Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak dostat model z prostředku rybníka
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 17:06 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.12.2016
Příspěvky: 27
Koupil jsem si lodičky tuhle http://www.peckamodel.cz/produkt/rc-mod ... obila#dily a tuhle https://www.rcsvet.cz/rc-sety/23887-lrp ... Ai2h8P8HAQ (paradoxníje že ta levnější je ve všech směrech lepší).A potřebuji vyřešit problém co když lodička zůstane stát uprostřed rybníka (nebo řeky) a je zima a nechce se mi plavat.proto vás prosím o radu jak dostat lodičku z vodní plochy (bez člunu,bez druhé lodě,bez plavání,bez čekánínež ji vítr donese ke břehu a tak).A ještě mám dotaz na lodičkáře z prahy a blízkého okolí:Kde jezdíte :?: .Jinak přeji hezké prožití vánočních svátků.Jinak vím že se to tady už řešilo ale vtématu jsem nenašel nějaký laciný způsob beztoho abych se musel namočit :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 17:24 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.5.2016
Příspěvky: 52
Bydliště: Vysočina
Docela těžké odpovědět, když jsi většinu možností vyloučil. :D Nicméně to dotlačit (i když píšeš bez druhé lodě) tou druhou lodí kterou sis pořídil (navzájem) by šlo ne?

_________________
Duplex DC-16 || Edge 540 106" Demonstrator | Edge 540XL-RC Factory | Crack Laser Pro-RC Factory


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 17:26 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2009
Příspěvky: 99
Bydliště: kousek od Brna
Krásné svátky přeji a na Tvůj dotaz odpověď.Kamaráda rybáře sebou a bude mít alespoň dobrý pocit z toho že něco chytil i když to není zrovna ryba. :D :D :D :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 17:27 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.12.2016
Příspěvky: 27
Ano šlo ale většinou když si kdu někam zajezdit tak to spojím s výletem.A autobaterka na dobíjení,nabíječka,ovladače a dvě lodě se docela pronesou :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 17:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.12.2006
Příspěvky: 478
Bydliště: Písek
Rozšiř svou flotilu o něco na bázi jako je tento model:
http://www.zoomport.eu/shop/RC-MODELY-a-PRISLUSENSTVI/RC-LODE/RESCUE-zachranna-lod-Lite-Version-RED-1633700000018.aspx

Jednak to použiješ jako záchranné plavidlo, a pak s tím můžeš blbnout i na ledě.

_________________
Z jihočeského Písku pozdravuje
Ladislav Douša (ladous)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 17:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.12.2016
Příspěvky: 27
Ano ale zase něco co bych musel tahat...Já bych potřeboval něco laciného a nenáročného na prostor
A vypouštět rybník nebo přehradu se mi taky nechce :D :lol: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 18:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.2.2014
Příspěvky: 1871
Bydliště: Blatnica, SR
Prehovorit najblizsieho kapra, az ti ju dotlaci na breh :-))))


-ale k veci. Kupit lacnu udicu a x pokusov o chytenie lodky...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 18:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.12.2016
Příspěvky: 27
Problém je že elerpeckem nic neodtlacim kdyby chcipnul venom.To lrp je takovej krám ze je to víc pod vodou než na vodě.udici ještě doma mám takže to by bylo asi možný. Myslíte si že kachna nebo labuť útočí na loď? A jestli jsou nebezpečí pro mojí loď?

Odesláno z mého GSmart Roma R2 a podpis odstraním


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 18:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Sežeň si nějakýho potápku nebo surfaře s neoprénem. :)
Dnes foukalo jako sviňa, neříkej, že ti to nepřifouklo za chvíli ke břehu. I když většinou k opačnýmu, než kde stojíš. :)
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 19:27 
Mazák
Mazák

Registrován: 22.1.2016
Příspěvky: 758
Bydliště: Brno-Maloměřice
Pokud nechceš pomoc od jiné lodi, nezbývá, než se intenzívně modlit. Ale neznám moc lodičkářů, co jim to pomohlo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 19:38 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.12.2016
Příspěvky: 27
Ted jsem makal na záchraně lrp asi v 18:00 na počernickým rybníku.LRP se potápělo a já byl nahranej (nikdo nechce mít 3,5k na dně rybníka).Měl jsem sebou jenom rc auto a pet lahev a nějakou tu lepenku.Na podvozek auta jsem přilepil petku dal auto na vodu(auto bylo offroad a mělo náhon na 4 kola) a vesele jsem s obojživelíkem dorazil k potápějícímu LRP.Takže pokud hledáte spolehlivou rc lod rozhodně si nekupujte výrobky LRP.Čína od značky Udi je lepší a neteče do ní a cena je taky jinde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 20:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2014
Příspěvky: 460
Bydliště: Kostomlaty pod Milešovkou


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Sdružení letců Českého středohoří


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 21:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2010
Příspěvky: 861
Bydliště: Praha 4
Kus klacku na špagátě a hodit za loď. Špagát nebo vlasec nebo co je po ruce rozmotat v potřebné délce, nezašmodrchat, konec nebo cívku držet a nepustit. Vrhnout, zkusit napnout, případně obíháním po břehu dostat loď mezi klacek a sebe ..

Nebo počkat. Vítr ji k některému břehu třeba zažene.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 25.12.2016 22:30 
Mazák
Mazák

Registrován: 22.1.2016
Příspěvky: 758
Bydliště: Brno-Maloměřice
FlyingVenom píše:
Problém je že elerpeckem nic neodtlacim kdyby chcipnul venom.To lrp je takovej krám ze je to víc pod vodou než na vodě.udici ještě doma mám takže to by bylo asi možný. Myslíte si že kachna nebo labuť útočí na loď? A jestli jsou nebezpečí pro mojí loď?

Odesláno z mého GSmart Roma R2 a podpis odstraním

Několikrát jsem viděl, jak labutě útočí na lodičku - hlavně, když jedou na výlet s mladými. Jakmile se přiblížíš s modelem k mláděti, měj se na pozoru - labuď dokáže křídlem i pořádnou loď vyhodit pěkně vysoko nad vodu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 2:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Lovecký pes na kačeny. Za kus buřta dotlačí/dotáhne i loďku. Na kratší vzdálenost vrhací síť.
Na delší vzdálenost (mimo už uvedený klacek na špagátu), špagát nesený šípem vystřeleným z kuše.
Na špagátu je zapotřebí mít bójku / velký splávek a za ním háček. Pak už jen TRPĚLIVOST a ŠTĚSTÍ.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz