Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 25.10.2012 20:50

mab píše:hledej v rozšíeních Firefoxu, ale jestli to chceš na "označ témata jako přečtená" tak ten odkaz ma kontrolní součet co se mění, takže pevné odkazy nelze využít.

Ted jsem to zkusil - asi pred hodinou jsem si ten odkaz ulozil, ted otevrel v novem panelu. Vrtasy se vynulovaly.
Da se z toho neco usoudit?

Re: Změny ve struktuře fóra

pát 26.10.2012 6:34

... a funguje to i dneska ... tak zacnu dal patrat cim to zautomatizovat ....

Re: Změny ve struktuře fóra

pát 26.10.2012 8:29

jyrry píše:... a funguje to i dneska ... tak zacnu dal patrat cim to zautomatizovat ....


Já to naházel do bookmarku a pak jsem ve firefoxu kliknul na "Otevřít vše v panelech" a pak jen prostředním tlačítkem pozavírat těch pár panelů. Chvíli to fungovalo ale pak už to jen zobrazí danou sekci, ale není to přečtené. Tak jsem to přestal řešit a procházím fórum podle chuti pouze klikáním na hlavní straně.
Třeba u těch vrťasů mám uloženo
viewforum.php?hash=101dcb9f&f=101&mark=forums
a přitom aktuální je
viewforum.php?hash=21cdacdc&f=101&mark=forums

dál jsem to už nezkoumal, asi by to šlo addonem co klikne na určité místo za tebe.

Re: Změny ve struktuře fóra

pát 26.10.2012 13:13

hm, tak ted uz ten vcerejsi odkaz nefunguje.
Jen jestli to Tomas nejak nezmenil, kdyz (jestli) to tu cte :-))))))))))))))

Re: Změny ve struktuře fóra

pát 26.10.2012 14:48

Čte a nezměnil.

Musím říci, že se mi podobné pokusy moc nelíbí. Generují zatížení serveru, aníž by přinesli nějakou přidanou hodnotu.

Na RCMANIA.cz se exportuje ATOM (vylepšené RSS), tak si pořiď vhodný SW a nastav si to pro sebe jak uznáš za vhodné.

Re: Změny ve struktuře fóra

pát 26.10.2012 15:40

OK. Beru na vedomi.

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 02.05.2013 19:58

"zobrazit aktivni temata" - dalo by se tam doplnit klikatko "oznacit vsechna fora jako prectena"? zacal jsem to pouzivat v praci a to "precteni" by se mi tam libilo...

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 02.05.2013 20:16

Klikni na "Obsah fóra" a tam je "Označit všechna fóra jako přečtená" vpravo nahoře.

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 02.05.2013 20:26

jasne, ale jsem u NC, ctu na smartfonu a visim na wifirouteru, nacitani neni nejrychlejsi, tak by se mi to kliknuti libilo primo, ne oklikou a zase se vracet...

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 02.05.2013 22:17

V tom s tebou souhlasím. Taky by se mi to líbilo.

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 02.05.2013 22:29

Tapatalk tuto funkci ma.

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 02.05.2013 22:31

slovo tapatalk znam ale slyset jsem ho nechtel, ptam se na konkretni funkci tohoto fora

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 02.05.2013 22:41

Pres co ctes tedy forum? Pres prohlizec na mobilu?

Re: Změny ve struktuře fóra

čtv 02.05.2013 22:45

pres prohlizec na mobilu, pres mozilu na pc, ta fce by se mi libila v obou pripadech

Re: Změny ve struktuře fóra

úte 20.08.2013 17:42

Zkusim se zeptat znovu:
dalo by se v nahledu "zobrazit aktivni temata" do te sede lišty doprava doplnit tlacitko "oznacit vsechna temata jako prectena", tak jak to je treba v "obsah fora" ???
Odeslat odpověď