Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 142 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 19.11.2017 18:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Oboje dobrý nápad, díky, uvidím až to dodělám. Jinak to teď běželo 40 minut na zkoušku v umyvadle v různých režimech a teď dobíjím, abych věděl... Motorky serv se ohřály až na 62°C když to jelo naplno, jinak mají pod 50 i pod 40. Ale je to zaseknuté, hádám když to jede, bude odběr nižší. Nevíte o nějaké vazelíně co nedělá s vodou emulzi? Obyčejná oranžová se postupně rozpouští. Udělal jsem si takové maznice a funguje to ale chce to lepší vazelínu. Na osvětlení dneska asi nesáhnu, už toho mám dost a manželka taky :D

Reflektor, kablíky zatím neupravené, asi pak vytisknu krytku, uvidíme...
Obrázek


Naposledy upravil Vigo dne ned 19.11.2017 20:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 19.11.2017 20:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
motorky v servech vydrží hodně jen bych spíše měřil teplotu tranzistorů na reglu u čerpadla , jestli ti připadá že užírá na síle čerpadla ukazuje to že nestíhá zásobovat motor a bude reálná šance je odpálit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 19.11.2017 20:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
ufon13 píše:
motorky v servech vydrží hodně jen bych spíše měřil teplotu tranzistorů na reglu u čerpadla , jestli ti připadá že užírá na síle čerpadla ukazuje to že nestíhá zásobovat motor a bude reálná šance je odpálit.


Na plný to vypadává, to dělalo i s origo servomotorkem, když byl v zátěži. Ono to má nějakou celkem slušnou ochranu as omezením proudu. Prostě to budu provozovat a až odejde, udělám asi ten mechanický spínač. Ono HXT900 stojí asi 1,5USD tj tu elektroniku holt když tak přežiju :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 19.11.2017 22:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Tak jsem dobil baterky, 40minut provozu vzalo 540mAh, baterky jsou stare male LiFe co maji kapacitu nekde kolem 800-900 tj kolem tech 45 minut bude snad bezpecna rezerva, tedy pokud nebudu drandit na plny. Pak to zkusim s ledkami a nejakym tim cerpadlem ale to bude brat prd


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 22.11.2017 0:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
tak co nového?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 25.11.2017 15:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Tak se blížím do finále, zalepil jsem palubu a osadil světla a přidal ještě pár detailů. Tak jsem loď trochu dovážil, což ji zpomalilo, a s tím si ještě asi pohraju. Pár aktuálních fotek je tady:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

EDIT: odlehčeno, vyváženo, výtlak 496g. Ještě chci pořešit BEC, to co tam mám je měké a při rozjezdu bliknou ledky. Napřímo to nechci, koupím tedy nějaký stabilizátor, ale to budu řešit v elektronice :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.11.2017 14:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Pokud by měl někdo zájem, loďka je ke stažení zde:
https://www.thingiverse.com/thing:2674055


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 142 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz