Switch to full style
Všechno co souvisí s modelářskými vysílači, výběr, programování, napájení
Odeslat odpověď

Futaba T14SG

sob 20.10.2012 12:02

Nová Futaba T14SG so systémom FASSTest.
Přílohy
T14SG.jpg

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 14:49

Nepřijde mi jako neco převratného, vypadá jak drobek překabátěná T8FGS s dobastleným FASSTest, takže rozhodující může být jedině cenovka.

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 17:34

dobastleným ... proč myslíš ? jen mne to zajímá ....

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 17:36

koulinek píše:Nepřijde mi jako neco převratného, vypadá jak drobek překabátěná T8FGS...

Hmmm, ono se asi ani nic převratného čekat nedá.
Proč taky, když T8FGS je samo o sobě výborné rádio s relativně novou koncepcí a designem :wink:

koulinek píše:...s dobastleným FASSTest,

Nebuď tak pesimistický :D Vždyť na implementaci telemetrie do běžných Futaba rádií se tu na fóru čeká pomalu jak na smilování :D
Nechme se překvapit, třeba to není nijak "dobastlené", ale naopak implementované na slušné úrovni. Teda aspoň doufám, po tak dlouhé době :mrgreen:

koulinek píše:takže rozhodující může být jedině cenovka.

To určitě ano. A nejen cenovka - docela by mne zajímalo, kam to celkově posadí, jestli blíže k T8 nebo ke staré dvanáctce (hlavně mechanickým provedením a funkčním vybavením software plus tomu odpovídající cenou).

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 17:48

Cena na úrovni 630 EUR (vid. dole uvedený link). SW zatiaľ neviem, ale dúfam, že to bude bližšie k T12

www.prorc.fi

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 17:53

Pochybuju , hardwarově a softwarově to bude T8FG like.

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 18:01

Tak ten výraz "dobastlený" sem trochu přestřelil uznávám, necháme se překvapit. Jen mi ten display přijde na chlup stejnej s T8, T12FG má myslim lepčejší takže tak vysoko mířit T14SG snad ani nemože. Až bude specifikace prozradí to víc. Jeví se mi to prostě jako náhrada T8 s implementovanou telemetrií, tudíž by za to mohli chtít tak nějak stejně peněz. Nehodlám ju ale odsoudit podle prvního obrázku. Ale právě podle obrázku bych ju označil spíš T8FT (FASSTest Telemetry) ale markéting holt vyzdvihuje tech 14 kanálů no :)

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 19:02

No osobně mi to připomíná Hitec a jejich "modernizaci" Eclipsy... Taky jenom vyměnili přední kryt a dodali telemetrii.

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 21:53

......fůůůůůůůůůj ta je ale hnuuuusnáááááááááá..... :D

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 23:15

Larry píše:......fůůůůůůůůůj ta je ale hnuuuusnáááááááááá..... :D


Moje řeč. Na druhou stranu ještě že je, protože kdyby nebyla, tak by mě asi trochu mrzelo, že mi Ježíšek koupil 8FG :!:

Re: Nova FUTABA

sob 20.10.2012 23:46

Jenda_84 píše:Moje řeč. Na druhou stranu ještě že je, protože kdyby nebyla, tak by mě asi trochu mrzelo, že mi Ježíšek koupil 8FG :!:

Hm, nevim jak ty, ale ja vidim rozdil akorat v tom, ze kus plastu je stribrnej, jinak to vypada nemlich stejne jako osmicka.

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 6:19

JirkaA píše:[
Hm, nevim jak ty, ale ja vidim rozdil akorat v tom, ze kus plastu je stribrnej, jinak to vypada nemlich stejne jako osmicka.

Zaujimalo by ma kto to vyplodil. Na strankach Futaby ani Robbe nie je nic...

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 7:51

LV píše:
JirkaA píše:[
Hm, nevim jak ty, ale ja vidim rozdil akorat v tom, ze kus plastu je stribrnej, jinak to vypada nemlich stejne jako osmicka.

Zaujimalo by ma kto to vyplodil. Na strankach Futaby ani Robbe nie je nic...

na stránkách Futaby nebylo nic ani v době kdy měla vyjít T8FG objevila se tam až dlouho potom :wink:

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 9:32

Dizajnovo se to chce přiblížit někam k 18MZ ...... vzhled T8FG to nemá. A kdo se chce bavit o tom, co je uvnitř, může ale .... :lol:

( obrázek převzat z .... http://rc.runryder.com/helicopter/t715089p1/ )
Přílohy
ff.jpg

Re: Nova FUTABA

ned 21.10.2012 10:07

dizajnově je to někde mezi T8 a T18, myslím že se hodně povedla, jen doufám že tam už nebude ten malý aretační plíšek ale něco preciznějšího. :wink:
Přílohy
ft81418.jpg
Odeslat odpověď