Switch to full style
Všechno co souvisí s modelářskými vysílači, výběr, programování, napájení
Odeslat odpověď

Re: RadioMaster TX16S

pát 17.06.2022 21:17

Awandalor píše:Ty ceny v ČR jsou fakt mimo. JLPCB cca 20kc/ks při nákladu 20ks.

Čo sa ti nepáči? Super cena. Z jedným takým kúskom sa nebude nikto hrať. To sa im neoplatí ani zapínať mašinu.
Chcel si ušetriť no napokon si budeš musieť vyškriabať plošák sám.

pát 17.06.2022 21:51

tak pro jureje trošku jinak - Ty ceny v čr jsou mimo (okolo 200kc/ks). JLPCB (ČÍNA) CCA 20kč/ks tak že jsem to objednal.

sob 18.06.2022 11:43

Awandalor píše:...tak že jsem to objednal.

budes mat jednu alebo dve dosky navyse? :)

sob 18.06.2022 19:27

Awandalor píše:tak pro jureje trošku jinak - Ty ceny v čr jsou mimo (okolo 200kc/ks). JLPCB (ČÍNA) CCA 20kč/ks tak že jsem to objednal.

Tak to áno. Ja som myslel, že to je cena v CZ :lol:

ned 19.06.2022 8:56

olisoft - budu jich mít 20, z ekonomických důvodů jsem zvolil nejlevnější poštu tak že za cca 14 dni bych pcb mohl mít u sebe. Až budu mít PCB a budou OK tak objednám součástky. Vše krom enkodéru bude z číny, enkodér bude ALPS zakoupený tady v ČR. Tak že desky budou osazené nebo se součástkami k osazení.

ned 19.06.2022 17:37

dve mi prosim ta rezervuj, staci neosadene

čtv 23.06.2022 22:08

juraj.jurej píše:Aký pult pre TX16S?
Nepasoval by napr. pre Futaba 16/18SZ:
https://www.modelarstvoimi.sk/pult-pod- ... /12950/585

mám tenhle https://www.ahltec.de/shop/de/senderpul ... black.html
německá preciznost ale něco stojí, okolí Mostu mohu nechat vyzkoušet, (letošní sezónu létám bez něj)

pát 24.06.2022 12:09

Porovnanie rôznych verzií TX16S od JB:

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

pát 24.06.2022 19:08

mokris píše:
mám tenhle https://www.ahltec.de/shop/de/senderpul ... black.html
německá preciznost ale něco stojí, okolí Mostu mohu nechat vyzkoušet, (letošní sezónu létám bez něj)

Mám od nich, len na X20 a sklopný. Kvalita výborná. Môžem len doporučiť.
Cena 60 eur (aj s dopravou) nie je veľa. Len sa to zdá dosť kvôli nízkej cene rádia.

stř 27.07.2022 22:03

Ahoj, tak enhanced roller od Rista je již k dispozici a to buď jako stavebnice za 100,-Kč/ks nebo již zapájený za 200,-Kč/ks. Inkrementální enkodér je značkový ALPS, zbytek je čína. Posílám zásilkovnou. Kvalita pájení je amatérská ale funkční. Pájím SnPb + omytí lihem.

Fotky TADY

V případě zájmu prosím SZ

ned 31.07.2022 9:37

Tlačítka SYS a MDL sahající do kraje vysílače mi dělají problémy. Při přípravě k letu a manipulaci s vysílačem si do nich často sáhnu palcem a vyvolám tak nechtěně příslušné menu. Máte s tím taky problém? Vyřešili jste to nějak?

ned 31.07.2022 11:59

Libor píše:Tlačítka SYS a MDL sahající do kraje vysílače mi dělají problémy. Při přípravě k letu a manipulaci s vysílačem si do nich často sáhnu palcem a vyvolám tak nechtěně příslušné menu. Máte s tím taky problém? Vyřešili jste to nějak?

Stáva hoci kedy, keď chytím rádio do ruky.
Riešenie vidím len asi pridaním funkcii v EdgeTX. Napr. nieakym zámkom kláves (tlačidiel), ktorý by sa dal konfigurovať na určité tlačidlá, ktoré za letu nepotrebujeme a spúšťal - zamykal by sa automaticky po nastavenom čase, alebo dlhším podržaním napr. "SYS" (aj odomykal)

stř 03.08.2022 12:56

Hodilo by se mi pro jednu aplikaci snímat náklon vysílače, mít ho jako vstup do mixu. Řešil jste to někdo? Viděl jste to někdo někde? Akcelerometr připojený třeba přes učitel-žák.

stř 03.08.2022 20:16

Libor píše:Hodilo by se mi pro jednu aplikaci snímat náklon vysílače, mít ho jako vstup do mixu. Řešil jste to někdo? Viděl jste to někdo někde? Akcelerometr připojený třeba přes učitel-žák.

Áno videl. Zabudovaný 6-osový gyroskopický senzor majú rádia FrSky Tandem X18S a X20.

sob 06.08.2022 11:06

Libor píše:Hodilo by se mi pro jednu aplikaci snímat náklon vysílače...
Kouknu na web tak 1x zatýden, (žiju přes léto "v lese" bez internetu) a překvapilo mě, že nikdo neodpověděl, jak to udělat. Je to dost jednoduché zadání pro toho, kdo si hraje s procesory. Nebo stačí Arduino plus vhodný senzor. Snad máš někoho takového "po ruce" :)
Odeslat odpověď