Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cockpit SX
PříspěvekNapsal: úte 25.09.2007 21:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.8.2006
Příspěvky: 705
Bydliště:
Je to dobrý radio? http://www.kostkamodelcentrum.cz/index.asp?obsah=3599&styl=0.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25.09.2007 21:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 15:42, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25.09.2007 22:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.10.2006
Příspěvky: 263
Bydliště: Plzeň
Cockpit SX ma taky syntezu...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25.09.2007 22:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 13:26, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25.09.2007 22:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Multiplexi radia jsou vsechny pomerne zvlastni, jak vzhledove tak i svym softem. Vetsinou maji docela hodne moznosti programovani, ale musis prijmout jejich filozofii. Tohodle Cockpita moc do detailu neznam, trochu jsem jeden cas uvazoval o rade 3000 a dva znami maj Evo 9.
Cokp.SX nebude spatnej, mozna nekterejma softverovejma fintama i predci Mx-16, ale me se ne uplne libi to mechanicky provedeni a navic mi tragicky nepadne do ruky. Takze jsem skoncil u Mc-19, ktera je mnohem konzervativnejsi ale vyhovuje mi.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 8:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 885
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, Cockpita SX mam už skoro rok a je to bezzávadové radio, před tím jem mel MM a tak jsem si zvykl na programovou filosofii. Koupil jsme ho v Hangáru za 4.500 ,- Kč nový se zárukou. Jenom u něj nebyl český návod, ten se dá sehnat. Syntézu má a chodí bezvadně. Proti MM ma i 3 volné mixy. V Hangáru se dá sehnal levněji i teď. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 9:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.10.2006
Příspěvky: 263
Bydliště: Plzeň
Jako spokojeny majitel si dovolim par slov chvaly:

- mechanicke provedeni je velice dobre - nic nevrze, kryt nema vule, malej mi ho 2x shodil ze stolu - zcela bez nasledku. Cela ta vec je velice skladna - schovavacku na antenu povazuju za genialni. Design je velice strizlivy - postrada pseudochromovane prvky velice caste u jinych vyrobcu.
Drobna pripominka je k trimovacim cudlikum - protoze jsem motoricky debil, ocenil bych nejakou aretaci nebo vetsi 'utopeni' abych si s tim nechtene kazdou chvili nehnul.

- pokud jde o displej - je jakz takz citelny i na primem slunci, v duchu cele filozofie zobrazuje jednoduse, alfanumericky, tj. bez ruznych opicek a obrazku.

- pokud jde o filozofii programovani - nemam srovnani s ostatnimi velkymi vyrobci, ale tak jak je udelana mi pripada velice primocara a pochopitelna. Nedostal jsem se do situace, kterou bych nedokazal namixovat.

- pro lidi odchovane silenym Accipiterem badius jsou zajimave mody 5+, kdy je plyn na postrannim tahlu. (ti co to meli, vedi o cem mluvim)

- za zajimavy doplnek (ktery jsem si jeste neopatril) povazuju integrovany scanner zhruba v cene 'standalone' scanneru.

- Abych to shrnul - z meho pohledu je to tak trochu 'military provedeni', pomerne bytelne, trochu strohe a rekl bych velice spolehlive.


:?:
Jeste k tomu PCM - Cockpit ho opravdu nema - docela by me zajimalo, kolik lidi tady opravdu pouziva PCM prijimace? (myslim to jako seriozni otazku, ne jako omluvu absence PCM u Cockpitu)


Naposledy upravil balamel dne stř 26.09.2007 9:58, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 9:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.8.2006
Příspěvky: 705
Bydliště:
Zkusím se zeptat ještě jinak a na něco jinýho.
Byla by to cesta zpět a nebo lepší volba když bych na SX přešel z šesti kanálu OPTIC 6.Co by to obnášelo v případě přijímačů kterých mám 6v různých érech.
Jde o to,že bych chtěl nějaký solidní 7 kanál.Hovořilo se tady o Rx kách už dost ale tyto SX moc zmiňovaný nebyly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 10:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.10.2006
Příspěvky: 263
Bydliště: Plzeň
Terry píše:
Zkusím se zeptat ještě jinak a na něco jinýho.
Byla by to cesta zpět a nebo lepší volba když bych na SX přešel z šesti kanálu OPTIC 6.Co by to obnášelo v případě přijímačů kterých mám 6v různých érech.
Jde o to,že bych chtěl nějaký solidní 7 kanál.Hovořilo se tady o Rx kách už dost ale tyto SX moc zmiňovaný nebyly.


Spis bych rekl krok stranou..., povazoval bych Optic za celkem slusny radio a rekl bych ze prechodem na radia jako SX, MX16, FX18 neziskas zadny uplne prevratny vyhody (teda pokud te ten Optic vylozene nestve).

Kdyz bych se odhodlaval k takove zmene, spis bych uvazoval o necem modularnim co pujde rozsirovat (az prestane stacit 7kanalu), pripadne bych se zamyslel nad 2,4GHz.

Pokud jde o ty prijimace - Predpokladam, ze pokud jsou ty prijimace slusny, tj. nejsou ujety nekde 'mezi kanalama' - nebudou mit problem se chytit na syntetizovany kanal z Rx (osobne pouzivam Tx se syntezou).


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 10:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.8.2006
Příspěvky: 705
Bydliště:
To balamel-ty přijímače jsou OK.Zatím jsem s nima neměl žádný problém.Jedná se většinou o Hitecy Electron 6,HFD-08-RO,HFD 08-RD a HFS 05 MS singl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 10:30 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Taky si myslim ze by to nebylo krok o moc nahoru, je to zhruba stejna trida, Optic, Mx-16, Fx-18, CockpitSX....
A treba MC-19 je jen nepatrne lepsi, takze pokud si chces vyrazne polepsit, tak jedine Graupner MC/MX-22 nebo podobne (cenove 12 a vic) :(

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 10:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.8.2006
Příspěvky: 705
Bydliště:
Abu máš pravdu s tou cenou. :( Asi ještě tedy OPTIC do důchodu nepůjde.Vykrvácel jsem na Rytmusovi.Za něj by bylo supr radio.Snad někdy jindy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 10:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Konopáč
Já se rozhodoval mezi SX,M16 a eclipsou,koupil sem SX :D a sem spokojen.Mě zase padla do ruky jak ulitá,řídím palcově a její mírně vyosený ovladače jsou na to jak dělaný. :idea:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 11:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
ja jsem na nej presel z optica - na filozofii programovani jsem si rychle zvykl, moznostmi predci mx16, ale nema pcm - jako nahradu pcm nabizi multiplex ipd, ktera funguje obdobne a po pul roce pouzivani zatim zcela spolehlive. to ze nema vymeny modul nepovazuji za nevyhodu, nebot prave ten se mi na opticovi sral nehoraznym zpusobem. mechanicke provedeni pacek a trimu se mi take priliz nelibi, ale do ruky mi padne super. a vzhledem k tomu, ze se da novy koupit za 4500,- nema konkurenci

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2007 11:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Terry píše:
Vykrvácel jsem na Rytmusovi.Za něj by bylo supr radio.

No ale ted mas zase super letadlo !!! :wink:

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz