Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 18:57

Jelikož se zde nic neděje se sekcí nákup a prodej, kde vládne chaosu a půlka inzerátů tam neplatí či jsou napsaná tak, že o ně nikdo neprojeví zájem (chybí cena, místo, fotky, atd.)

bylo by možné to teda začít nějakým způsobem řešit? co toto? je to mod pro phpbb a exsituje na to i CZ překlad
http://phpbb3hacks.com//modifications.p ... lassifieds

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 19:31

pro jasné podmínky,klidně i kompletní promazání a reset nákup / prodej také hlasuji

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 19:47

Problem je ten, ze admin zase napise ze je to v reseni a zamete se to pod koberec :( tak jako minule, predminule atd.

ta sekce je bohuzel neudrzitelna

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 19:48

Ahoj,jsem taky pro ano

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 19:51

Už jsem tohle studoval. Je to bohužel na Style: prosilver.
Zde je subsilver.

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 20:09

Elfew píše:Problem je ten, ze admin zase napise ze je to v reseni a zamete se to pod koberec :( tak jako minule, predminule atd.

ta sekce je bohuzel neudrzitelna


Tvůj výběr módu zde nejde nasadit. Hledal jsem jiný, podobný, ale nenašel.

Lze vše vycházet a nechat jen 14dni. Snadné, ale je to pravé??

S kvalitou popisu inzerátů asi nic nenadělám... a myslím že nikdo.

Máš zájem se stát moderátorem sekce Bazar a jiné nakupování?

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 20:18

Ne, toto nevyresi novy moderator ci mazani po 14 dnech dokud zde nebude jiny system... takhle to je jen z louze do blata...

EDIT: subsilver nebude dale podporovan ve verzi phpBB 3.1, zustane pouze prosilver... pridani subsilveru byla asi jedna z nejvetsich chyb phpBB teamu... chybi zde zpetna kompatibilita mezi pro a sub silver, takze se jim to moc nevyvedlo. Tak ci tak zde bude nutne prejit na prosilver az nekdy v budoucnu vyjde nova verze phpBB

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 20:37

Ano, něco nového bude muset být. Prostě rozhodnutí.

Ale s nasazením 3.1 nebudu spěchat, těch změn je tam hodně.

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 20:39

Dočasné řešení je automaticky smazat inzeráty starší 45 dní (prostě ty bez nějaké odpovědi po tuto dobu)... jinak to ztrácí smysl a ta sekce je totalne neprehledna.

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 20:45

Elfew píše:Dočasné řešení je automaticky smazat inzeráty starší 45 dní (prostě ty bez nějaké odpovědi po tuto dobu)... jinak to ztrácí smysl a ta sekce je totalne neprehledna.


Co tě nutí lézt do starších?

Re: Sekce nákup/prodej

čtv 24.04.2014 21:36

Elfew píše:Dočasné řešení je automaticky smazat inzeráty starší 45 dní ...

Proč by se to mělo udělat? Nějak nevidím smysl té čistky kromě úspory místa na disku...


Elfew píše:... ta sekce je totalne neprehledna.

Nevím jak ty ale já tu sekci přehlédnu jedním mrknutí oka... nové skouknu/ignoruju (podle názvu) a staré mně nezajímají. Tebe ano? Proč?

Re: Sekce nákup/prodej

sob 04.10.2014 21:22

hlasuji pro povinnost uvádět vždy cenu, zakládání inzerátů uživateli s min. 50 přízpěvky a striktním uváděním možnosti předání - kde předat a jak + ideálně vždy povinnost fota předmětu, předejde se hodně problémům,
už mi nebaví desítky inzerátů bez cen, fotek a lidí co se zaregistrují na manii jen pro prodej

Re: Sekce nákup/prodej

sob 04.10.2014 21:23

to JirkaA ...

a proč tam mají být inzeráty starší třeba 6 měsíců? myslím tím od posledního updatu zakladatele ?
není základ přehledné forum ...

a pokud máte problém s tím kdo by dělal moderátora sekce prodám / koupím tak s tím klidně pomohu, když mi někdo vysvětlí jak na to - jsem stavař ne IT :)

Re: Sekce nákup/prodej

ned 05.10.2014 0:02

Milane koukl ses co máš v inzerci ty za sušenky? ( já si teď tu práci dal ) Někdy je lepší míň ukazovat na jiný a raději začít u sebe - Radek

Re: Sekce nákup/prodej

ned 05.10.2014 5:03

Vždyť se hlásí že se o to bude starat - tož začíná u sebe :lol:
Odeslat odpověď