Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 252 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 19.02.2022 22:21 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Jo, nálepky na SD jsou prima: viewtopic.php?f=38&t=87776&hilit=tx16s&start=765#p1510396

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 19.02.2022 22:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2010
Příspěvky: 142
Bydliště: Ostrava Poruba
Obrázky: 0
prikrylm píše:


Neuvěřitelné!!! To prostě Nevymyslíš. Všechny nálepky jdou dolů !!. a to odfrézování!! nechceš dělat neurochirurga?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 22.02.2022 17:43 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
supan píše:
.... a to odfrézování!! nechceš dělat neurochirurga?

:-D dementů máme na světě dost, netřeba dělat další.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 08.10.2022 12:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
Jen taková zajímavost.Předělávka X9D na veslici. :D


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 07.02.2023 22:00 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.2.2023
Příspěvky: 2
Zdravím všechny, rád bych se vrátil po 15 letech k létání a hledám dobrou ale levnou cestu a nejlépe mě vychází Frsky X9. Zajímal by mne hlavně rozdíl mezi X9 Lite a X9D Plus. Jasné, že plus je nadupanější ale vyplatí se na mé létání? Občasné a žádné profi létání jako combaty nebo obří větroně, max v paměti 3-4 modely letadel, možná heli. Líbila by se mě telemetrie jako výška, natočení, kolik je toho v baterce a takové ty "nepotřebné" co zpříjemní létání :D možná možnost FPV ale k tomu je vždy nějáká cesta. Bohužel nemám ani kde vyzkoušet v ruce takže budu kupovat trochu na slepo. Určtě pomalu začnu pročítat FrSky tema ale má snad 500 stran tak jsem se radši optal tak kdyžtak promiňte můj dotaz :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 08.02.2023 8:00 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
X9D proti X9 lite je trochu větší, má víc přepínačů, větší displej a vzadu má X9D JR šachtu na externí modul, zatímco X9 lite malou Xlite šachtu. V X9D 2019 jsem zahlédl ještě BT na propojení s druhým rádiem či zrcadlení telemetrie.

Co se týká možnosti nastavení modelu, či telemetrie jsou rádia shodná. Samozřejmě s ohledem na počet přepínačů a na velikost displeje, pokud nastavuji nějaké zobrazení telemetrie, zvlášť přes LUA.

Zkusil bych vzít do ruky, jak rádia sedí. Ideálně se domluvit s někým kdo rádio má.

Za mě těžko říct, X9D (starší, ale mechanicky stejné) mám, X9 lite jsem měl chvíli v ruce taky (než jsem z něj vyrobil volantovku) a obojí dobré. Takže těžko radit.

Pokud potřebuju víc přepínačů, než má X9 lite nebo mi vadí malý display, je volba jasná.

Možná bych se porozhlédnul i po konkurenci.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 08.02.2023 8:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.9.2008
Příspěvky: 3152
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom, SK
Mám voľný jeden Taranis E.
Vyčistený a zoservisovaný v RC Studio.
Ak by bol záujem...

_________________
Realistické RC modely - http://rcmodely.cevaro.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 08.02.2023 8:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2010
Příspěvky: 142
Bydliště: Ostrava Poruba
Obrázky: 0
Ahoj, odkud jsi? Mam doma 4 kusy X9D plus. Muzes si je osahat. Ukazu jsk nstavit a i neco naprogramovat.
Nebo vecer video pres watsap nebo mesenger.
Supan -Ostrava.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 08.02.2023 8:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Dolní Kounice
Za me lite ne, klasicka X9D je supr.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 08.02.2023 23:51 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.2.2023
Příspěvky: 2
Všem díky za reakce :) jen ze zvědavosti jaka je konkurence X9 Lite popr X9D ve stejnych cenovych hladinach krom asi "nejvetsiho" Radio Master?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.08.2023 22:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7121
Bydliště: Vsetín
Mám drobný problém s nastavením OTX na X10S tak jak bych potřeboval. Na modelu mám přistávací světla spínané 8k. Spínání ovládá mžikový spínač SH. Zatím to mám tak, že spínačem SH sepnu 8k a světla se rozsvítí, jelikož jsou to ale 3W a chlazení není vůbec optimální, nastavil jsem si v mixéru zpoždění vypnutí na 15s, výsledek je ten co jsem chtěl, cvaknu mžikáč, 15s to svítí a pak se to zhasne. Já bych to chtěl ale zároveň SH v případě potřeby i vypnout. To jsem nastavil v logických spínačích přes Stcky, tudíž v mixéru není vstup SH ale L01, nicméně tím ale přijdu o "hlídání" maximální doby svícení a automaticky se mi to nevypne.

Nějaký nápad? ;-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.08.2023 7:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2010
Příspěvky: 142
Bydliště: Ostrava Poruba
Obrázky: 0
blesk píše:
Mám drobný problém s nastavením OTX na X10S tak jak bych potřeboval. Na modelu mám přistávací světla spínané 8k. Spínání ovládá mžikový spínač SH. Zatím to mám tak, že spínačem SH sepnu 8k a světla se rozsvítí, jelikož jsou to ale 3W a chlazení není vůbec optimální, nastavil jsem si v mixéru zpoždění vypnutí na 15s, výsledek je ten co jsem chtěl, cvaknu mžikáč, 15s to svítí a pak se to zhasne. Já bych to chtěl ale zároveň SH v případě potřeby i vypnout. To jsem nastavil v logických spínačích přes Stcky, tudíž v mixéru není vstup SH ale L01, nicméně tím ale přijdu o "hlídání" maximální doby svícení a automaticky se mi to nevypne.

Nějaký nápad? ;-)


Ahoj třeba takto?

Mžikovým sepneš logický spínač L1 a teprve ten bude spínat K8 tak jak ho máš nastavený.
U L1 si nastavíš podmínku, že je zapnutý jedině když není seplý SH / AND !SH /

Nebo: mžikovým sepnu L1. L1 sepne K8 se zpožděním . A podmínka pro K8 je spínač !SH. / je to v menu kanálu někde nad řádkem zpoždění.

Nemám to před sebou, ale snad to pomůže.

Ahoj Supan


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 252 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz