Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

RCMania RSS/ATOM

pon 09.01.2012 12:11

Na přání jsem zapnul RSS/Atom. Vyzkoušejte...

Je tam 5 kanálů, tak vyzkoušejte, který vám vyhovuje nejvíce.

Re: RCMania RSS/ATOM

pon 09.01.2012 15:04

Můžeš dát pro nás RSS nepolíbené nějaký stručný návod jak tuto informaci využít??
Doporučit čtečku a jak to nastavit. Díky.

Re: RCMania RSS/ATOM

pon 09.01.2012 15:30

Já měl kdysi RSS čtečku přes nějakej modul v mailovém klientu. Ale už nevím, co to bylo za klienta. Myslím že ThunderBird nebo ten českej The Bat.
Momentálně mám Outlook. Tam jsem to ještě nenastavoval, ale návod by měl býti zde:
http://office.microsoft.com/cs-cz/outlo ... 59539.aspx

Re: RCMania RSS/ATOM

pon 09.01.2012 15:39

Tak stručně:
nainstalovat čtečku, v mém případě FeedreaderCZ ze slunečnice
v mozile firefoxu klepnout "záložky"
"odebírat kanál této stránky" a v dalším menu vybrat co konkrétně a kliknout na to
otevře se stranka v mozile firefox
okopírujte si adresu této stránky
spustte FeedreaderCZ
volte "přidat kanál" a vložte sem adresu stránky s rss ve firefoxu
další a dokončit
a už to frčí

Re: RCMania RSS/ATOM

úte 10.01.2012 9:13

Naštěstí nevím o čem zde pánové hovoří a díky bohu mě to netrápí. Mě úplně stačí když si chci "tady" něco přečíst, tak kliknu na rcmania.

Re: RCMania RSS/ATOM

úte 10.01.2012 10:16

rampa_mckvak píše:Naštěstí nevím o čem zde pánové hovoří a díky bohu mě to netrápí. Mě úplně stačí když si chci "tady" něco přečíst, tak kliknu na rcmania.

no pockej, ja to sice taky nechapu, ale tusim ze bych si tim mohl sestavit vycuc for, na ktera chci koukat.... Takhle to projizdim a preskakuju, pak bych mel jen to co chci...

TOME, zkuseni, pls, je to tak nejak?

Re: RCMania RSS/ATOM

úte 10.01.2012 11:07

Je to použitelné pro mobilní zařízení i běžné PC.

Já to extrémně nepoužívám, ale funguje to velmi zdatně.

Třeba si lze přiřadit do oblíbených kanál RSS a tam je cca vidět co se probíralo naposledy. Mrknu, zajímá nezajímá...

Je možno si dát jen kanál urřitého fóra feed.php?f=6 a máš informace o tom, co se děje v Pomalém letu.

Mrkněte na obrázek.
Přílohy
Bez názvu.JPG

Re: RCMania RSS/ATOM

úte 10.01.2012 11:08

čtečka zaznamenává všechna nově založená vlákna a řadí je pod sebe jako třeba maily, ty můžeš tukat na jednotlivá vlákna a objeví se ti ve spodním okně jeden příspěvek, pokud tě vlákno zaujme poklikáš bud levou myší a otevře se ti celé vlákno ve čtečce nebo pravou myší a otevře se ti vlákno v prohlížeči.
Po několika včerejších pokusech se čtečkama jsem zakotvil u RSS Guard , umí česky (musí se nastavit) , nemá problém s diakritikou a nemusí se instalovat.
Doporučuju vyzkoušet a pak se můžeš rozhodnout jesli jo nebo ne, pokud chceš sledovat vše co je nového tak oproti proklikávání jednotlivých sekcí je to nedostižné.

Ještě link na RSS Guard
http://code.google.com/p/rss-guard/
Odeslat odpověď