Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: stř 05.02.2014 22:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Rád bych požádal admina, abych se nemusel dívat na tuhle hlášku svého nicku: Mazák Ale mecenášem do: 31 říj 2013. Když jsem přispíval na Rc manii, nikdy jsem nedal souhlas, že potom budu mít následně toto u svého nicku, a ani se o tom nemluvilo. Kdyby to bylo řečeno předem, stačilo by rovnou nepřispět, tahle to považuju trest za to, že jsem přispěl. Proč nehodlám opět přispět jsme si s adminem dnes de facto řekli, nebudu to tady ventilovat, je to moje volba.
Děkuji za vstřícnost.

Edit - než se někdo zeptá, vidím to pouze já u svého nicku a avataru po přihlášení...

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: stř 05.02.2014 22:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2011
Příspěvky: 1453
Bylo tu tema, kde nejaky RCmaniak navrhl, aby jsme kazdy prispel tusim 100kc.Potom, jaky to melo uspech, spravce fora vymyslel ,,Mecenas serveru".Alespon tusim, ze to tak bylo.Jestli se ti to nelibi, tak myslim ze staci, kdyz napises moderatorovi TomasC a on ti to podle meho smaze.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: stř 05.02.2014 23:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
jj, v to doufám.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: stř 05.02.2014 23:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2008
Příspěvky: 1548
Bydliště: Hrachovište
Máš tam napísané MAZAK, čo riešiš?

_________________
F-86 Sabre EDF 92mm, Parkzone Typhoon, Haikong Spitfire, Zero


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 0:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2007
Příspěvky: 5413
Bydliště: Praha
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (3)
Také nevím proč se čertíš, je to tu i napsané že kdo si nepřeje mít mecenáše, stačí to napsat moderátorovi.
Vše o mecenášství je popsáno v aktivním nápisu nahoře vedle odhlášení.
První odstavec poslední věta
viewtopic.php?t=52738

_________________
Nikdy nikomu nevěř, pak budeš věřit všem stejně....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 6:32 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2007
Příspěvky: 3525
Bydliště: Frenštát p.R.
Toto je ale něco jiného.
Také to u sebe vidím napsáno. Ale u nikoho jiného jsem si toho nevšiml, proto předpokládám, že se to zobrazuje jen vždy aktuální přihlášenému uživateli (pro informaci, resp. jako přátelské upozornění, kdy je potřeba znovu přisypat do kasičky :-)).

_________________
ROZSYP.CZ - Web o modelech letadel v rozsypu
Už sem nechodím, jsem na mailu, viz můj web.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 7:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2010
Příspěvky: 2878
Bydliště: Zavar, SK
Ja som zase vyslovne poziadal admina, aby mi to zobrazovalo, kedy som prispel. Co sklerotikom je to uzitocne info. BTW tu hlasku vidim len ja po prihlaseni, takze u mna spokojnost.
Ked sa to AR1 nepaci, nech sa dohodne s adminom...

_________________
X9D & T16Pro & TX16S & nejaké lietadlá, heli a koptéry www.rcmodelytt.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 7:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
tks píše:
Toto je ale něco jiného.
Také to u sebe vidím napsáno. Ale u nikoho jiného jsem si toho nevšiml, proto předpokládám, že se to zobrazuje jen vždy aktuální přihlášenému uživateli (pro informaci, resp. jako přátelské upozornění, kdy je potřeba znovu přisypat do kasičky :-)).


Přesně jak to píšeš. Zkoušel jsem se odhlásit a zmizelo tj, tj vidí to jen u sebe jen každý osobně po přihlášený.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 7:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
ddano007 píše:
Ked sa to AR1 nepaci, nech sa dohodne s adminom...


A proto to začíná: "Rád bych požádal admina".
Je to v sekci O tomto foru a Tomáš to tu myslím běžně čte. A protože vím, že nejsem sám, kdo na to kouká "divně", tak se třeba k mé prosbě přidá (a třeba ne, to je jedno)

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 9:56 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.2010
Příspěvky: 2878
Bydliště: Zavar, SK
OK, len trochu nerozumiem tvojej prosbe: ak chces, aby si LEN TY to u seba nevidel, tak sa mi zda to vhodnejsie riesit s adminom cez SZ a mecenasa ti zrusi. Alebo chces nejaku systemovu zmenu ( aby to mecenasi nevideli - co sa da zase jednoducho osetrit ty, ze prispejes anonymne)? Alebo ... ?

_________________
X9D & T16Pro & TX16S & nejaké lietadlá, heli a koptéry www.rcmodelytt.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 13:19 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
tks píše:
Toto je ale něco jiného.
Také to u sebe vidím napsáno. Ale u nikoho jiného jsem si toho nevšiml, proto předpokládám, že se to zobrazuje jen vždy aktuální přihlášenému uživateli (pro informaci, resp. jako přátelské upozornění, kdy je potřeba znovu přisypat do kasičky :-)).



Ano, tak to přesně je. Okamžik do kterého platila hodnost "Mecenáš serveru" vidí POUZE příslušný RCMANIAK u svého jména. Jedná se o údaj ZCELA pravdivý.

Vadí tato možnost ještě někomu?? Klidně do SZ. Pokud bych byl požadavek na úpravu programů fóra jen od jednoho uživatele, tak by to rozhodně nebyla velká priorita.

Je to o tom, že je to vždy střed mezi náklady na doménu,server, vývoj a příjmy. A nemůže to být jen tak nějaký hosting, aby ustál databázi o velikosti 2GB s tabulkami o 2milionech záznamů. Tohle vyžaduje slušný = drahý server, aby byla rychlost načítání stránek přijatelně vysoká. Jistě mohl bych do platit ze svého, ale to znamená platit desetitisíce každý rok.

Myslím, že spousta lidí si uvědomuje, že díky serveru RCMANIA.cz uspořili náklady při svém koníčku. Seznámí se s modeláři klidně z druhého konce republiky/světa, kteří jim poradí, pomohou.

Myslím, že přispět 200,- není taková částka. A těm, kteří během včerejška/dneška přispěli DĚKUJI. Stejně jako těm, kteří přispěli v minulosti a plánují přispět v budoucnosti.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 13:24 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
tks píše:
.. přátelské upozornění, kdy je potřeba znovu přisypat do kasičky ...

přimlouvám se za to, aby se to (privátně) zobrazilo i přispívajícím moderátorům... díky tomuto vláknu jsem si vzpomněl a přátelsky přisypal :-)

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 13:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
TomasC píše:
[

Je to o tom, že je to vždy střed mezi náklady na doménu,server, vývoj a příjmy. A nemůže to být jen tak nějaký hosting, aby ustál databázi o velikosti 2GB s tabulkami o 2milionech záznamů. Tohle vyžaduje slušný = drahý server, aby byla rychlost načítání stránek přijatelně vysoká. Jistě mohl bych do platit ze svého, ale to znamená platit desetitisíce každý rok.

Myslím, že spousta lidí si uvědomuje, že díky serveru RCMANIA.cz uspořili náklady při svém koníčku. Seznámí se s modeláři klidně z druhého konce republiky/světa, kteří jim poradí, pomohou.

Myslím, že přispět 200,- není taková částka. A těm, kteří během včerejška/dneška přispěli DĚKUJI. Stejně jako těm, kteří přispěli v minulosti a plánují přispět v budoucnosti.


Můj první příspěvek ale tohle tvoje tvrzení nijak nezpochybňuje. Ani bych o tom já nijak nediskutoval. A tím, že jsem měl důvod první příspěvek napsat, tak je jasné, že jsem i přispěl. Takže tady nevidím nic k řešení.

Jen bych si přál, abych to nyní u nicku neměl. Toť vše. Navíc, jak už jsem taky napsal, pokud bych dříve nepřispěl, tak bych teď ani u nicku nic neměl.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 13:56 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
jyrry píše:
přimlouvám se za to, aby se to (privátně) zobrazilo i přispívajícím moderátorům... díky tomuto vláknu jsem si vzpomněl a přátelsky přisypal :-)


Vidíš to u jména??

AR1 píše:
Můj první příspěvek ale tohle tvoje tvrzení nijak nezpochybňuje. Ani bych o tom já nijak nediskutoval. A tím, že jsem měl důvod první příspěvek napsat, tak je jasné, že jsem i přispěl. Takže tady nevidím nic k řešení.
Jen bych si přál, abych to nyní u nicku neměl. Toť vše. Navíc, jak už jsem taky napsal, pokud bych dříve nepřispěl, tak bych teď ani u nicku nic neměl.


Přiznávám, že tě chápu. Mrzí mě, že jsi změnil názor na přispívání na provoz RCMANIA.cz. Pokusím se se ti vyhovět, ale doufám, že pochopíš, že je to (zatím) JEN tvoje přání. A vyhovět pouze přání jednotlivce.... Co když si někdo bude přát jinou barvu textu, atd... To je cesta do pekla.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš - Ale mecenášem do.....
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 14:20 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Přiznám se, že se tam ten text taky nelíbí. A když jsem ti před časem psal, že nechci aby se mecenáš zobrazovalo, tak jsem tím myslel i toto. Nakonec jsem se ale s tím smířil a už jsem se neozval.

Osobně na RCM rád přispěji i v budoucnu i když asi nepatřím mezi nejaktivnější jedince. Pro mě by bylo zajímavější, kdybych byl upozorněn mailem než tímto textem. Zejména mi vadilo, když se mi ten text zobrazoval jako upomínka, když jsem zrovna neměl 14 dnů přístup k účtu protože jsem byl mimo domov.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz