Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mecenáš serveru
PříspěvekNapsal: pát 12.10.2012 13:33 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Zde se dozvíte, jak je možno přispět na provoz a rozvoj serveru RCMANIA.cz


Obrázek

Příspěvek je zcela dobrovolný.

Osobně věřím, že Vám informace které jste zde nalezli pomohou a ušetří spoustu peněz. Provoz serveru RCMANIA.cz už také něco stojí. Je třeba obsloužit cca 8.000 návštěvníků denně a nechat zobrazit 1,5milionu stránek měsíčně.
Odměnou pro dárce, kromě dobrého pocitu, je označení hodnost Mecenáš serveru. Kdokoliv se bude identifikovat v zaslaném finančním příspěvku, tak získá tuto hodnost. Kdo nechce, nechť mi napíše SZ a jeho hodnost bude nastavena na standardní nebo prostě nic nevyplňuje.

Po debatě s účetní, zjištění, co kolik stojí, musím požádat o minimální výši příspěvku 200Kč. Osobně z toho nemám radost, ale "položka je položka". Doufám, že toto pochopíte.

Chtěl jsem na příspěvky zavést transparentní účet, ale účty jsou až moc transparentní, zkrátka je vidět vše včetně detailních údajů o dárci. Toto nechci zveřejňovat a tak transparentní účet nebude použit. Doufám, že toto pochopíte.

Kdokoliv mi dá vědět ve zprávě pro příjemce, jaká je jeho přezdívka zde na RCMANII, tak bude na dobu 1 rok získá čestnou hodnost "Mecenáš serveru".

Označení Mecenáš serveru není povinné a jde o čestný titul. Je to označení pro někoho, kdo prostě přispěl na provoz serveru. Neplynou z toho žádné přímé výhody. Každý kdo přispěje může vidět u svého příspěvku, do kdy je Mecenášem.

Tedy zprávu pro příjemce prosím v tomto formátu:
rcmania_nick chci_aby_ostatní_viděli_ že_jsem_mecenáš chci_vidět_do_kdy_ jsem_ mecenáš

Jsou tyto možnosti:
rcmanaik
rcmaniak NE ANO
rcmaniak NE NE

V případě jakýchkoliv nejasností, dotazů, připomínek, se na mě neváhejte obrátit.

Za celý tým lidí starajících se o běh modelářského serveru RCMANIA děkuji.
TomasC
Tomáš Ciniburk


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš serveru
PříspěvekNapsal: pát 12.10.2012 13:33 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Možnosti jak finančně přispět na provoz serveru:


1) Zaslat peníze pomocí QR kódu
Nascanujte QR telefonem. Nejrychlejší možnost.
Obrázek




2) Zaslat peníze ze pomocí PayPalu na účet donate@rcmania.cz

To je asi nejrychlejší, ale vyžaduje to vlastnit účet PayPal. Pokud chcete mít 1rok označení "Mecenáš serveru", tak vyplňte prosím "instruction to recipient" (dle obrázku) s Vaší přezdívkou zde na RCMANII. Mnoho z Vás používá jiný mail pro PayPal a jiný zde na RCMANII a je těžké dohledat, kdo peníze zaslal.

Formulář PayPalu
Částka: 









3) Zaslat peníze pomocí bankovního příkazu

Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR: 2400211981 / 2010
Bankovní spojení pro platby v EUR v SR: 2400211981 / 8330
IBAN: CZ6220100000002400211981
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Pokud chcete mít 1rok označení "Mecenáš serveru", tak vyplňte prosím "zprávu pro příjemce" s Vaší přezdívkou zde na RCMANII.

Zde použijte internetové bankovnictví své banky, se složenkou jsou nedobré zkušenosti.


Přílohy:
PayPal.JPG
PayPal.JPG
[ 50.22 KiB | Zobrazeno 134771 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mecenáš serveru - pracovní verze
PříspěvekNapsal: pát 12.10.2012 13:33 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Pokud máte nějaké přání nebo nápad, v souvislosti s tímto tématem, tak mi to neváhejte napsat na SZ nebo mailem na tomasc@rcmania.cz .


Příspěvky v první řadě směřuji na zajištění výkonného serveru a kvalitního připojení. Nároky již nejsou malé a opravdu to něco stojí. Další část prostředků směřuje k rozvoji webu. Novým funkcím a podobně.


1) Zaslat peníze pomocí QR kódu
Nascanujte QR telefonem. Nejrychlejší možnost.
Obrázek


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz