Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

sólo skupina High Performance ???

úte 23.08.2011 20:24

Zdravim,

co založit solo skupinu

High Performance

http://www.rcgroups.com/high-performance-9/

docela mi to přijde záhodno ... když už se rozděluje vše možné
a tohle je defakto nejdiskutovanější v celých větroních skoro a trochu
to pak "sviní" vlákna o Vikoušovi a Volcanu ...

jen nápad, myslim si že by to snad "pár" lidí ocenilo ...

Milan

Re: sólo skupina High Performance ???

úte 23.08.2011 21:06

Taky jsem 100% proč...A hihi hlísím se o malinkého podadmina. Jak tam najdu něco z obalů od ledničky nekompromisně to převalím do jiné sekce :-)
Hihi dělám si srandu, ale fakt bych rád samostatnou skupinu High Performance, kde se budou probírat jen a pouze výkonné pohony a modely.

Re: sólo skupina High Performance ???

úte 23.08.2011 21:28

Klidně si ji udělejte. :) Jen mi, prosím, řekněte, co je to výkonný pohon a model ? A lze pro něj použít pohon z Číny ? Ale teď vážně, nic proti tomu nemám. Třeba mne to donutí pořídit si něco lepšího, než je Ariane 6. Nebo že by tam spadala i chystaná vlečná s příkonem přes 1 kW? :?

Re: sólo skupina High Performance ???

úte 23.08.2011 21:44

a já chci 700tky vrtulníky, pořád mi to tam spini těma 450tkama nedejbože dvourotory.

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 7:30

Pod 2kW a 250km/h to neni High-Performance. Ale Milan pry uz doma stavi tajny projekt 8) aby jako mohl byt clenem klubu a dostal klubove tricko :lol: Nak

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 8:59

No Milan říkal, že se nechá vytáhnout s MiniCoradem v balónu do výšky 2km, a bez křídel to hodí dolů. Dole na zemi bude měřit rychlost, aby dosáhl rychlosti nad 250km/h. Ještě mu musíme říct, že ten trup ještě musí vylít olovem :lol: .

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 9:24

Aj ja som za :D
Sice nemam ziadne zihadlo, ale buducu sezonu sa to snad zmeni, tak nech mam kde cerpat info :wink:

Dalej by sa to mohlo delit napr. na hotliner-s, pylonracer-s, Jet-s, Heli>90 atd...

High performance je strasne nakazlive a kto raz letel s vykonnym strojom, tak o "kulickoletoch" nechce ani pocut :twisted: :lol:

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 10:15

kratas píše:No Milan říkal, že se nechá vytáhnout s MiniCoradem v balónu do výšky 2km, a bez křídel to hodí dolů. Dole na zemi bude měřit rychlost, aby dosáhl rychlosti nad 250km/h. Ještě mu musíme říct, že ten trup ještě musí vylít olovem :lol: .


vtipálci :-d nak si delal legraci 250 ani 2kw neee alespon ne nez vyhraju sportku ale 200 a 0,9kW na 1kg ano :) snad

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 10:20

Homere to jsi vedle, podívej se na TomasC :D Jsem taky pro High Performance skupinu.

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 15:35

:P
Homer.Simpson píše:High performance je strasne nakazlive a kto raz letel s vykonnym strojom, tak o "kulickoletoch" nechce ani pocut :twisted: :lol:

Tak to je naprostá pravda. Kdo jednou zkusí je naprosto ztracenej

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 15:50

Osobně s tezí "kto raz letel s vykonnym strojom, tak o "kulickoletoch" nechce ani pocut nesouhlasím.
Stejně jako WarpLiner má nějaké použití a v něm se prostě přibližuje k dokonalosti, samozřejmě za cenu značných obětí (jak finance, tak pracnost, ale i riziko při létání), tak jsou použití, kde jsou "kuličky" naprosto nedostižné.

Třeba pokud chci létat před barákem a "zakravit si", tak neveznu přece kevlarové F3Ačko, ale Yaka od rcfactory. V tuto chvíli je to prostě lepší.

High Performance: nevidím v tom problém. Co si vzpomínám, tak teď by takové fórum mělo tak 10 tém.
Chápu, že by bylo prima mít domovskou sekci, ale to by pak poněkud upadla přehlednost.

Taky je to moje oblíbená fórum na RCgroups, ale to je trošku větší rybník :-)

Ostatně, jaké by měly být podmínky pro možnost založení tématu v sekci HP??

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 18:17

TomasC píše:Osobně s tezí "kto raz letel s vykonnym strojom, tak o "kulickoletoch" nechce ani pocut nesouhlasím.
Jasne :lol:
treba to brat s nadsazkou :)
Ide o to, ze ked niekto zacne lietat s modelom, s excelentnymi letovymi vlastnostami tak ho uz tie "obycajne" modely nejak prestanu zaujimat.Ale zas nie kazdy je schopny a ochotny tieto masiny prevadzkovat.Ci uz je to velka helikoptera,compositovy hotliner alebo turbinovy jet.Proste tieto modely su len pre urcitu hrstku "RC Psychopatov", ktory by mali byt pre svoju nakazlivost v karantene :mrgreen:

modre neberte vazne :lol:

Re: sólo skupina High Performance ???

stř 24.08.2011 18:27

mno asi takove jako na rc groups ...

takze uplne bez cleneni proste jen vlakno HP

nebo pak neco jako :

osazeni (motory + regly + serva + elektroinstalace)
stroje - pylonaky (tady to je zrejmy proste Fka)
stroje - hotlinery
stroje - ostatni (u nas je malo JETu, obriku (thunder a spol) a tak takze by stacilo asi jediny pro vsechny nebo hlavne lidi co by se o tom vybavovali na netu)

ale to mi prijde az zbytecny, staci ze se prehodi vlakno Volcano // Viking a pak se prihodi novy uz samo
pohony // regly ...

myslim si ze by to slo bez regulace, asi kazdej to citi ze tam neda 400W pripadne pak by se to prehodilo jinam, neni snad potreba vse regulovat predpisy :)

pripadne az zkusenejsi urci co je limit ...
nebo jen se proste nejak dohodnem, je otazka jestli uz tam treba patri i vlakno s Minicoradem ale podle me jo, proste kompozitove brusy :) a treba i kdyz by se diskutovalo o nejakem obrikovi
Thunder a spol ?

vim je to asi vyhledove prace pro tebe navic ale bylo by to asi pekny

Re: sólo skupina High Performance ???

čtv 25.08.2011 0:14

A nestačila by podsekce pod větroněma, tak jako je udělaná T9x pod vysílačema? (mimochodem - ten vysílač se jmenuje T9x, ne Tx9, jak je tam uvedeno, ale to je jen drobná technická :) )
Odeslat odpověď