Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: čtv 16.08.2012 10:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.8.2012
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
Zdravím vespolek. Mám dotaz zda je tohle vhodná souprava na začátek létání (simulátor + epp). Pokud ano tak jak je to z kvalitou? Lze spárovat s jinýmy příjmači než Walkera?
dík za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: čtv 16.08.2012 11:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2012
Příspěvky: 297
Bydliště: Louny
Soupravy na 2,4 Ghz obecně mezi sebou kompatibilní nejsou. Walkera půjde jen sama se sebou.... Měl jsem od Walkery dva modely heli....Byla a asi to pořád ještě je .... no Walkera...Fakt je, že vysílač byl do ruky příjemný, přes USB bylo provozováno i jako simulátor. To fungovalo dobře. Ale třeba jejich "mnoho osé", chytré gyro...No,... :D ....Je to za mnou... Osobně se tomuto výrobci už vyhýbám a doporučil bych to všem....Pokud si pořídíš slušnou vysílačku, na SIMulátor půjde také...A potom i na model. Nebudu záměrně psát Turnigy, Spectrum ani nic jiného. Debata tady pak nabere jiný směr. Napíšu WALKERA ne....

_________________
RadiomasterTX16S, V 911, V 939, V912, Eachine E160


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: čtv 16.08.2012 11:43 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.8.2012
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
jde mě právě jenom o rc soupravu (vysílač + příjmač). A přiznám se že cena za vysílač je lákavá. Ale netuším jak bych pochodil pokud bych se na někoho obracel o radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: čtv 16.08.2012 11:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2009
Příspěvky: 888
Bydliště:
Obrázky: 0
Velice špatně....

_________________
Loop VA Models ; Spacewalker II SIG 1/4 ve výstavbě


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: čtv 16.08.2012 12:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
FZR píše:
Zdravím vespolek. Mám dotaz zda je tohle vhodná souprava na začátek létání (simulátor + epp). Pokud ano tak jak je to z kvalitou? Lze spárovat s jinýmy příjmači než Walkera?
dík za odpovědi

Walkera funguje jen s Walkerou (některý hračky od Scorpio jsou taky Walkera), jinak žádná kompatibilita.

Nebrat, na trhu jsou lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: čtv 16.08.2012 20:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.6.2010
Příspěvky: 297
Bydliště: Pardubice
Obrázky: 8
Souhlasím s tím, že Walkera je problematická značka. Nicméně s vysílači mám zkušenost pozitivní. Používám WK2801 PRO pro všechny své modely. Výpadek jsem zaznamenal pouze jednou a docela mě to překvapilo... Dobrá ergonomie a ovladatelnost, kompatibilita pouze Walkera (a její výrobky pod jinými značkami - Scorpio, MadHawk, Safari...) Nejsem si jistý, jestli Devo bude pracovat se staršími přijímači. Jestli ne, tak je to pěkně k hovnu.

_________________
Nelítá to? A zkusili jste to nakopnout?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: pát 17.08.2012 18:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.8.2012
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
děkuji všem za nazory. Vysílač by možná nebyl špatný nicméně bude lepší investovat do sice dražší ale rozšířenější Turnigy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: stř 09.10.2013 22:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2006
Příspěvky: 161
Bydliště: Dolní Benešov - Zábřeh (Opava)
Nechci zakládat nové téma, tak do dám tady. Narazil jsem na tuhle stránku http://www.deviationtx.com/ . Je tam ke stažení firmware pro vysílače Devo 6-12. pomocí kterého by měla jít tato vysílačka spárovat se BNF verzemi modely značek jako je Walkera, Nine Eagles, E-flite. Vysílač po úpravě bude podporovat i protokoly DSM2, DSMX.
Takto v setu zakoupený vysílač může být poměrně univerzálním ovladačem pro mikro heli... )na velké modely bych to asi nepoužil)
... Pouvažuju jestli někde bude bazarový vysílač Devo 6s, 7, 8s nebo 10. Stálo by to za vyzkoušení. Nebo nezkoušel už to někdo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Devo 7 - nastavení
PříspěvekNapsal: stř 19.11.2014 21:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.11.2014
Příspěvky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím všechny,mám problém s nastavením vysílače Devo 7, ke koptéře Walkera Ufo MX 400S,pokoušel jsem se několikrát podle návodu (20stran),ale protože jsem úlný laik,tak bohužel.Poprosil bych někoho z Brna nebo okolí Brno-venkov,pokud se mi ozve budu moc rád.Samozřejmě proti finanční odměně. Děkuji. Vladimír, Rosice.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.02.2015 15:04 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.1.2015
Příspěvky: 18
Môže mi niekto poradiť ako nastaviť na DEVO7 aby boli aktívne gombíky na stranové korekcie? Keď ich chcem použiť sú neaktívne, a v menu neviem kde sa to nastavuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.02.2015 17:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.1.2015
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha
Pokud myslíš trimy a opravdu nefungují vlivem Deva7 zkusil bych dát factory reset, v základním nastavení mají fungovat. Pokud fungovat nebudou, tak reklamovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 06.02.2015 21:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.1.2015
Příspěvky: 12
Zdar, zmáčkni a podrž stranovou korekci, pak se to rozběhne. Mě to udělalo taky a je to OK.
K


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA DEVO 7 - zkušenosti sem
PříspěvekNapsal: pát 06.02.2015 21:57 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.1.2015
Příspěvky: 18
OK, ďakujem už to funguje :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Walkera Devo 7E
PříspěvekNapsal: čtv 12.02.2015 16:20 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2014
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Walkera Devo 7E je skvěly vysílač za celkem slušní peníze. Vzhledem k tomu ze jej můžete modernizovat, tím myslím přehrát jiný hardware, přidat až dva moduly, a přidat několik vypínačů děla z něj mého favorita. Jelikož lítám jen z malým vrtulníkem, počítám ze ten dosah pro mé bude stačit. Také jej můžete lehce připojit k PC. Každopádně ta kvalita kterou nabízí vysílač odpovídá ceně(1500Kč)
Já už ne něm mam nahraný Deviation, časem do něj nainstaluji další modul a přidám vypínače.

UPDATE 12.03.2015

Nějaký ten měsíc už vlastním Devo 7E. Tak tady napíšu nějaký zkušenosti o modernizace vysílačky. Ale hned ukážu foto, jak teď vypadá.
Do Devo 7E můžete nainstalovat celkem 2 moduly, ze začátku jsem chtěl ovládat vrtulník WLtoys V911 a quadcopter WLtoys V929, proto jsem z jejich vysílače dostal modul, totéž jsem provedl z vysílačem od vrtulníku WLtoys V977. Pěkné jsem prohledal internet, a po několika hodinách už jsem přibližné vyděl jak to VŠE má proběhnout. Pro Vás už představuji připlaveny obrázek podle kterého jsem to implantoval.
Včera modul od vrtulníku V977 jsem nahradil modulem NRF24L01 http://www.banggood.com/DEVO-Transmitte ... 89812.html (dole přikládám obrázek podle kterého jsem to tam dával), a k tomu do vysílače nainstaloval 2 vypínače. Celkem je to skvěla zkušenost a praxe, musím také upozornit ze vše bude pracovat jen s softwarem DEVIATION.


Přílohy:
IMG_0151.JPG
IMG_0151.JPG
[ 39.79 KiB | Zobrazeno 9206 krát ]

Devo 7E test.jpg
Devo 7E test.jpg
[ 281.92 KiB | Zobrazeno 9206 krát ]

Devo 7E test1.jpg
Devo 7E test1.jpg
[ 285.34 KiB | Zobrazeno 9206 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera Devo 7E
PříspěvekNapsal: úte 24.03.2015 21:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.1.2015
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha
Jak jsi tam dostal novějsi soft? Já dnes narazil na problém, že při nastavení swash type pro 3 serva 120° vysílačka vůbec nevysílá kanál pro vrtulku. V ostatních swash typech vrtulka funguje, ale zase potřebuju, aby to chodilo právě v tom 3-120.
Přece jen bych radši udělal upgrade, než vyhazoval vysílačku.

EDIT: Po aktivaci "EXP" ve swash mixu funguje i servo na vrtulku, takže to je asi ok. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: marcels, tomashr a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz