Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ponorka U-47
PříspěvekNapsal: čtv 19.08.2021 23:04 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.8.2017
Příspěvky: 14
Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda tady je někdo kdo vlastní ponorku U-47 fy. ROBBE potřeboval bych pomoci s úpravou na statický ponor koupil jsem pístovou nádrž od ENGEL a ještě jestli tam máte funkční torpédomety chtěl bych vidět jak to tam máte poskládané popřípadě kdybych mohl se podívat osobně nejlépe Ústecký kraj nebo kdyby se našel někdo kdo by mi to pomohl zprovoznit na ceně by jsme se dohodly děkuji Jiří Jaskó


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: u-47
PříspěvekNapsal: pát 20.08.2021 5:09 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 9.2.2012
Příspěvky: 57
Bydliště: Česká Lípa
Podívej se na stánky fora rc modellbau schieffe.de,je tam spousta informací a po registraci i přístup k fotkám.Jinak asi neznámější u nás je Ota Gerža ze Vsetína,tak se podívej k němu na stránky www.rcsubs.cz.

https://www.rc-modellbau-schiffe.de/wbb ... e458d21a54


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ponorka U-47
PříspěvekNapsal: pát 20.08.2021 20:53 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.8.2017
Příspěvky: 14
Děkuji za odpověď kouknu na ty stranky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ponorka U-47
PříspěvekNapsal: pon 20.12.2021 19:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.7.2006
Příspěvky: 165
Ahoj, Robbe U47 mám, dodělával jsem jí z rozestavěného modelu. Se stavbou je spojeno několik problémů. Je zde poměrně málo místa. Extrémní problém je vyvážení. Nepovedlo se mi jí vyvážit tak, aby byla na hladině maketově vynořená. Pokud se má staticky potápět, je potřeba větší nádrž. Mám tam cca 0,7 litru a chtělo by to větší, ale nevejde se tam. S ohledem na "zadní montáž" musí směřovat vše dozadu, musí se to vejít do zadní části za přírubou (sání a vypouštění balastní vody). Velmi citlivá je na vyvážení při ponořování/vynořování. Musí jít přídí dolu, při vynořování zase příď nahoru. chtělo by to dvě nádrže, jednu vepředu a jednu vzadu a synchronizovat to. Při velkém náklonu hloubkových kormidel udělá klidně přemet ve vodě.
Další potíž: RC 2,4 Ghz pod vodou moc nefunguje, omezeně pak 40Mhz. Na všem musí být fail-safe. po ztrátě signálu nastavit na volnoběh a automatické vynoření.
Pokud to ještě nemáš dodělané, dej vědět, můžeme podiskutovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ponorka U-47
PříspěvekNapsal: úte 28.12.2021 20:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.8.2017
Příspěvky: 14
Děkuji za rady já jsem ji už měl na vodě v tom problém nebyl jen jsem dodělával funkční torpédomety a torpéda a chtěl bych tam dát statické ponořování tak jsem chtěl vědět jak to tam je uspořádané


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz