Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

Re: Sledovaná témata

ned 18.10.2015 21:32

hipa píše:To v počítači nemám

Tapatalk je aplikace pro mobily a phpBB má pro to podporu. Jde o to, o čem jsem psal. Začalo to zlobit po vydání nové verze Tapatalk. To ovšem nemusí znamenat, že to je příčina. Jde jen o časovou shodu.

Re: Sledovaná témata

pon 19.10.2015 10:48

Mně taky ta oznámení teď nechodí. E-mail adresa i moje schránek, jakož i detekce spamu je určitě v pořádku.

Chyba asi nebude v našem přijímači. :lol:
Ale předpokládám, že admin to už řeší.

Re: Sledovaná témata

pon 19.10.2015 13:00

Přiznávám, že jsem se spíše snažil chybu odstranit, než přijít na to v čem byl problém. Mám zálohy, hledat se bude později.

S tapatalkem to nesouviselo. Na 99% problém s databází, který schazoval automatické odesílání notifikačních mailů.

JE možné, že teď dorazí záplava notifikačních mailů. Prosím o pochopení.

Re: Sledovaná témata

pon 19.10.2015 14:41

Presne tak, dorazilo

Re: Sledovaná témata

pát 23.10.2015 18:27

Díky , už to funguje

Re: Sledovaná témata

pát 23.10.2015 21:10

Díky taky už mi to od včera funguje.

Re: Sledovaná témata

stř 28.10.2015 16:26

Tak už mi to oznamování na mail zase nefunguje, a když dám "Zobrazit nové příspěvky" mám zobrazené i přečtené příspěvky z předchozího dne, i když byl počítač v noci vypnutý.

Re: Sledovaná témata

stř 28.10.2015 18:30

Lark píše:... když dám "Zobrazit nové příspěvky" mám zobrazené i přečtené příspěvky z předchozího dne....

Potvrzuju, chová se to stejně. W7pro a Firefox.

Re: Sledovaná témata

stř 28.10.2015 18:34

jyrry píše:Potvrzuju, chová se to stejně. W7pro a Firefox.

mám stejnou kombinaci stejné zobrazení

Re: Sledovaná témata

stř 28.10.2015 18:37

Jen doplnění, taky W7pro a Firefox.

Re: Sledovaná témata

stř 28.10.2015 18:41

Mám W 8.1 a chrome a funguje to, myslím, správně :) .

Re: Sledovaná témata

stř 28.10.2015 18:49

Asi to bude problém s prohlížečem. Teď jsem zkusil Lunascape a v něm vidím jen dnešní novinky. V MS IE to blbne taky.

Re: Sledovaná témata

čtv 29.10.2015 13:33

Tohle je velmi podivné. "Nové příspěvky" jsou zobrazovány na základě informace v databázi. Je vidět na profilu pod pojmem Poslední návštěva: . To je okamžik, kdy vypršela session dlouhá 7200sekund = tedy dvě hodiny.

Toto chování mi v minulosti dělal nevhodně nastavený Tapatalk, ale LARK ani JYRRY tapatalk nepoužívá....

Teoretickou alternativou je, že se někdo hlásí pod stejným účtem. Zkuste změnit heslo. ALe moc to nepředpokládám.

Zkusím prohlédnout logy.

Re: Sledovaná témata

čtv 29.10.2015 13:58

V databázi mi přetekla jedna tabulka (více než 8,5mil záznamů). Díky tomu přestalo chodit upozorňování na nové věci.
Opraveno a opět by se měla objevit sada mailů, které to doženou. Omlouvám se.
Při opravě byla RCMANIA.cz na chvilku nedostupná.

Re: Sledovaná témata

čtv 29.10.2015 13:59

Chodím na fórum priamo cez odkaz na "newposts" a jednak mi to robí to, čo kolegom vyššie ale aj to, že sa mi vôbec nezobrazia niektoré nové témy, až keď sem-tam prelistujem obsah fóra, tak vidím že boli pootvárané aj nové témy, ktoré sa mi cez newposts nikdy nezobrazili.
Mám to tak vždy, nevadí.
Odeslat odpověď