Switch to full style
Všechno co souvisí s modelářskými vysílači, výběr, programování, napájení
Odeslat odpověď

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 10:19

Pěkné srovnávací obrázky, ještě tam přidejte T12FG at je videt jakej chudůčkej display má T14SG ;)

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 10:44

T12FG je už bohužel "stará", má sice větší displej ale nepodsvětlený ,rovněž nemá integrovaný modul 2,4Ghz a telemetrii, nicméně brzy se taky určitě dočká rekonstrukce. :wink:

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 11:16

Jestli se Ti zdá dvanáctičudlík starý a vadí Ti, že není 2čtyrka uvnitř krabice a že je potřeba vymněnit, velmi rád s tebou směním za osmičudlík "super" :D

Ještě Ti po tom zbude pocit, že jsi někomu udělal opravdu velikou radost ...
Tak, co Ty na to? :D

Jinak k těm obrázkům ..... osmičudlíku to není podobné vůbec, tohle leze do zelí MZ .... :lol:

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 11:55

OPR píše:Jestli se Ti zdá dvanáctičudlík starý a vadí Ti, že není 2čtyrka uvnitř krabice a že je potřeba vymněnit, velmi rád s tebou směním za osmičudlík "super" :D

Ještě Ti po tom zbude pocit, že jsi někomu udělal opravdu velikou radost ...
Tak, co Ty na to? :D

Jinak k těm obrázkům ..... osmičudlíku to není podobné vůbec, tohle leze do zelí MZ .... :lol:

jakej čudlík? to je nějakej newspeak mezi futabistama? :)

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 12:04

Patas_ píše:jakej čudlík? to je nějakej newspeak mezi futabistama? :)

ne...to je z chlastu :mrgreen:

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 12:21

OPR píše:Ještě Ti po tom zbude pocit, že jsi někomu udělal opravdu velikou radost ...
Tak, co Ty na to? :D

nedavno jsem dělal radost s FX30kou, kdybych měl dvanácku klidně ti jí udělám taky :wink:

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 12:56

A vsadim prda , že tam budou zase jen pětibodový křivky kolektivu.
Ať se s tim jdou vycpat , to je jedinej důvod proč mám pořád T10CHG , v tý mám sedmibodový křivky.

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 13:35

krtek2k píše:A vsadim prda , že tam budou zase jen pětibodový křivky kolektivu.
Ať se s tim jdou vycpat , to je jedinej důvod proč mám pořád T10CHG , v tý mám sedmibodový křivky.

K cemu potrebujes sedum bodu? Ptam se protoze vsechny moje krivky jsou bud 0 až 100 nebo rovna krivka pro governor, v podstatě by mi stačily dva body :lol:

Re: Nova FUTABA

pon 22.10.2012 6:19

A má to mluvící telemetrii ve vysílači ?

Re: Nova FUTABA

pon 22.10.2012 6:26

OPR píše:Dizajnovo se to chce přiblížit někam k 18MZ ...... vzhled T8FG to nemá. A kdo se chce bavit o tom, co je uvnitř, může ale .... :lol:

( obrázek převzat z .... http://rc.runryder.com/helicopter/t715089p1/ )

No, fakt mám pocit že je to LEN nový plast okolo starej T8FG, plus zmenili VF modul za obojsmerný (taký čo vie aj prjmať temelemtriu).
..., ale veď si počkajte pár rokov kým to naozaj bude na trhu a uvidí sa.

Re: Nova FUTABA

pon 22.10.2012 8:27

coro píše:No, fakt mám pocit že je to LEN nový plast okolo starej T8FG, plus zmenili VF modul za obojsmerný (taký čo vie aj prjmať temelemtriu).
..., ale veď si počkajte pár rokov kým to naozaj bude na trhu a uvidí sa.


Mám z toho podobný pocit, prostě přišli na to že MX-20 jim přetahuje zákazníky, protože na ni T8 už moc nestačí a tak připravili T14SG, otázkou právě je jestli tenhle vývojový "skok" je dostatečný, jestli to bude ve finále přes těch 600€ tak se obávám že není.

Re: Nova FUTABA

pon 22.10.2012 10:38

LV píše:....
Zaujimalo by ma kto to vyplodil. ......

mozna nejakej srandista ve fotoshopu... :-)

... a jeste u toho chybi informace, jestli to ma plnohodnotne zpomaleni serv ;-)

Re: Nova FUTABA

úte 23.10.2012 22:11

jyrry píše:
LV píše:....
Zaujimalo by ma kto to vyplodil. ......

mozna nejakej srandista ve fotoshopu... :-)


:wink:
Přílohy
14sg2.jpg

Re: Nova FUTABA

úte 23.10.2012 22:17

http://blog.flying-hobby.com/rc-news/sn ... -telemetry
zatracena doba informacni exploze :-) vcera skoro nic a dneska je toho plnej net ...

Re: Nova FUTABA

stř 24.10.2012 6:38

mac píše: :wink:

Myško lowend ako T8 (ona to vlastne T8 je). Ak to nebude stáť 300€ (holý vysielač), tak to ani nemusia vyrábať... ak následník T12 bude za cca 1200€ a toto by malo stáť 500+ tak ten to kúpi iba šialenec.
Ale možno sa mýlim :mrgreen:
Odeslat odpověď