Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 16.09.2012 20:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 10
jio píše:
Kdybys kliknul na odkaz ... Odezva je okamžitá.

Díky, už jsem si to nainstaloval, trošku jsem si to přiohnul k obrazu svému, super.

Kód:
@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);
@-moz-document domain("www.rcmania.cz") {
a.postlink {color:#0000FF!important; text-decoration:underline; text-decoration:underline !important;}
}

I když kdyby to bylo součástí originálu bylo by to lepší.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: ned 16.09.2012 21:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 0
spetrs píše:
..... už jsem si to nainstaloval, trošku jsem si to přiohnul k obrazu svému......

tak jsem taky vymeknul ...
JIO - dekuji za navod.

PříspěvekNapsal: ned 16.09.2012 21:41 
Mazák
Mazák

Obrázky: 1
Mimochodem přímé uvedení odkazu takto http://rcmania.cz/posting.php?mode=edit&f=3&p=869631 stejně nevypadá pěkně a pro uvádění odkazu přes zástupný text je stejně potřeba ručně upravit tag URL a tak není problém tam prostě ručně dokliknout tag U na podtržení a tag COLOR na příslušné obarvení a pak bude vypadat odkaz takto, ale samozřejmě k tomu nelze nutit všechny tj. tak jako tak se stejně vždy najde někdo kdo si to holt bude formátovat po svém a někomu se to pak stejně nebude líbit.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pon 17.09.2012 19:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 10
Ještě jsem doplnil:
Kód:
@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);
@-moz-document domain("www.rcmania.cz") {
a.postlink {color:#0000FF!important; text-decoration:underline; text-decoration:underline !important;}
a.postlink-local {color:#0000FF!important; text-decoration:underline; text-decoration:underline !important;}
}

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pon 24.09.2012 16:19 
Administrátor serveru
Administrátor serveru

Obrázky: 286
Blog: Zobrazit blog (3)
Teď jsem si to se zájmem pročetl....

Obecně nevidím zásadní problém ve změně CCS, která udělá odkazy čistě modré a podtrhnuté, ale pokusím se popsat, proč se mi do toho moc nechce.

Když se podíváte na stránku RCMANIA, která využívá styl subsilver2, tak všechny odkazy jsou stejně barevné, nejsou podtržené a prostě se chovají stejně.

Já nejsem nijak velký grafik, vím to o sobě a moc se do toho necpu. Spoléhám na kvalifikované lidi. Domnívám se, že styl subsilver2 není moc barevný, spíše vypovídá o technické povaze fóra. Nechci, aby stránky byly jako barevná hudba, kde je vyzkoušena každá možnost HTML.

Berte to jako diskuzní příspěvek, který vysvětluje. Nejde o konečný verdikt.

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pon 24.09.2012 16:53 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Změna a.postlink vyvolá změnu označení linku jen v příspěvcích. Záhlaví příspěvku i link na blog nebo fotky vlevo jsou beze změny. Změní se tam pouze odkaz Nahoru. Takže bych z barevné hudby strach neměl. Po mé úpravě to vypadá nějak takto.
Příloha:
Bez názvu.png
Bez názvu.png [ 376.83 KiB | Zobrazeno 904 krát ]

PříspěvekNapsal: pon 24.09.2012 17:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Souhlas. A co onen link udelat jen podtrzeny ve stavajici barve?

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: úte 25.09.2012 7:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Co jsem kdysi videl na jinych PHPbb forech, dal ose vybirat z administratorem schvalenych temat. Co takhle se v jednom nehrabat, nechat ho jak se libi zatim vetsine a pridat jedno upravene. A ja osobne bych jeste hlasoval za nejake tmave, ale to uz bych asi moc vymyslel :D

PříspěvekNapsal: úte 25.09.2012 8:24 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 7
To neni tak jednoduche. S Tomem jsme automaticky vybrali tento styl subsilver2, protoze je prakticky totozny s tim, ktery byl na puvodni verzi fora/redakcniho systemu (to jeste bezelo na CMS unitedNuke, dnes jsme o par milovych kroku jinde). Tento styl jsme ale uz mnohokrat upravovali pro nase potreby, napriklad kvuli uspore mista/citelnosti. To znamena, ze pokud umoznime volbu i jineho/jinych stylu, budou zpocatku postradat urcite prvky.

Forum jako takove je jiz ted slusne modifikovane (blogy, galerie, zmensovani obrazku). Cili novy styl neni jen o tom ho hodit na server a hura klik klik, mame ho tam. Museli bychom do nej vstoupit a upravit uplne stejne jako ten soucasny. Coz zahrnuje slusnou davku casu skladajici se z doprogramovani, ladeni a testovani. Navic vetsina modu (Galerie, Blogy) ma pripravene sablony POUZE pro styly subsilver2 a prosilver. A to uz neni jednoducha sranda, upravit libovolny styl. Mody jsou integrovane do ohromne casti sablony stylu, vcetne administrace.

Vzhledem k tomu, ze zmeny se vetsinou podrizuji vetsine, nevidim novy styl jako moc smysluplny, protoze by byl prave jen pro par jedincu. Delal jsem administratora na jinem, autickarskem foru a take jsme zkouseli i jine styly a 96% lidi si stejne zvolilo tento subsilver2. Jednoduse proto, ze na nej byli zvykli, je jednoduchy a dobre citelny.

Predpokladam, ze Tom bude mit stejny nazor, ale treba me prekvapi :-)

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: úte 25.09.2012 8:30 
Administrátor serveru
Administrátor serveru

Obrázky: 286
Blog: Zobrazit blog (3)
Vím, že úprava barvy na a.postlink zasáhne v zásadě jen odkazy v příspěvcích. Ale pak bude prostě odlišný od všech odkazů, co zde jsou určené všude ke klikání.

Ale tak napiště jakou barvu tam chcete. Lze to vyzkoušet a uvidíme ohlasy. Změna na trvale podtržené odkazy nevidím reálně, to je příliš velký odklon od stylu.

Jiný styl se zatím neplánuje.

edit: asi nepřekvapil....

PříspěvekNapsal: úte 25.09.2012 10:33 
Nováček serveru
Nováček serveru

Ok, administrátory a provozovatele tohoto fóra plně respektuji.

Další námět: co přidat k linku (pomocí CSS) obrázek, který identifikuje link? - Obrázek

Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2