Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FrSky Rx ACCESS (ARCHER)
PříspěvekNapsal: stř 07.04.2021 12:44 
Mazák
Mazák

Igor659 píše:
juraj.jurej děkuji za nabídku přijímačů. Má to však dvě ale. Zatím neumím nakupovat ze zahraničí, což by šlo s někým domluvit. Jestli jsem to správně pochopil neumí to měřit baterky přes vstup AIN2, nebo alespoň RxBat. Obojí ve svých modelech využívám a považuji za důležité. Alespoň rámcový přehled o napětí pohonné baterky mi u elektroletu přijde nezbytné. U baterek 2S mi stačí celkové napětí měřené přes jednoduchý dělič a u větších modelů nad 1500g počítám s baterkama 4S a tam bude senzor FLVSS a přijímač FrSky S8R. Těch ještě přikoupím. Nyní se mi jedná o přijímače do malých modelů na 3-4 kanály. Mám dva FrSky RX6R, které se do malých modelů ještě vejdou a taky je přikoupím, aby taky nezmizely z prodeje.

Záleži čo človek upredňosňuje, potrebuje a samozrejme aj Ja uprednosňujem origo FrSky prijímače. Mám ich cca. 10ks a viac už nepotrebujem, len ten vývoj to komplikuje. A stále sa zabúda, že protokol D8 je v EU viac menej nelegálny. Ja ho už roky nepouživam. Na D16 som prešiel hneď kvôli telemetrii (S.port)

Kúpiť môžeš tu: https://horejsi.cz/Pages/DetailProdukt. ... cislo=3803

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku: Re: FrSky Rx ACCESS (ARCHER)
PříspěvekNapsal: čtv 08.04.2021 13:10 
Mazák
Mazák

koho píše:
Juraj.Jurej:
O nedlho sa dočkáme aj prijímačov TANDEM (TD), ktoré pracujú s novým protokolom ACCESS.
V jednom prijímači budete mať výhodu dvoch frekvenčných prenosov s redundanciou (2,4 GHz + 900 MHz)
TD8
Zdravím, kdy to bude, když Tx už je na cestě?

Najskôr musia mať rádio s Tandemom. To je zatiaľ iba X20, ktorý sa SW ladí a bol pozdržaný. Pokiaľ ti dorazí rádio možno už budú aj tandem Rx. Ja rátam tak koncom Mája.

Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4