Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1190 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 13.08.2019 16:30 
Mazák
Mazák

martinni píše:
Ahoj,

nevím jak to nejlépe popsat. Koupil jsem serva BlueBird, v návodu je uveden operating pulse traveling (v ČJ nevím), viz příloha. Mám tedy v Taranis nastavit stejné rozsahy na kartě serva?

Zatím si odpovím sám. Z toho co jsem vyčetl, šířka pulzů v rádiu musí být vždy nastavena nižší než má servo, pokud by bylo nastaveno více na rádiu než má servo, tak servo shoří.

PříspěvekNapsal: pát 16.08.2019 13:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 1
Netopyr píše:
Ahoj,

mám prosbu. Mám Taranis 9+. Minulí týden jsem provedl upgrade na 2.2.4, jak rádio, tak PC. Asi jsem něco podcenil, ale všechny hlášky co jsou připravené v rádiu, tak se přehrávají výrazně rychleji, než ty co mám vytvořené já. U verze 2.2.2. to nedělalo. A to včetně, když mi to hlásí např vylítanou kapacitu. Kde jsem udělal chybu? Kopíroval jsem i soubory na SDkartu.

Děkuji

Odpovím si sám, já vůl jsem nechal původní čj, musí se použít nová čj. Děkuji za nakopnutí.

Goblin 570, Devil 380, Spirit, 3Digi, Taranis X9D+,

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pát 16.08.2019 13:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

martinni píše:
Ahoj,

nevím jak to nejlépe popsat. Koupil jsem serva BlueBird, v návodu je uveden operating pulse traveling (v ČJ nevím), viz příloha. Mám tedy v Taranis nastavit stejné rozsahy na kartě serva?

Teda mám taky Taranis, ale kartu serva nemám, asi máme jinej systém. Každopádně nastavit rozsah tak jak je na servu, určitě ne pod ani ne nad. Ale stejně si myslím, že pak omezíš chod serva v limitech. Myslím, že servo spíš omezuje mechanika, než pulsy.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pát 16.08.2019 13:48 
Mazák
Mazák

Netopyr píše:

Teda mám taky Taranis, ale kartu serva nemám...

Myslím, že v angličtině outputs, možná se v rámci aktualizace opentx český název přejmenoval.

PříspěvekNapsal: pát 16.08.2019 13:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

martinni píše:

Myslím, že v angličtině outputs, možná se v rámci aktualizace opentx český název přejmenoval.

Tak jsem opět za vola, ano karta serva, před tím jsem na to koukal asi v angličtině. Viz foto. Ale jak jsem psal, stejně to tady omezíš kvůli mechanice. Pokud ne, tak maximálně rozsah který je na servu.

Přílohy:
20190816_135143.jpg
20190816_135143.jpg
[ 81.15 KiB | Zobrazeno 334 krát ]

Profil Soukromé album  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1190 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80