Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

Nápověda k RCMANIA.cz - Seznamy témat

čtv 20.02.2014 20:47

V horní části stránky je několik odkazů pro zobrazení seznamů různě vybraných témat.

Pokud nejste přihlášeni jsou viditelné jen odkazy na dva seznamy.

Vyhledat témata bez odpovědí
Zobrazit aktivní témata

Pokud jste přihlášeni jsou viditelné odkazy na pět seznamů.

Vyhledat témata bez odpovědí
Zobrazit aktivní témata
Zobrazit nepřečtené příspěvky
Zobrazit nové příspěvky
Zobrazit vaše příspěvky


Vyhledat témata bez odpovědí

Po kliknutí na odkazu Vyhledat témata bez odpovědí je zobrazen seznam témat, která zatím nemají ani jednu odpověď viz příklad na obrázku.

bezodpovedi.jpg



Zobrazit aktivní témata

Po kliknutí na odkazu Zobrazit aktivní témata je zobrazen seznam témat, která mají alespoň jednu odpověď a poslední odpověď v nich není oproti aktuálnímu datu starší než je nastavený parametr, který je implicitně 7 dní viz obrázek.

aktivni.jpg

Změnou parametru viz další obrázek a kliknutím na tlačítko Přejít lze docílit zobrazení všech témat, která mají alespoň jednu odpověď a nebo témat u nichž není poslední odpověď v nich oproti aktuálnímu datu starší než zvolený časový úsek.

aktivnicas.jpg
aktivnicas.jpg (10.99 KiB) Zobrazeno 2933 krát



Zobrazit nepřečtené příspěvky

Po kliknutí na odkazu Zobrazit nepřečtené příspěvky je zobrazen seznam témat, která obsahují alespoň jeden příspěvek, který ještě nebyl zobrazen pro aktuálně přihlášeného uživatele viz obrázek.

neprectene.jpg



Zobrazit nové příspěvky

Po kliknutí na odkazu Zobrazit nové příspěvky je zobrazen seznam témat, která obsahují alespoň jeden příspěvek, který vznikl od posledního přihlášení uživatele viz obrázek.

nove.jpg



Zobrazit vaše příspěvky

Po kliknutí na odkazu Zobrazit vaše příspěvky je zobrazen seznam témat, která obsahují alespoň jeden příspěvek vytvořený aktuálně přihlášeným uživatelem viz obrázek.

vlastni.jpg

Re: Nápověda k RCMANIA.cz - Seznamy témat

pon 07.04.2014 13:40

Já osobně jsem velký fanda Zobrazit nové příspěvky. Čtu tak z 90%.

Re: Nápověda k RCMANIA.cz - Seznamy témat

pon 07.04.2014 14:09

TomasC píše:Já osobně jsem velký fanda Zobrazit nové příspěvky. Čtu tak z 90%.

aj ja +často využívam: ZOBRAZIT AKTIVNÍ TÉMATA, trochu mi chýba v jednotlivých tématách tlačítko OZNAČIT JAKO PŘEČTENO,
je to iba v OBSAHU FÓRA :cry:

Re: Nápověda k RCMANIA.cz - Seznamy témat

pon 07.04.2014 14:23

stas píše:aj ja +často využívam: ZOBRAZIT AKTIVNÍ TÉMATA, trochu mi chýba v jednotlivých tématách tlačítko OZNAČIT JAKO PŘEČTENO,
je to iba v OBSAHU FÓRA :cry:



Každé téma jde označit jako přečtené tím, že klikneš na poslední příspěvek tématu.

Re: Nápověda k RCMANIA.cz - Seznamy témat

pon 07.04.2014 14:31

joj, to som asi zle napísal, ja myslím, tak, že keď rozbalím témy napríklad
cez tlačítko: Zobrazit nové příspěvky, a tam chcem označiť všetko ako prečítané,
asi tak, ako keď kliknem na OBSAH FÓRA a tam kliknem vpravo hore na : OZNAČIT VŠECHNA FÓRA JAKO PŘEČTENO...

:idea: bol som nasmerovaný sem: http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=3&t=65046&p=1095841&hilit=ozna%C4%8Dit+jako+p%C5%99e%C4%8Dten%C3%A9#p1095841
a vlastne sa to rieši :)

ďakujem

Re: Nápověda k RCMANIA.cz - Seznamy témat

pon 07.04.2014 15:56

Ja PHPBB povazuji za uzivatelske zlo :-) O provoznim zlu ani nemluve - tam s Tomasem hodne soucitim :-)

Nastesti existuje sw tapatalk, diky kteremu je konzumace fora prijemna. Bohuzel je jenom pro tablety a tlf.
Odeslat odpověď