Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Přesouvat vlákna s nečitelným názvem
Anketa končí za ned 04.03.2012 18:37
ANO 57%  57%  [ 57 ]
NE 21%  21%  [ 21 ]
Je mi to jedno 22%  22%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 100
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 29.02.2012 20:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
zdekar píše:
(tento prispevek byl napsan z mobilu)

Kecáš. Nevěřím. Napsal jsi to jen aby byl klid?[/quote]
Jo napsal jsem to, že to je z mobilu jako vyjádření absurdity toho, že pokud to někdo napíše, je vše OK a je mu odpuštěno a pokud to nenapíše je na něj nahlíženo jako na provokatéra, který schválně nechce používat diakritiku, i když by snadno mohl. ;-)[/quote]


Ale kdepak. Žádná absurdita. Pouhopouhá slušnost, pravda a důvěra. Ale to se dá dnes těžko vyžadovat. Co by tomu řekli ostatní že jsem slušnej, pravdomluvnej a věřím, nebo důvěřuji. Nikoliv výmysly a lži. :wink:

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2012 14:17 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Pisu stridave ze tri pocitacu. Ani jeden nema ceskou klavesnici. Vim, ze to nejak jde prepnout, ale fakt se mi nechce prelepovat klavesy. Po pameti psat neumim.
Takze, pokud psani bez diakritiky je az takovy problem, pak dobrovolne prosim admina o BAN.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2012 15:28 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10798
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
tak to je trošku divné....

Protože se zde vede debata o Názvu vlákna, tak jsem se na tebe v tomto smyslu podíval, jak jsi na tom. Založil jsi od celkem 42 vláken.

Zde jsou ukázky několika z nich:
viewtopic.php?t=8561 sky-lady učitel žák
viewtopic.php?t=17688 Regulátor SPIN v heli
viewtopic.php?t=18624 Jak začít?
viewtopic.php?t=19483 manuál ASP 180 čtyřtakt
viewtopic.php?t=20548 Modelářská pouť AMG Mýto
viewtopic.php?t=24582 nákup na Flying-Hobby
viewtopic.php?t=25856 Align 3G FLB - návod
viewtopic.php?t=27001 Bezpádlovka Align 450
viewtopic.php?t=30394 Docela slušnej kalkulátor
viewtopic.php?t=38472 věžové jeřáby - nabídka práce
viewtopic.php?t=40498 výběr motoru pro 90E
viewtopic.php?t=41552 Co koupit? (Podruhé) (6-7kilo)
viewtopic.php?t=41741 řazení příspěvků-heli-pro admina
viewtopic.php?t=44151 Krtek nespí

Je vidět, že když se chce, tak to jde. Když se nechce, tak to prostě nejde....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2012 16:36 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
V Africe jsem zhruba dva roky. Posledni ze dvou notasu co jsem si privezl sem z CR se rozloucil nekdy v zari - rijnu lonskeho roku. Do te doby jsem psal vsechno s diakritikou. Samozrejmne i bezne prispevky. Vzdyt se podivej. Prover si to kdyz neveris tomu co pisu. Diakritika mi zadny problem nedela. Kdyby to bylo mozne, pouzivam ji i nadale. To neni o lenosti. Novy notas jsem uz kupoval tady, protoze jsem ho potreboval ted hned. A ver mi, tady jaksi CZ klavesnice nevedou.
Ano, jasne mohu si privezt v lete az pojedu domu na dovolenou treba externi klavesnici, doinstalovat do Win ceske znaky atd. Ale, je to opravdu nutne ?
Petr

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2012 16:49 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10798
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Věřím. Jen jsem chtěl ukázat druhou stránku "tvrdého" postoje.

Pošli adresu, pošlu ti přelepky na klávesnici :mrgreen:

Nebo, pokud budeš zakládat téma a psát název, tak to odklikej pomocí "Klávesnice na obrazovce". Ty dvě, tři slova tě snad neumoří. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2012 17:27 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
No, myslim ze v tomto pripade byla ukazka "tvrdeho" postoje lehce mimo. Ale fajn, vysvetleno. :wink:
Dobře, tak já to budu řešit tímto způsobem. Ale fakt jen nadpisy :wink:
Vis, ze jsem az do ted ani netusil ze neco takoveho jako klavesnice na obrazovce vubec existuje...

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 02.03.2012 17:30 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10798
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Díky,
občas se klávesnice na obrazovce hodí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 05.03.2012 22:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12830
Bydliště: praha 5
Upřimě moc nechápu,co tu vubec řešíte,já jsem rád,že mluvim a píši trochu česky,světový jazyk mě ani nešmrncnul,ale vubec nevnímám,když někdo nepoužívá diakritiku,většinou si toho všimnu až když na to někdo v tématu upozorní.

upřimě,já bych třeba raději na své otázky dostal odověd----radu jak problém řešit,jestli to bude i s háčkama a čárkama mi je uplně jedno a pokud tu odpověd bude znát japonec,který jakš takš za deset minut zvládne trochu češtinu a písne mi odověd,budu víc v pohodě,než za spisovnou slohovou práci která mi řeší leda tak----------

jak psal Abu,nedělám moc odstavce,to je fakt,klidně mohu svuj text poslat nějakému svému adminovi -sekretářce a ona ho muže nejdřív upravit,s tím nemám problém,s děláním odstavcu,jak se zdá tak ano,asi s tím moc nehnu.

podle mě jen blbnete----hrubky v nadpisech by admin opravit měl,občas to bouchne i mě a to nejsem na Y--I žádný cimprlich.

Samozřejmě nejluxusnější řešení by bylo,jako vstupní testík pro členství na RC mánii vyplnit nejdřív nějaký IQ test a slohový diktát,no a kdo neprojde,tak má smolíka a hotovo,ono taky nedej buh,aby kdejakej blbec lepil letadýlka z depronu,žejo. :roll:

nejsem naprdlej,ani nijak dotčenej,jen mi přijde hloupé umravnovat a poučovat lidi zajímající se o modelařinu---dost z nich možná z určitých duvodu utíká od reálného života třeba právě k těm prkýnkum a lepidlu---no tak jim to dejte pořádně sežrat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2012 10:36 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Pepine, ono to zase neni takove drama. Aspon ja to tak smrtelne neberu. Podporuju Tomasuv pristup, ze nadpis (nazev vlakna) by mel byt srozumitelny, vystizny, s diakritikou a bez chyb. To snad nema s IQ testama nic spolecnyho. Kdyz mi nefunguje regulator a nevim co s tim, tak je prece daleko logictejsi nazvat vlakno "Nefunguje Turnigy 30A" nez neco jako "Sakra honem POMOC!!!".

A ty odstavce ti, jak videt, jdou vyborne. Ono se to pak hned lip cte, nez kdyz je to 18 radek vkuse bez mezery.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2012 13:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12830
Bydliště: praha 5
myslím,že by bohatě stačilo,pokud někdo má v nadpisu gramatickou chybu,opravit mu to červeně,stejně jako ve škole,pak už je jen na něm,jestli si dá tu práci a přepíše to správně,podle mého poučnější a učelnější,nežli mu posílat zprávy at si nadpis opraví,klidně to muže být ve stanovách mánie,pokud bude někdo trucovat----znovu a znovu to na truc přepisovat špatně,dostane ban a hotovo----časem si alespon ten nadpis raději každý ohlídá,aby nebyl za troubu---diakritika je podle mého každého věc,kdo to nechce číst,nemusí,já se také nečertím,že někdo píše do větronu anglicky a vesele v tomto mě neznámém jazyku komunikuje na českém serveru.Spíš mě ted teda trápí,že když jsem dal odkaz na nějakou fotku na Leguanovské stránky,tak jsem porušil pravidla,páč tam nebyl přímý zpětný odkaz na RC mánii,vzhledem k tomu,že Honza pověsil letadla na hřebík,o stránky se nestará a má uplně jinou zábavu,těžko se bude patlat s nějakým zpětným odkazem----myslím,že se začíná trošku přehánět,na druhou stranu to chápu---výsledek ovšem takový,že nelze pak dotazovanému prostě odpovědět---něco třeba ukázat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2012 14:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2010
Příspěvky: 913
Bydliště: SK
pepin píše:
...tak jsem porušil pravidla,páč tam nebyl přímý zpětný odkaz na RC máni...

Ide skorej o to aby si si nerobil reklamu na svoje stranky, bez toho aby si na oplatku neurobil reklamu RCmanii :wink:

_________________
Futaba T-14MZ,Proxima II,Skywalker EPO,DJI F450 + NAZA M V2 + H3-2D,Tricopter


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2012 14:45 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Odkaz na nejakou fotku z Leguanovych stranek sem klidne dat muzes, tim zadna pravidla neporusujes.
Neco jineho jsou Bossakovy odkazy na stranky sveho zamestnavatele.....

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2012 18:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12830
Bydliště: praha 5
Abu píše:
Odkaz na nejakou fotku z Leguanovych stranek sem klidne dat muzes, tim zadna pravidla neporusujes.
Neco jineho jsou Bossakovy odkazy na stranky sveho zamestnavatele.....


já mám pocit,že už mi nějaký odkaz právě zmizel,ale třeba jsem ho jen neodeslal,to je taky možný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2012 19:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.4.2008
Příspěvky: 2204
Bydliště: Královéhradecký kraj
Abu píše:
tak je prece daleko logictejsi nazvat vlakno "Nefunguje Turnigy 30A" nez neco jako "Sakra honem POMOC!!!".

Logičtější to možná je, ale nevystihuje to tu rychlou potřebu rady... takže ideálně "Sakra honem POMOC!!! - Nefunguje Turnigy 30A" ;-) :D

_________________
OPTIC 6 2,4Ghz Assan


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2012 19:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.4.2008
Příspěvky: 2204
Bydliště: Královéhradecký kraj
pepin píše:
...výsledek ovšem takový,že nelze pak dotazovanému prostě odpovědět---něco třeba ukázat.

Jo, s tím jsme taky měly problém... bohužel jak se ukázalo, tak jakýkoliv zpětný odkaz nestačil (musel být jasně viditelný na první straně), což se nehodilo do struktury našeho webu, takže nakonec jsme smazali i ten zpětný odkaz co tam byl původně a prostě odkazy nedáváme, i když někdy by se tím třeba začátečníkům dalo poradit, jelikož kvalitních článků je tam dost. Ale co naděláme. Jediná možnost jak poradit daným odkazem je někde jinde...

_________________
OPTIC 6 2,4Ghz Assan


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz