Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

Zase fotky z tapatalku - jak na to

pát 15.09.2017 16:16

Jak vložit v Tapatalk fotku, aby byla zobrazena i v počítači a nebylo tam jen něco jako [ img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170915/....jpg[ /img].

IMG_20170817_172646.jpg


Postup:
Dáš šipku nahoru (vlevo od pole Rychlá odpověď) a dostaneš se do editoru. V něm jsou vpravo 2 svislé čáry se šipkou vlevo. Tím se zapne rozšířené menu a tam přidáš fotku přes sponku.


Rozšířené menu:
Screenshot_20170922-135050.png


Sponka:
Screenshot_20170922-135150.png



Admin edit: trošku jsem tento zdařilý příspěvek editoval a přidal něco obrázků pro větší názornost.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to (otazník)

pát 15.09.2017 16:28

Img, stale img, myslis, ze som to neskusal? Ale niekedy to urobi Ok , ale len prvu, dam dalsie a tie su uz zmrvene.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to (otazník)

pát 15.09.2017 16:30

Tak ti nevím, ale já tam na PC vidím toto:
Výstřižek.JPG

takže žádné img.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to (otazník)

pát 15.09.2017 16:32

img tag sem vloží odkaz na fotku která se tu má zobrazit ale je to omezené na 640x800 - prostě to jinak nepůjde než tu fotku vložit jako přílohu ....

Napište Tomášovi, třeba ví co s tím...

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to (otazník)

pát 15.09.2017 16:35

jio píše:Tak ti nevím, ale já tam na PC vidím toto:
Výstřižek.JPG

takže žádné img.


Kdoví co vidí v tom tapatalku... 8O
Ale já na PC i v mobilu vidím náhled přílohy (fotky) a po kliknutí na něj vidím přílohu = fotku.
Jak jednoduché.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to (otazník)

pát 15.09.2017 17:17

Vidí tam asi to stejné co já. A to je to, co jsem dal o pár příspěvků výše. Text Test tapatalk Příloha: a pod ním fotka.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

pát 22.09.2017 13:17

Trošku jsem se tomu pověnoval. To, jak s příspěvkem zachází Tapatalk je prostě v obyčejném prohlížeči (jak na mobilu tak v PC) neakceptovatelné.

Takže jsem použil toto vlákno a dopracoval jsem návod.

Pokud si někdo nedá poradit a pokusí se to stejně obrázek z Tapatalku vložit jako obrázek a nikoliv jako přílohu, tak takový obrázek nebude vidět ani v Tapatalku a bude nahrazen odkazem na tento návod.


A dovoluji si požádat, aby si uživatelé Tapatalku vypnuli v Tapatalku podpis. Díky.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

úte 26.09.2017 7:15

Toto doporucenie by asi bolo vhodne adresovat tvorcovi tapatalku a nie nam uzivatelom. Apl. Sa momentalne tvari tak, ze se uz obrazok po tvojom zasahu neda vlozit, mozem tam dodatocne dat aj sponku, dostanem tam ten spominany odkaz. To sme teda dopadli!!! Technologie namiesto toho, aby pomahali, zacinaju byt na obtiaz.
Ver. 7.1.2

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

úte 26.09.2017 8:31

Přidáno z tapatalku pro Android 6.0.1 přesně podle postupu v prvním příspěvku.

DSC_1550.JPG



A ohledně komunikace s tvůrci Tapatalku. Psal jsem jim několikrát ohledně jiné věci, ale ani se nenamáhali odpovědět.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

úte 26.09.2017 8:42

Ja mam tak isto android 6.0.1 ale talk 7.1.2 . V mobile mi to aktualizuje automaticky a neviem tomu nijak zabranit. Islo by. V necinnosti vypnut internet. Tak to mam v tablete. Ale ak nemam byt pripojeny on line na mail, k comu mi to vsetko potom je? Hned po zapnuti talku v mobile som zbadal, ze je zase aktualizovany. V mobile vkladam len obrazky, bezne pouzivam tablet. Isty cas to tak dobre frcalo, ale to je uz za nami.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

úte 26.09.2017 9:28

jozefbb píše:Ja mam tak isto android 6.0.1 ale talk 7.1.2 . V mobile mi to aktualizuje automaticky a neviem tomu nijak zabranit. Islo by. V necinnosti vypnut internet. Tak to mam v tablete. Ale ak nemam byt pripojeny on line na mail, k comu mi to vsetko potom je? Hned po zapnuti talku v mobile som zbadal, ze je zase aktualizovany. V mobile vkladam len obrazky, bezne pouzivam tablet. Isty cas to tak dobre frcalo, ale to je uz za nami.
Tak jsem nainstaloval taky Tapatalk 100000+ 7.1.2

a velký obrázek to nedovolí vložit. Malou přílohu to taky nenahraje. Takže to je bohužel tlak na zaplacení si verze Pro, která to zvládá.

Screenshot_20170926-102845.png





Automatické aktualizace jdou vypnout v nastavení aplikace Google Play.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

úte 26.09.2017 11:19

Ja som to tu uz spominal, ze asi treba kupit pro.
Ale nakoniec aspon vieme, kde je problem

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

úte 26.09.2017 12:26

Když jsem s tím experimentoval, tak jsem nechal jeden příspěvek s vloženými velkými obrázky projít:
viewtopic.php?f=118&t=81754&start=75#p1378521
Mě se to osobně na PC špatně čte. A stejně musí být nějaký limit.


Ostatně ten odkaz na obrázek uložený na tapatalku by měl stále fungovat.
viewtopic.php?f=124&t=81491&p=1379209#p1377986

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

úte 26.09.2017 15:03

TomasC píše:... Mě se to osobně na PC špatně čte. ...

Špatně je slabé slovo... A je to stejné jako vložený dloooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooouhatááááááááááááááááááááááááá ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááánský odkaz (nebo slovo :mrgreen: ) který stránku roztáhne v mém případě až ke 3D tiskárně vedle monitoru :lol:


A tak musí nastoupit admin a opravit to.

Re: Zase fotky z tapatalku - jak na to

sob 30.09.2017 8:32

Ahoj tak vkládán fotky dle návodu jako přílohu a stejně se mi nezobrazují. Nevím jestli to není po poslední aktualizaci tapatalku.

Odesláno z mého LG-V10 a podpis odstraním
Odeslat odpověď