Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 17:44

Ahoj, jen mám takový návrh, nevím, zda to půjde, ale je to prostě můj návrh. Na Heuréce funguje, že když dám nějaký dotaz do poradny, tak potom můžu označit nějakou odpověď za nejlepší a pak se dotaz uzavře. Já bych měl návrh, jestli by nešlo, aby zakladatel vlákna mohl označit nejlepší odpověď pro jeho dotaz (nikoliv, aby se to pak uzavřelo), někomu dalšímu by to třeba usnadnilo delší procházení vláknem. Otázkou ale taky je, zda by to mělo smysl ve velmi krátkých vláknech a naopak velmi dlouhých. Taky by se mohly každému dobré rady sčítat a mohl by se podívat, kolikrát někomu dobře odpověděl (tuším, že to takhle funguje na poradte pro registrované). Ale tohle je můj nápad a rozhodně za něj nebudu silně bojovat, prostě co na to řeknou ostatní?
EDIT: Možná něco jako "+1" za dobrou odpověď, bylo by to vidět v příspěvku a zároveň by se to přidalo na konto toho, kdo dobrou odpověď napsal.
Naposledy upravil Pajas dne stř 14.11.2012 17:53, celkově upraveno 1

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 17:48

Mne sa to paci

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 18:04

Mělo by to smysl a snad by odpadly zbytečné žvásty a rejpání určitých lidí.

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 18:06

- myslím že hodnotenia užitočnosti príspevkov a tieto veci sú rakovina jednotlivých diskusných fór, na čo už doplatilo mnoho diskusných fór....

- nie každý túži po tom denno denne čítať ako si tu niektorí budú navzájom držať vtáky.... aj keď odpovie niečo takéto " :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))" za to je ale starý mazák, ktorý pozná všetkých a všadebol....
- pritom čo príspevok to p**ovina....
- hodnotenie na fóre je sen každého kecálka všadebolka...

ps: a chcem aby sa zaviedlo kvôli potvrdeniu môjho tvrdenia, že "kapacity", ktoré si vážim a sú na míle odo mňa tu budú za trtkov a kecálkovia všadebolkovia za armádnych generálov....

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 19:02

Já bych do toho nemíchal hodnocení lidí. Označení dobré odpovědi (a jen té konkrétní odpovědi) by mohlo lehce výšit informační hodnotu pro případné další tazatele. Třeba namísto aby se nováčci hrabali deseti stránkami off topic a flame, kouknuli by po jednom barevně odlišeném příspěvku.

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 19:06

baui píše:Já bych do toho nemíchal hodnocení lidí. Označení dobré odpovědi (a jen té konkrétní odpovědi) by mohlo lehce výšit informační hodnotu pro případné další tazatele. Třeba namísto aby se nováčci hrabali deseti stránkami off topic a flame, kouknuli by po jednom barevně odlišeném příspěvku.

Jo, tohle je moje základní myšlenka. Označoval by jen zakladatel vlákna samozřejmě.

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 19:23

Príspevok s najvyšším skóre nemusí byť automaticky najlepší pre všetkých.
V Bratislave sme sme si najvyšším počtom hlasov (>12.000) odhlasovali názov nového cyklomostu "Most Chucka Norisa" a aj tak nám to neprešlo. Nejaký ujo z magistrátu rozhodol, že sa bude volať Most slobody (necelých 200 hlasov).

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 19:27

orim píše:Príspevok s najvyšším skóre nemusí byť automaticky najlepší pre všetkých.
V Bratislave sme sme si najvyšším počtom hlasov (>12.000) odhlasovali názov nového cyklomostu "Most Chucka Norisa" a aj tak nám to neprešlo. Nejaký ujo z magistrátu rozhodol, že sa bude volať Most slobody (necelých 200 hlasov).

Nejde o skóre. To hodnocení je myšleno tak, že pouze tazatel řekne "Tento příspěvek zodpověděl můj dotaz a pomohl mi vyřešit ten a ten problém".

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 19:41

90% ľudí čo sa niečo pýtajú už aj presne vedia tú odpoveď... Síce je to KKTINA, ale potrebujú to hodiť na fórum, aby im to niekto potvrdil... Keďže je to blbosť, každý kto sa tomu rozumie mu poradí niečo čo zadávateľ nechcel počuť. Až sa nájde človek, čo tú KKTINU "odklepne" a to bude pre zadávateľa najlepšia odpoveď....

- síce som to napísal kostrbato, ale hádam väčšina ľudí pochopí čo píšem.... Každý obhajuje to "svoje" a tak to bude aj v príspevkoch....

Potom sa nebudem čudovať ankete, ktorá je najlepšia súprava na svete?
Hádajte, čo bude označené za najlepšiu odpoveď ?? Však viete....

... ale hovorím, som ZA, nech je sranda....

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 19:46

:D :D Nechci sem tahat politiku, každý vidí kam to vede , ale fakt bych nedával hlasovat.
Každý je svéprávný , má vlastní rozum tak ať si vybere sám.
Nikdo patent na rozum nemá, a většina bohužel většinou pravdu nemá.

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 20:07

Když se tazatel upřímně ptá, tak je zřejmé, že odpověď nezná. Jak tedy dokáže zhodnotit, zda je dobrá. Má to krutou logickou díru. Celý výsledek jak už tu byl zmíněn je ve vybraných skupinkách si navzájem držet ptáky :-)

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 20:11

Howking píše:Když se tazatel upřímně ptá, tak je zřejmé, že odpověď nezná. Jak tedy dokáže zhodnotit, zda je dobrá. Má to krutou logickou díru. Celý výsledek jak už tu byl zmíněn je ve vybraných skupinkách si navzájem držet ptáky :-)


Ale prd. robotmz má pravdu. Je to přesně jako - koupil jsem si XY model, co na to říkáte? No že je to blbej model, těžkej, padá do vývrtky..To není pravda, je to přece hornoplošník...

Dávám ti -1 bod.

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 20:25

Je to síce čudné, ale každý podvedome "chce" svoje rozhodnutie pochváliť.... a ten, čo ho pochváli má automaticky "najužitočnejšiu odpoveď"...

Mám 3000 czk na éro, čo mi odporučíte? /ja nenapíšem že som onanoval nad Skylady..../
- bude 99 názorov od WH, cez easystar až po názory že je to volovina.....
100-ý názor bude skylady.... a to označí ako najužitočnejšiu odpoveď, pretože až ten v poradí "stý" účastník sa trafil do jeho tajných mokrých snov.....

PS: a tým pádom /ak sa zavedie to hodnotenie/ sa zákonite musia zabanovať všetky témy o vysielačkách, rádiách a ta ďalej, pretože najužitočnejšia odpoveď bude vždy T9X, FLYSKY, čo je to isté, preto hovorím že sekcie TX by som rovno ako admin zrušil, lebo stratia význam....

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 20:29

:D :D dobrý :D :D. No jasně, v těchto případech by to nečinilo dobrotu, ale sekce např. začátečník, dílna a sekce tohoto typu?

Re: Označení nejlepší odpovědi

stř 14.11.2012 20:42

ak niečo mením, zaujíma ma prínos....
aký bude prínos ?
..... teda ak nie som obchodník a neponúkam hračky a tým pádom nehľadám nový odbytový trh?
- aj teraz sa dozvie Jano, na koho radu nakoniec dal Fero a čo si kúpil.... ešte to zvýrazňovať a komplikovať? Načo?
Odeslat odpověď