Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Proč mi toto posíláte?
PříspěvekNapsal: stř 19.10.2011 20:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.9.2009
Příspěvky: 1046
Bydliště: Trenčín
alebo si skus zmenit heslo ...

_________________
http://www.elektromodely.sk/?page_id=622


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč mi toto posíláte?
PříspěvekNapsal: stř 19.10.2011 20:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.10.2004
Příspěvky: 560
JirkaA píše:
Je pro tebe opravdu takovej problém podívat se co tam máš nastavené v tom odkazu co ti Tom dával? Pokud tam něco je, tak si to tam můžeš elegantně smazat aniž bys musel prudit admina.

Jenom keci.Používej hlavu. Proč bych měl něco pořád mazat, když nic nezadávám. To je u mne normální spem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč mi toto posíláte?
PříspěvekNapsal: stř 19.10.2011 21:16 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
buki:

Nechci ti kazit tvůj boj za spravedlnost, ale já jsem také dnes rušil v mém nastavené asi 5 témat u kterých jsem měl nastavené avíza. Problém byl v tom, že mě ty témata dříve velmi zajímaly a tak jsem je asi omylem nebo možná i vědomě zaškrtnul. Nejsem si toho zaškrtnutí vědom, ale je velmi pravděpodobné, že se tak stalo mým přičiněním. Takže jsem si udělal dnes pořádek a mám klid.

Takže tip - klikni vpravo nahoře na Uživatelský panel a v něm si projdi v menu Sledování. Pokud tam něco máš, tak je otázkou jen několika kliknutí, abys se toho zbavil a budeš mít klid také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč mi toto posíláte?
PříspěvekNapsal: stř 19.10.2011 21:39 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
buki píše:
Tak se admine podívej co mi stále chodí. Buďte tak laskav a už s tím něco konečně udělejte. Nebo to není ve vašich silách? Děkuji


Takže, očekávám od tebe obrázek, co máš v prohlížeči při zobrazení této stránky: http://www.rcmania.cz/ucp.php?i=main&mode=subscribed

BEZ TOHO SE NEBUDEME BAVIT DÁL.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč mi toto posíláte?
PříspěvekNapsal: čtv 20.10.2011 8:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6896
Bydliště: Moravský kras
buki píše:
JirkaA píše:
Je pro tebe opravdu takovej problém podívat se co tam máš nastavené v tom odkazu co ti Tom dával? Pokud tam něco je, tak si to tam můžeš elegantně smazat aniž bys musel prudit admina.

Jenom keci.Používej hlavu. Proč bych měl něco pořád mazat, když nic nezadávám. To je u mne normální spem.


Poslouchej frajere, kdyby šlo o systémovou chybu, nebyl bys tímto problémem postižen sám. Jsou dvě možnosti - buď sis občas klikl na odkaz pro zapnutí sledování tématu, klidně třeba nevědomky, nebo si z tebe dělá prdel někdo, kdo zná tvoje přístupový heslo (nedostanou se k tvýmu PC třeba děti v okamžiku, kdy jsi přihlášenej na RCmanii?). Jiná možnost neexistuje. Žádný "samo" a "se" neexistuje.
Admin ti radil co máš udělat, tak to udělej. Jinak se nemůžeš divit, že tě bude mít jen za poměrně neinteligentního prudiče.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč mi toto posíláte?
PříspěvekNapsal: pát 21.10.2011 10:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.4.2008
Příspěvky: 2204
Bydliště: Královéhradecký kraj
I systémová chyba může někdy zaměřit náhodného jednotlivce. A to by ses divil, co se někdy může jen tak "samo" po..lat. Někdy si počítače dělaj co chtěj i když to absolutně postrádá logiku. To že něco 100% neexistuje si nikdo nemůže být jistý... bohužel ani autor tématu.

_________________
OPTIC 6 2,4Ghz Assan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč mi toto posíláte?
PříspěvekNapsal: pát 21.10.2011 11:37 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
zdekar píše:
I systémová chyba může někdy zaměřit náhodného jednotlivce. A to by ses divil, co se někdy může jen tak "samo" po..lat. Někdy si počítače dělaj co chtěj i když to absolutně postrádá logiku. To že něco 100% neexistuje si nikdo nemůže být jistý... bohužel ani autor tématu.


Nicméně, já se mohu podívat, co má autor zaškrtáno a pokud má zaškrtáno celé forum vrtulníků 500 a několik dalších, tak se to asi nestalo omylem. Srovnáním se zálohou DB vidím, co se asi dělo.....

S počítačema dělám nějakou dobu, takže jsem ochoten uvěřit relativně čemukoliv. Včetně toho, že uživatel neví co dělá, co ve skutečnosti udělá si nepamatuje a ještě dělá ramena. Na uživatelské podpoře s Win 3.1 jsem si toho užil od sekretářek :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz