Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ESC FrSky Neuron 40, 60, 80
PříspěvekNapsal: stř 14.08.2019 7:53 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Obrázek

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: stř 14.08.2019 10:44 
Mazák
Mazák

jio píše:
Navrhuji smír. :-)

HonzaS píše:
Obrázek

... tak je to spravne, tak to ma byt. Dovolte mi odejit...

:D

PříspěvekNapsal: ned 18.08.2019 13:01 
Mazák
Mazák

Mě to přeci jen nedá neuvést ještě jednu poznámku (jio ať opravdu nebere osobně, tohle se týká spousty diskusí a diskutujících).
Zaprvé mi přijde jako obecný nešvar v diskusích to, že se příliš mnoho řeší, zda nejde o komentář někoho "s jinými zájmy". Ono to někdy není od věci brát v patrnost, ale upřímně pokud se napíše, že Neuron má blbě sesazené chladiče, tak to je prostě konkrétní téma, kde se je třeba zajímat o to, zda to je pravda či ne. Pokud to pravda je, tak to prostě zůstane problémem, i kdyby to napsal člověk, který má z prodeje konkurenčních regulátorů 100% příjmu.
Druhá věc je ale to, co tu naznačil Honza - o těch vazbách na firmy a o míře podpory předních pilotů panují často hodně naivní představy. Sám se neustále pohybuji v F5J mezi piloty z absolutní špičky (teď jsem zrovna přijel z mistrovsví světa, kde jsem byl jako TM) a tak se ke mně dostane hodně interních drbů. Nemohu jít do detailů, ale realita je taková, že vazby jsou opravdu výrazné jen u naprostého minima pilotů a i u nich to často nebývá zdaleka tak přímočaré. Obvykle se to pohybuje v rovině podpory, tedy slev, ale někdy jen nadstandardního servisu a prakticky nikdy to není nějaké "buď-anebo" ve smyslu, že by na tom byl daný pilot závislý a bez této podpory skončil. Osobně mám pocit, že jsou často daleko neserióznější komentáře lidí, kteří nemají vazbu žádnou, ale mají takový ten "fanouškovský přístup", sponzorovaní piloti bývají daleko umírněnější a serióznější, protože sponzoři kontroverze až na výjimky právě moc nemilují.

PříspěvekNapsal: úte 20.08.2019 11:55 
Mazák
Mazák

Do nového projektu pôjde FrSky Rx s variom + ESC Neuron a mám na moje požiadavky s telemetriou vystarané. Žiadne káble a iné čidlá.
Bue to monitorovať:
ESC: napätie, prúd, otáčky, spotreba energie, teplota, napätie a prúd SBEC
Vário: výška, rýchlosť klesania, stúpania a režim termika (zvuková signalizácia)
V OpenTx si už nastavím čo len chcem, aby mi čo a kedy hlásilo, alebo ovlivňovalo.

Tu je test Neuronu, keď to bola úplná novinka a nijak ho myslím neupravoval. Takže to s tým zhorením (chladením) nebude tak drastické. Bolo by dobre spraviť test bez úpravy a s úpravou. ESC merá svojú teplotu tak nevidím problém. Ja mám zatiaľ iba jeden tak už to nespravým. (už som ho mal otvorený, škoda že som to neodfotil)
https://www.youtube.com/watch?v=zIfotWMdxpE

Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3