Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: sob 13.07.2019 17:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7425
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
MomoBrut píše:
Venku je oficiální manuál T32MZ. Prošel jsem ho a je to velké zklamání. Očekávané věci, po čem uživatelé delší dobu řvou, v podstatě nic nového to neumí.
Fakticky to umí jen dvě nové věci, Model ID znemožňuje si splést model a GPS lokace vysílače a modelu (pokud má GPS sensor) na opravdu primitivní mapce, mapou bych to ani nenazval.
Je to velké zklamání, předzvěst neodvratných věcí, bohužel.


Kde si ho stáhnul? Asi blbě hledám, ale na Ripmaxu to nemužu najít.
Sorry..už jsem našel..


A...
Tak ti nevím, vypadá to,že čím víc barviček a obrázků tím víc Adidas (nebo spíš Android)...grr
Pár blbinek co by se mi líbilo tam je, ale nic přelomového. A hlavně nic co by bylo nutně potřeba.
Co by se mi hodilo...je hodnotu trim mixu přenést automaticky dlohým stlačením tlačítka do mixu (a trim mix se automaticky pak vynuluje) Něco jako měření nástroje na CNC ... A to tam nikde nevidím.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 6:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7425
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Tak nějak porovnávám manuál k T32MZ vers PowerBox Core
Za prvé jestli cenu za T32 nesníží, tak si ji můžou nabouchat do...
Za druhé nějak hromadu dnes normálních funkcí co Core má na Futabě nemůžu najít.
50 tiny se blíží...je třeba se rozhodnout...těžké.
https://www.powerbox-systems.com/en/pro ... -core.html


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: ned 08.09.2019 12:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.10.2017
Příspěvky: 131
Bydliště: Považská Bystrica
Obrázky: 99
graup15 píše:
Tak nějak porovnávám manuál k T32MZ vers PowerBox Core
Za prvé jestli cenu za T32 nesníží, tak si ji můžou nabouchat do...
Za druhé nějak hromadu dnes normálních funkcí co Core má na Futabě nemůžu najít.
50 tiny se blíží...je třeba se rozhodnout...těžké.
https://www.powerbox-systems.com/en/pro ... -core.html


Nechcem ovplyvňovať, alebo radiť len môj názor a skúsenosť povedať: Futaba je tu už desiatky rokov ( 71 ), systém overený, spoľahlivý, programovanie veľmi priateľské. Ani mne sa nepáči, že Futaba nereaguje tak pružne na sw nastavenie a nemá také možnosti hlavne v telemetrii ako iní. Aj keď je to len nadstavba. Ale, keď zvažujem aké rádio odpoveď je stále rovnaká - Futaba. A to som už prešiel mnohými značkami od čias jednokanálového MARSu. Mám FX36 "potless" a teraz aj posledný model T12K, ktorú uviedli na trh myslím minulý rok a som spokojný moc. Ďalej si treba uvedomiť, že Futaba sa predáva na celom svete a tak náš malý a stále ešte relatívne chudobný trh to vôbec neovplyvní. Napriek uvádzacej "vysokej" cene čo je myslím relatívne som presvedčený, že sa bude predávať dobre. Nová 32-ojka je silný nástroj hlavne pre vrcholových pretekárov všetkých modelárskych kategórií, alebo pre tých, ktorí si to môžu dovoliť a vedia využiť aj oceniť. A je to skutočne aj dlhodobá investícia. Či tu budú aj nové značky ako spominané Core napríklad to treba dať tiež na jednu stranu váh. A ak by urobili z palcovej "ježovky" pultovú variantu asi by som začal šetriť.
Ešte možno jedna informácia, ktorá nebola tu publikovaná - Futabu v Európe začal zastupovať nový, alebo staronový hráč firma ACT Europe. Podľa publikovaných informácií je k dispozícii celý sortiment Futaby skladom.

Tak už je skladom u ACT a aj RIPMAX píše, že je už k dispozícii v obmedzenom množstve.

_________________
Luboš - www.aviatika.sk


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: sob 14.09.2019 15:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7425
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Na Astra modelu už je skladem.
https://www.astramodel.cz/cz/katalog/fu ... 72943.html


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: ned 15.09.2019 20:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
8 petek pane jo.. tohle bude mozna dost i na pravoverne futabisty. tak doufejme ze za ty penize to ma velmi pokrocilyho autopilota, baterku co vydrzi tyden a vodotrysk v sobe :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: pát 01.11.2019 19:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7425
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Už i u Ivana
https://www.horejsi.cz/Pages/DetailProd ... cislo=3654

Tohle už je koupitelné jen bez DPH...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: sob 02.11.2019 19:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7425
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Teda tohle je fakt hodně vysoký level .....:-)
https://www.act-europe.eu/futaba-t32mz- ... -2707.html
Rádio za 130 000 kč


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: sob 02.11.2019 22:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
graup15 píše:
Teda tohle je fakt hodně vysoký level .....:-)
https://www.act-europe.eu/futaba-t32mz- ... -2707.html
Rádio za 130 000 kč


kdyz se to zlato jeste posazi kaminkama od swarovski a gimbally se predelaji na slonovinu (idealne mamutovinu) a prida jedna az dve nuly k cenovce, tak to bude hit v kruzich ruskych modelaru-miliardaru :-)
a Jeti taky melo zlatou edici..


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: ned 03.11.2019 6:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7425
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Rádio za 5 roční rozpočet vesnice v Ugandě :-) :-) Teda fuj, víš co by se za to nakrmilo nafouklých bříšek černoušků. U Futaby evidentně nemají sociální cítění a empatii :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: ned 03.11.2019 7:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
graup15 píše:
Rádio za 5 roční rozpočet vesnice v Ugandě :-) :-) Teda fuj, víš co by se za to nakrmilo nafouklých bříšek černoušků. U Futaby evidentně nemají sociální cítění a empatii :-)

Hodinky, mobily co nosia celevriti za 10 nasobok ti nevadia.?
Niekto vyhodi tie prachy za kilovu retaz na krku, iny za radio. Tak to proste je. Ak nebude zakaznik, nebude vyrobok...

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: ned 03.11.2019 19:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7425
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Laco věř mi,že je mi naprosto jedno co si kdo a za kolik koupí. Pouze si z toho dělám srandičky.
Co mi ale sere, je že místo aby opravily chyby v 18 a 16SZ. Tak vyrobí pozlacenou píčovinu.
Schválně si porovnej manuál od 18SZ a 32MZ. Japoncům normálně šibe v lebce. Kdyby tam bylo hromada přelomových věcí a bohužel i dost dnes již běžných věcí. Tak cena se dá lehce pochopit. Ale on je naprosto minimální rozdíl mezi těmi rádii.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: ned 03.11.2019 23:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
graup15 píše:
Laco věř mi,že je mi naprosto jedno co si kdo a za kolik koupí. Pouze si z toho dělám srandičky.
Co mi ale sere, je že místo aby opravily chyby v 18 a 16SZ. Tak vyrobí pozlacenou píčovinu.
Schválně si porovnej manuál od 18SZ a 32MZ. Japoncům normálně šibe v lebce. Kdyby tam bylo hromada přelomových věcí a bohužel i dost dnes již běžných věcí. Tak cena se dá lehce pochopit. Ale on je naprosto minimální rozdíl mezi těmi rádii.


laickym pohledem vidim mezi 18SZ a 32MZ dost podstatny rozdil asi 50kkc, tedy o velikosti cirka jedne DS24 :-)
no ja nejsem futabista, ale.. mozna je problem s tom, ze je to proste futaba - musi to byt stejne programovatelne jako jsou futabiste zvykli, musi tam byt kompatibilita.. a mozna tam nektere veci ani moc opravit nejdou bez predelani celeho HW a SW a ztraty filosofie programovani a kompatibility.. tak se proste bude lestit to co mame, az to vylestime a pozlatime.. protoze je mnohem levnejsi pozlatit kastli ke ktere prilepime vetsi displej nez to vyvinout od zakladu znovu. pravoverny futabista to stejne koupi (asi teda ne tu pozlacenou ale obycejnou) akorat bude skripat zuby, co to ta futaba dela.. stejne jako uzivatele Apple skripou kazdy rok s kazdou novou keynote, ale stejne nakonec vetsinou zustanou a koupi novy iphone i macbook.

mimochodem HDP na hlavu v Ugande je sice asi 20x mensi nez u nas ale to neni tak hrozne a vytrvale stoupa, kdyby vesnice v Ugande chtela koupit pozlacenou futabu myslim ze by to levou zadni zmakli.. hladomor tam nemaji, naopak jeste krmi uprchliky z okolnich statu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: pát 15.11.2019 21:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha
Dobrý večer všem, tímto bych vás, případné zájemce o koupi soupravy Futaba 32 MZ, varoval před koupí této soupravy ID 191903091, která je nabízena prodejcem v Praze za cenu 67 678Kč a na Moravě ji prodejce nabízí za 71 241 Kč. Souprava byla koupená v 9/2019 u prodejce z Moravy, kde tento prodejce nabízel dvě tyto soupravy, bohužel ta moje byla vadná a došlo k pádu 3m
modelu vinou špatného dosahu Tx. Neprodleně po havárii modelu byly provedeny testy dosahu, kdy závada dosahu se začala projevovat až po více jak 300 metrech. Bylo vyzkoušeno několik telemetrických přijímačů, kde tato data jsou převedena do Exelove tabulky, kde je jasně vidět statusy přijímačů při letu. Bylo zjištěno, že je vadné radio, kde toto rádio bylo odesláno prodejci na Moravu a následně prodejce odeslal do Francie Avion Tiger. Upozorňuji vás proto, aby případný zájemce neskočil na výhodnou cenu tohoto kusu, protože si myslím, že by vás prodejce na historii soupravy neupozornil. Popřípadě sdílejte.
Přeji pěkný večer.


Přílohy:
3333.jpg
3333.jpg
[ 70.87 KiB | Zobrazeno 2342 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: sob 16.11.2019 5:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 1048
Bydliště: ČR
To je sranda nebo reálná udalost? Podle foto jde o gold provedeni,víte příčinu, skutečnou vadu co to způsobila?

_________________
Q X7S,Bolero,Q10,Rival,Limit,FW190,Flash,SK450,Viking2E,PikePerfect,Bf109,Aladin
www.lmkchotebor.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Futaba T32MZ
PříspěvekNapsal: sob 16.11.2019 6:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Zaujalo mě to "WindowsCE" ... to jsem netušil... :?
no, v práci máme ohraňovák známé firmy a jeho systém jede na WinXP... už jsem 2x použil Ctrl+Alt+Del...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz