mě zajímalo jak se bude řešit záruka- ale taky musíš zajistit přestup tepla mezi součástkami(fety) a tím chladičem- pouhé přiložení asi nebude to pravé- chce to asi nalepit a nebo aspoň dát na sil. vazelínu na chladiče(bílá)-jak najdu něco podobnýho na heli regly aling,tak to sem dám. :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 6:40 
Mazák
Mazák

arda1 píše:
Technická poznámka-ne rengl ale regl(zkráceně regulátor) :wink:

sorry za preklepy - mel jsem z toho vseho trochu nerva :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 6:49 
Mazák
Mazák

arda1 píše:
Jinak to je teda tuning jako prase- ne že by nepomohlo dát tam chladič-ale měl by to udělat asi když ne výrobce, tak prodejce či dovozce-by mě zajímalo jak se bude řešit záruka- ale taky musíš zajistit přestup tepla mezi součástkami(fety) a tím chladičem- pouhé přiložení asi nebude to pravé- chce to asi nalepit a nebo aspoň dát na sil. vazelínu na chladiče(bílá)-jak najdu něco podobnýho na heli regly aling,tak to sem dám. :wink:

aha tak to jsem nevedel - rikas vazelinu mezi "neco" a chladic ?
ja dal mezi to takovej kousek tenky gumy co k tomu prilozili - to je blbe ?
Stejne nechapu tu ucinost chladice zatavenyho v buzirce. No jestli jsem to sestavil blbe tak to asi poslu Cechovi at si to strci nekam-v navodu neni k dostavbe regulatoru vubec nic !!! Navic se mi zda ze vcera 2x za letu vypnul a to vcetne serv a napoprve to bylo ve vysce a po chvili to zas chodilo a napodruhy to melo za nasledek tvrde pristani a poskozeny trup. Serva byla otocena v krajnich polohach !! je toto uz zrale na reklamaci nebo mam nicit dalsi svy letadla ?!?!?!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 8:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

arda1 píše:
jak najdu něco podobnýho na heli regly aling,tak to sem dám. :wink:

Myslíš toto? http://www.wavelandps.com/stuff/

Ten Align 35Amp RCE-BL35G je fakt špičková komedie.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 10:14 
Mazák
Mazák

zdzd píše:
arda1 píše:

Ten regl je fakt špičková komedie.

dekuju pekne za takovouhle praci :(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 10:20 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Ten GWS neznám a tak nemůžu komentovat.

Jinak ten Align navíc v governor režimu ani pořádně nechodí. Nemá trabl jen mechanický, ale i softwareový.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 11:28 
Mazák
Mazák

Obrázky: 6
Ta "guma" je pravdepodobne silikonova podlozka (byva sediva nebo bila). Bezne se pro prenos tepla pouziva. Je samo lepsi maznout ji jeste silikonovou pastou pro lepsi prechod, ale nutne to nebude. Kdyz chces mit 100% jistotu maji ji bezne v prodejnach s el. soucastkami jako GM, PS ..

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 12:34 
Mazák
Mazák

zdzd píše:
arda1 píše:

Ten Align 35Amp RCE-BL35G je fakt špičková komedie.
Ano tohle ale jenom jako foto postup úpravy(přidání chladiče) :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 12:38 
Mazák
Mazák

HERRI píše:
Stejne nechapu tu ucinost chladice zatavenyho v buzirce.
Ten chladič musí být v tý smršťovačce chytlý jen za kraje- zbytek volný-pokud by jsi ho zasmrštil, tak je to podle mě ještě horší pro regl jako by tam vůbec nebyl-naakumuluje teplo a to pak nemůže vyzářit. :cry: Co se týče tý teplovodivý "gumy"-ta by měja být ok. :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 14:21 
Mazák
Mazák

no já tyhle všechny rady beru ale už je pozdě - chladič je celý zatavený...budu to muset znova predelavat....Ale co mě štve je fakt, že ČEMECH to NEMÁ popsáno v návodu a nezkušený modelář může poškodit či zničit regulátor, který je pak bez nároku na reklamaci, protože se to dá krásně klasifikovat jako vlastní zavinění...Další VELICE NEPŘÍJEMNÁ vlastnost tohoto regul. je že je velice náchylný na rušení a pak okamžitě přerušuje proud !!! Toto mi písemně potvrdil i sám pan ČECH !!!já byl s tím létat včera poprvé a měl jsem 2 krizové situace po vysazení proudu v letadle, napodruhé to skončilo tvrdým přistáním a poškozením modelu...To jsem zase jednou naletěl na činskou sračku - lidi pokud můžete, nekupujte si tento regl. ale raděj přidejte 300,-
a pořiďťe něco ověřeného (ale nikdy ne tuhle stavebnici bez návodu, bez možnosti brzdy...)
Vrátit ho již bohužel nemůžu (ač bych rád) protože jsem odstříhal dodávané konektory - nevim proč je lidem vůbec vnucujou

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 14:26 
Mazák
Mazák

zdzd píše:
Ten GWS neznám a tak nemůžu komentovat.

Jinak ten Align navíc v governor režimu ani pořádně nechodí. Nemá trabl jen mechanický, ale i softwareový.

já už ho bohužel trochu znám - a stačí mi to.....je to normální zlodějna :!:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.09.2006 15:17 
Mazák
Mazák

To je regulátor z tohoto setu - http://www.cemech.cz/index.php?view=popiska&viewback=novinky&menu_id=2&popis=457&cx=1158239761?

Uva6oval jsem že do něj na ModelHobby půjdu...

Předmět příspěvku: Taky jsem naletěl
PříspěvekNapsal: ned 17.09.2006 16:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Zdravim všechny bohužel jsem taky vyhodil penize za tento regulator umne to dopadlo tak že sem ulomil onu chlazenou součástku po pádu na zem
takže ted mneto bude stat 800 za jinej kvalitní kousek :cry:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další