Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 303 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2011 16:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.2004
Příspěvky: 560
Proč někdo Mojehobby.cz nerozdělil? Jednoduše proto, protože to gunguje dobře léta. Stejně jako dříve toto forum. Když sem přijde někdo nový, tak si moc neškrtne, protože to má rozházené v podsekcích a zákonitě se v tom musí ztratit a kór, když nezná rozdělení vrtulníků, tak má vymalováno. Jak se říká "V jednoduchosti je krása".


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2011 18:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Tomáši stejně bych to víc rozčlenil.
Témata pro začátečníky do samostatné sekce spolu s tématy o tomto fóru. Téma kde se dá vyjádřit k funkčnosti bych dal přispívatelné až od určité "hodnosti" ne úplným nováčkům.
Oddělit křídla od koleček a od lodí do samostatné sekce. V každé z nich podsekci pro motory, elektroniku, pro modely.
Vrtule oddělit od klouzavého letu.
Baťohy samostatně a zase motory, elektronika a modely.
FPV a další moderny samostatná sekce a zase elektronika a modely zvlášť.
Samostatnou sekci pak pro obecná témata motory, elektronika atd..tady už nejsem tak kovaný abych dál členil..bude to daleko víc přehlednější než je to teď.
Okno "nejnovější vlákna" dát nad témata. Zkusil bych udělat klona webu a tam na klonovi si nové členění vyzkoušet. Bytostně nesnáším diskuze jak je udělaná na mojehobby.cz to je hnus velbnosti. arabskej bazar. Jeden píše přes druhého a je z toho děsnej guláš.
Jinak u phpBB se změny ve struktuře dají udělat efektně "pár kliknutími" a nedojde u toho k žádné ztrátě dat.
Rád pomůžu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2011 18:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.2004
Příspěvky: 560
JuraS. píše:
Tomáši stejně bych to víc rozčlenil.
Témata pro začátečníky do samostatné sekce spolu s tématy o tomto fóru. Téma kde se dá vyjádřit k funkčnosti bych dal přispívatelné až od určité "hodnosti" ne úplným nováčkům.
Oddělit křídla od koleček a od lodí do samostatné sekce. V každé z nich podsekci pro motory, elektroniku, pro modely.
Vrtule oddělit od klouzavého letu.
Baťohy samostatně a zase motory, elektronika a modely.
FPV a další moderny samostatná sekce a zase elektronika a modely zvlášť.
Samostatnou sekci pak pro obecná témata motory, elektronika atd..tady už nejsem tak kovaný abych dál členil..bude to daleko víc přehlednější než je to teď.
Okno "nejnovější vlákna" dát nad témata. Zkusil bych udělat klona webu a tam na klonovi si nové členění vyzkoušet. Bytostně nesnáším diskuze jak je udělaná na mojehobby.cz to je hnus velbnosti. arabskej bazar. Jeden píše přes druhého a je z toho děsnej guláš.
Jinak u phpBB se změny ve struktuře dají udělat efektně "pár kliknutími" a nedojde u toho k žádné ztrátě dat.
Rád pomůžu.

Ty má prostoto. Jo, ještě by to chtělo rozdělit vrtule podle barvy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2011 19:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
http://www.tvfreak.cz/forum/
http://www.svethardware.cz/forum/
http://www.rcgroups.com/forums/index.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 9:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Tak jsem si podpis smrskl na dva řádky, a stejně tam mám mezeru na další tři řádky. Tomu prostě pak nerozumim proč.
Do SZ já nevím co ti napsat, jsem rád že to fórum je. Devět kategorií se mi zdá moc. Dřív stačilo jednou kliknout a viděl jsem všechny témata v kterých přibyly příspěvky, teď musím kliknout 18x , jednou a 18x je mega rozdíl. Spíš mě to odrazuje sem chodit, pač než bych se prodíral přes 9 kategorií 18x čekal než se mi načte to co se načítalo před tím 1x, tak se na to radši vyprdnu.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 9:38 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
buki píše:
Když sem přijde někdo nový, tak si moc neškrtne, protože to má rozházené v podsekcích a zákonitě se v tom musí ztratit a kór, když nezná rozdělení vrtulníků, tak má vymalováno. Jak se říká "V jednoduchosti je krása".


Myslím, že se jedná o odlišný pohled na stejný problém.
Pokud přijde někdo, kdo o tom nic neví, tak o sobě alespoň ví, že je začátečník a jde do začátečnické sekce a tam se zeptá.
Pokud přijde někdo, kdo ví co chce, tak jde do vybrané sekce a tam si počte. A to vůbec nemluvím o vyhledávání, kde mohu (MOHU, nemusím) hledat jen ve vybraném fóru.


Další dělení bych zatím nedělal, Je možné, že se objeví nějaká další kategorie nebo, že "Techniku" bude třeba rozčlenit, ale to zatím není třeba. Bylo by super vědět, co jednou bude potřeba. Bohužel...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 9:42 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
krtek2k píše:
Tak jsem si podpis smrskl na dva řádky, a stejně tam mám mezeru na další tři řádky.
Protože je tvůj příspěvek příliš krátký.


krtek2k píše:
Devět kategorií se mi zdá moc. Dřív stačilo jednou kliknout a viděl jsem všechny témata v kterých přibyly příspěvky, teď musím kliknout 18x , jednou a 18x je mega rozdíl.


To opravdu procházíš natvdo všechny sekce vrtulníků?? Od Začátečníků po Coptery?? A jinam nechodíš? Akce, Elektronika??


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 9:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
elektronika ma dalsich x podsekci :D , to by clovek umrel, musim se hodne nudit abych to vsechno prosel, je toho moc s tim souhlas...

_________________
EVIL IS BACK 15.5.2012


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 9:57 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
A používáš Zobrazit nové příspěvky v liště??

Já tak procházím fórum z 95%. Z logů vidím, že nejsem sám.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 10:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
hele me neber jako kritika, ja to beru s humorem, jak jsto udelali i to jak se tu mazaci certi ze jim nekdo sahl do jejich zabehnutych koleji :) novackovi je to fuk, protoze to stare neznal a vidi jen to nove a starici se cili, ze se musi prizpusobovat necemu novemu :D

-jeste bych rozdelil prodam do sekci motory, letadla, vrtulniky atd atd... :wink:

_________________
EVIL IS BACK 15.5.2012


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 10:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
TomasC píše:
krtek2k píše:
Tak jsem si podpis smrskl na dva řádky, a stejně tam mám mezeru na další tři řádky.
Protože je tvůj příspěvek příliš krátký.


krtek2k píše:
Devět kategorií se mi zdá moc. Dřív stačilo jednou kliknout a viděl jsem všechny témata v kterých přibyly příspěvky, teď musím kliknout 18x , jednou a 18x je mega rozdíl.


To opravdu procházíš natvdo všechny sekce vrtulníků?? Od Začátečníků po Coptery?? A jinam nechodíš? Akce, Elektronika??

Jak příliš krátký?

tak to prodloužím
třeba o
o
dalších
dvacet
řádků a

a stejně mám v podpisu
místo na
další
3
řádky

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 10:33 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20841
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Tak jsem si prave poradil s protivnym faktem "Futaba is watching you" ....
:-D
Ted mne jeste trochu kaka rolovani pres rozlicne mixery a hozene motyky, zkusim neco vykoumat... kdyz to nejde nezobrazovat.... ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 10:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.2010
Příspěvky: 2313
Já to nové rozdělení chválím. Je to dobrý způsob na zpřehlednění fóra.

Teď můžu jít rovnou do sekcí, které mne zajímají a nemusím přitom stahovat a koukat na pro mne nezajímavé příspěvky - výhoda například na mobilu v TapaTalku.

Čistě jako kuriozita by mne ale taky zajímalo, proč je pod podpisem zbytečně tolik prázdného místa, když už to krtek2k nakousnul.

Stejně tak se vytratila starší diskuse o tom, proč nejde mít v podpisu odkaz na webovou stránku (když už se to neumí tlačítkem pod příspěvkem - zajímavé, že v seznamu registrovaných takové tlačítko v pravém sloupci jde). Ten URL odkaz by mohl být povolen i když ostatní featury, jako formátování textu, obrázky apod., zůstanou zakázány - nebo to nejde? Vždyť klikací odkazy jsou základní vlastností každého webu... To je to, co web dělá webem :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 11:01 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Na ten podpis zrovna koukám do zdrojáků. Je to tam nějak MOOOC zamotané.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Změny ve struktuře fóra
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2011 14:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.2004
Příspěvky: 560
krtek2k píše:
Tak jsem si podpis smrskl na dva řádky, a stejně tam mám mezeru na další tři řádky. Tomu prostě pak nerozumim proč.
Do SZ já nevím co ti napsat, jsem rád že to fórum je. Devět kategorií se mi zdá moc. Dřív stačilo jednou kliknout a viděl jsem všechny témata v kterých přibyly příspěvky, teď musím kliknout 18x , jednou a 18x je mega rozdíl. Spíš mě to odrazuje sem chodit, pač než bych se prodíral přes 9 kategorií 18x čekal než se mi načte to co se načítalo před tím 1x, tak se na to radši vyprdnu.

Ještě se naposledy vrátím k tomuto tématu a pak už je to pro mě bohužel ztráta času.
Krtek píše:"Dřív stačilo jednou kliknout a viděl jsem všechny témata v kterých přibyly příspěvky".
A o to přesně šlo. Ve vrťasech nejde jen tupě sledovat odpověď na svůj problém, ale být neustále v komplexním obraze co se vrtulníků a problémů s jejich provozem týká. A to touto změnou padlo. Proto máme připomínky, že to někdo neznalý problematiky změní a nyní je to jen krásně přehledně do kolonek uspořádaný chaos. Jak píšete, že začátečník bude číst jen svoje téma"začátečník" - to se toho ale moc bohužel nedoví. Komplexní přehled o problematice nezíská celkem žádný.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 303 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz