Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Novinky Flysky - (nejen) Nirvana
PříspěvekNapsal: pon 15.10.2018 13:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2009
Příspěvky: 803
Bydliště: okr. Blansko
Obrázky: 0
U Nirvany je odkaz na upgrade firmware, a jsou součástí i zvukové soubory na SD - je ale v těch souborech dost zmatek.
Verze: nv14_hall_stick v2.0_beta.bin


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Novinky Flysky - (nejen) Nirvana
PříspěvekNapsal: pon 15.10.2018 18:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2016
Příspěvky: 1973
Bydliště: Vysočina, ČR
tomashr píše:
... mě přišlo, že v dost případech je to hodně o "demenci OpenTX", u Taranisu si na to lidi tak nějak zvykli...
Óóóóóóó, tohle je ale hodnocení! Pravda je že nevyhovuje každému, kdo ale ví něco o programování, toho výsledek práce dobrovolných nadšenců nadchne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novinky Flysky - (nejen) Nirvana
PříspěvekNapsal: úte 16.10.2018 11:45 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6012
Bydliště: Praha ČR
Pozor, v tomhle případě jsem to mínil spíš ve prospěch OpenTX, proto uvozovky atd...
On je komfort OpenTX opravdu bída, že to dost lidí popírá je jejich problém, který na tom nic nezmění. Jenže v případě věcí od FrSky s tím tak nějak většina lidí počítá a tak se s tím buď smíří a užívají, nebo dokonce spadnou mezi nekritické vyznavače anebo zkrátka koupí něco jiného. Vlastně všechny tyto varianty jsou pro OpenTX zcela férové a korektní...

U těch reakcí na Nirvanu mi ale přišlo, že je u ní třeba proti Taranisu větší procento uživatelů, kteří předem netuší, do čeho jdou a pak se děsně diví - OpenTX je v tom pak do jisté míry nevinně :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novinky Flysky - (nejen) Nirvana
PříspěvekNapsal: úte 16.10.2018 12:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2016
Příspěvky: 1973
Bydliště: Vysočina, ČR
tomashr píše:
.... proti Taranisu větší procento uživatelů, kteří předem netuší, do čeho jdou a pak se děsně diví - OpenTX je v tom pak do jisté míry nevinně :(
Tohle bych podepsal týká se to i Taranisu.
A komfort. Pokud někdo vidí komfort v šablonách (jejich možnostech), pak dobrá. Já ale vidím komfort v hravosti bez podstatného omezení - a jistě nejsem sám. Určitě to ale nedoporučím "pojídačům buchet". :) (Tento termín si pamatuji ze staršího článku - tuším z Amatérského rádia a byl tím myšlen laik, který se nechce problematikou zabývat příliš do hloubky)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novinky Flysky - (nejen) Nirvana
PříspěvekNapsal: úte 16.10.2018 12:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6012
Bydliště: Praha ČR
Já bych to v tomto témat nerozebíral (už to tu bylo jinde ).
V jiném fóru by mne možná bavilo se o to důkladně pohádat (asi tušíš, že s tebou velmi silně nesouhlasím), ale tady u Nirvany bych to vynechal.
Jednak jsem to tu psal z jiného důvodu, navíc je ale dost nejasný detailní status OpenTX u tohoto vysílače (takové "je to OTX a není to OTX) a tak by to mohlo být zavádějící ve více směrech. Asi je nutné počkat, až si status OpenTX u Nirvany trochu sedne, pak se uvidí...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novinky Flysky - (nejen) Nirvana
PříspěvekNapsal: pát 08.03.2019 17:22 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
Je tu nějaký uživatel FlySky Ft18 Paladina? Vyplatí se to rádio za ty peníze? Má nějaké zásadní nedostatky oproti ostatním vysílačům své cenové kategorie?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novinky Flysky - (nejen) Nirvana
PříspěvekNapsal: čtv 09.05.2019 8:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6012
Bydliště: Praha ČR
Tak na okraj - jedna ze zmíněných novinek, totiž Noble pro RC auta už se dostala do zcela standardní nabídky, včetně Hobbykingu (zatím bohužel ne v EU).
Opravdu zajímavé na tom je, že se Flysky skutečně posunulo do úplně jiné třídy, tohle míří v RC autech spíš do vyšší třídy (ne na úplně topclass jako nová Sanwa M17, ale proti MT-S/MT-44 je spíš výše).
Nechci více komentovat, ale zajímavé to je zcela jistě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: HLA, juraj.jurej, Seznam.cz [Bot] a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz