Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Režie vlákna zakladatelem
PříspěvekNapsal: sob 03.12.2011 11:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Jsem a nebo byl jsem diskutérem na desítkách webů..účelových, speciálních a nebo volných..co si pamatuju tak na jednom webu byla zavedena cenzura že moderátoři promazávali všechno co se netýkalo otázky a to dokonce tak, že i upravovali příspěvek co jsem napsal..vydržel sjem tam jen do chvíle než mi poradili s problémem proč jsem tam šel..celkově tam byl klid, potkat tam někoho registrovaného byl zázrak a příspěvky byly suché jak trestní zákoník, věcné ale aby jsi se dozvěděl jak daná věc komu slouží, jak je spokojený a poznal aspoň trochu víc toho co odpovídal to se tam nedalo...to už si představím web co zvládnu udělat za víkend..udělám diskuzní web kam nascanuji tuny návodů a odpověď na otázku bude vždy jen odkaz na návod...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Režie vlákna zakladatelem
PříspěvekNapsal: sob 03.12.2011 12:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2008
Příspěvky: 171
JirkaA píše:
Kravina. V stávajícím stavu si čtenář může udělat názor podle celého spektra diskutujících. V navrhovaném stavu by snadno došlo k tomu, že by zakladatel vlákna cenzuroval názory relevantní ale v nesouladu s jeho názorem. A to je špatně, to by mohlo zásadním způsobem zkreslit výslednou možnost dobrat se nějakého rozhodnutí na základě informací z více zdrojů...

Nehledám "názor" ,ale hledám odpověď na dotaz,který se ztratí v názorech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Režie vlákna zakladatelem
PříspěvekNapsal: sob 03.12.2011 15:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Včera večer jsem byl pro, ale kluci to tu vysvětli proč ne a plně s nimi souhlasím. Takže dneska odpoledne taky říkám, že je to kravina.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Režie vlákna zakladatelem
PříspěvekNapsal: sob 03.12.2011 22:06 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Taková funkce zavedena nebude.

Představte si, jak by asi tak vypadalo toto vlákno v případě, že by tato funkce byla zavedena :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz