Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1436 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: úte 24.01.2012 22:13 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
no, já mám graupner mc16/20, jako vedlejší vysílač mám graupner mx-12 a návrat k modelařině jsem začínal před 12 lety s graupner mc-10. nyní čekám na mc-22 hott. anglický návod na mx-20 jsem taky studoval a nemám problém, je to podle mě typický graupner, aspoň co se základních funkcí týká. nejsem zarytý graupnerista, ale takhle nějak se ty rádia u mě navršily, asi to bude tím že menu je podobné. ale neumím vůbec hledat nic v menu futaby ani hitecu, kamarád potřeboval s něčím pomoct a byl jsem nahranej... :o


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: stř 25.01.2012 6:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 1048
Bydliště: ČR
Já jsem zas nahranej když mám u kolegy něco nastavit u MC-19 navíc má přepnutou němčinu, umím jen anglicky. :lol:

_________________
Q X7S,Bolero,Q10,Rival,Limit,FW190,Flash,SK450,Viking2E,PikePerfect,Bf109,Aladin
www.lmkchotebor.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: stř 25.01.2012 17:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.3.2008
Příspěvky: 291
taky tenhle kousek mám a po opticu 6 sport je to jak z jiný planety :)
jinak jazyk se dá přepnout na levém "kolečku" současně šipka nahoru i šipka dolu a na pravém zmáčknout SET - jste v hidden menu, kde se mimo jiné nastavuje i jazyk rádia včetně toho kecání co z toho leze. to je dodané na 2GB sd kartě - chvilku trvá, než to do rádia nahraje.
včera jsem udělal upgrade na 1.108 sw - jen taková drobnost - pokud nemáte shodný sw na rádiu a v přijímačích, tak ne vždy jde v tom RX všecho nastavit. ono to sice budí zdání, že to šlape, ale 100% to není.
pokud vám dělá problém návod, tak stačí youtube, kde jsou prakticky všechny postupy vysvětlené a jelikož je to i s obrázkem, je jedno, v jakém jazyce je komentář. sice to mám od pondělka a díky větru jsem si ještě nezalítal, ale to rádio ve mě zatím budí jen ten nejlepší dojem.

luc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: úte 07.02.2012 19:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.2.2012
Příspěvky: 20
máte někdo recenzi na MX-20 v RC Revue 10/2011..? pošlete mi ji prosím na emajl. děkuji. jsem na dovolené a rád bych si to přečetl. používáte někdo MX-20? Byl by i manuál v češtině? kdo prodává Garupner v CR..? Pár let jsem se hobby nevěnoval, tak mám mezery.. 8O


Naposledy upravil GrisoRSV dne stř 08.02.2012 13:23, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: úte 07.02.2012 20:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2011
Příspěvky: 383
Bydliště: Třebíč
pokud byste tu recenzi někdo měl byl bych moc vděčný kdybyste to poslaly taky mě. Email: malousek.jan@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: stř 08.02.2012 10:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.11.2008
Příspěvky: 181
Bydliště: Nučice - Praha západ
Ahoj Chlapci a Chlapi,

ať koukám jak koukám, tak v 10/2011 žádná recenze MX-20 není :(.
A koukám i do obsahu ročníku 2011 a MX-20 nikde.... Asi nějaký šum, nebo co!

_________________
Seřízení oken.
www.Burysek.cz
DogFighter, Antonov AN-2, Freewing F-16, ME-262, A-10, Futaba T18SZ,


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: stř 08.02.2012 13:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.2.2012
Příspěvky: 20
tak soráč, to je omyl, byla gtam recenze na XG8 od JR Propo...na MX20 asi žádná není..?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: ned 12.02.2012 20:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2011
Příspěvky: 742
Bydliště: Slavkov u Brna
Obrázky: 0
Tady je něco málo o MX-20 HOTT, http://mikrokopter.de/ucwiki/HoTT?highl ... 9|%2820%29


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: úte 03.04.2012 12:09 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 3.4.2012
Příspěvky: 65
Obrázky: 0
pokud to tu ještě není, tak p.Houška už má na MX-20 Hott manuál v češtině


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2012 22:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.9.2009
Příspěvky: 43
Bydliště: Fryšták-Horní Ves
Mám dotaz, zda MX-20 umí logovat telemetrii a pak přenést do PC a udělat si třeba graf o průběhu výšky letu?
Díky moc.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: sob 14.04.2012 13:30 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Ano. Píšou to v návodu z netu, přečetl jsem si to tam, na podzim jsem o tomhle rádiu taky uvažoval. Sám mám nakonec mc-22 hott a tam mám slot na micro sd kartu taky. Sice už mám od včerejška i gps/vario senzor, ale to ještě chvíli potrvá než se to dostane do vzduchu. Kromě grafu výšky bych měl mít i trajektorii letu díky gps. Ale jak říkám, chvíli to potrvá než elektrovětroň s touhle výbavou vzlítne.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: sob 14.04.2012 14:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2011
Příspěvky: 433
Bydliště: Praha
Obrázky: 15
Mam sice Mx12 Hott ale bude to asi stejne...vsechny udaje o letu se nactou do programu ktery se da stahnout na webu vyrobce. V programu se da zobrazit i mapa google kde se nakresli draha letu...da se i spustit zaznam letu a nechat si ukazat vsechny mozne parametry. Primo v programu se da spustit export do excelu kde se vytvori tabulka takze si clovek muze s udaji hrat naprosto vsemozne....co me fakt priserne stve tak u MX12 Hott se musi pro nacteni dat vyndat pametovka z vysilacky....to bych jeste prekousnul...ale Herr Graupner ma dirku okolo slotu pro kartu tolik mista, ze pokud netrefite slot tak si kartu zasunete primo dovnitr vysilacky a nasleduje rozborka vysilacky....zajimalo by me jestli u tohoto vyssiho modelu je to resene lepe...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: ned 22.04.2012 11:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Já jsem sice čekatel na Futabu 12FG, ale zatím to vypadá, že si dává prodejce dost času na dodání, asi to nejspíš vyrábí na Marsu. Tak mám dost času se trochu rozhlížet po jiných alternatívách. Moje priority jsou F3k a F3X mašiny. Takže mám svrbení jestli nakonec nejít do té MX20 HOTT. Rádio skoro za 1/3 ceny 12FG a s telemetrií. To co mě čeká s FG12 bude asi dost pravěk a zase v případě telemetrie krabičky za nehorázný ceny který budu muset zase někde pasovat k rádiu. No jsem z toho dost na rozpacích.

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: úte 26.06.2012 14:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2003
Příspěvky: 297
Bydliště: Vysočina, Nové Město na Moravě
Nevíte někdo, jestli je u MX-20 HOTT možnost ladění poměrů mixů za letu? Mám na mysli doladění třeba diferenciace křidélek, nebo mixu křidélka/směrovka a pod. Ale to už bych tady u této vysílačky chtěl za ty peníze asi moc, co?

_________________
https://sites.google.com/site/martinzvysociny/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Graupner MX-20 HOTT
PříspěvekNapsal: úte 26.06.2012 14:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.5.2009
Příspěvky: 1176
Bydliště: Sedlcany
martijn píše:
Nevíte někdo, jestli je u MX-20 HOTT možnost ladění poměrů mixů za letu? Mám na mysli doladění třeba diferenciace křidélek, nebo mixu křidélka/směrovka a pod. Ale to už bych tady u této vysílačky chtěl za ty peníze asi moc, co?


Ne, neni (dokonce to nema ani MC-32). Mam potvrzeno, ze do konce letosniho roku to bude (min. u MC-32). Osobne tipuju, ze to bude i u nove MC-20 a tim padem by to pak mohla mit i MX-20.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1436 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: MomoBrut a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz