Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sekce nákup/prodej
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 21:29 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10762
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Sekce Prodej není obecným tržištěm a inzerát na "lis na trubky Rehau" pro topenáře nemá opravdu žádnou souvislost s modelařinou.
Inzerát neobsahuje vložení obrázek. Obrázek byl z nějakého image hostingu. Jak jsem psal, nad takovými obrázky nemám kontrolu a v případě problémů nedokážu věc posoudit.

Oceňuji tvoje úsilí pomoci manželce kamaráda.
Chápu, že "vložení obrázku" bereš jako detail.

Ale existují pravidla a ta je myslím žádoucí dodržovat. Díky za pochopení.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Sekce nákup/prodej
PříspěvekNapsal: pát 08.07.2016 22:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Ahoj Tomasi. Meli jsme nejake nedorozumeni ohledne obrazku asi ze stejneho duvodu jako pises. Nicmene nikde v pravidlech neni vyslovnne uvedeno ze musi byt na lokalu. Pokud ano jsem asi natvrdly a predem se omlouvam. Jinak pls muzete to tam doplnit?

Chapu ze forum je soukromy majetek a uzivame ho zdarma ale sry zpusob kterym probehla moje dnesni anabaze me po tech letech stve. Jde alespon inzerat poslat z archivu do sz tak, abych text nemusel znovu smolit? Dam to jinam a tady nebudu prudit.

Diky
Vigo


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sekce nákup/prodej
PříspěvekNapsal: pon 11.07.2016 12:35 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10762
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Ahoj,

důvody, proč je podmínkou vložení souborů jako příloha je zde uveden. Osobně nemám opravdu radost z toho, že se občas objeví podvodník a tím komplikuje pravidla pro všechny. Nebo opravdu s nechutí řeším stížnost typu "model co my poslat není ten z obrázku a teď už nereaguje". Oboje mi přidělává práci, oboje dělám s extrémní nechutí.

V pravidlech je napsáno "přiložen". Definici jsem pokládal za jasnou. Vložení odkazu na obrázek nebo vložení tagu s obrázkem není přiložení. Moje chyba, omlouvám se. Doplnil jsem pravidla.

Inzerát z pátku jsem ti poslal skrz SZ.

Tvůj inzerát, který jsi vložil dnes jsem ti upravil za cca 20sec.

TomasC


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz