Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: čtv 11.08.2011 20:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Prorock píše:
Odkaz na www stránky uživatele vedle tlačítek "profil" a "SZ" již nebude ? Ne že bych to nutně potřeboval, ale trochu mi to zvedalo návštěvnost mých stránek ..


Ma-li nekdo zajem videt kompletni detaily daneho uzivatele, muze si kliknout na "profil" a dozvi se vse. Moc odkazu, moc bordelu, takze stav zustane nejspise zachovan.

Prorock píše:
Ale co více, strom fóra (Obsah fóra >Diskuze > O tomto fóru ..) je nahoře umístěn úplně vlevo. Možná se to nezdá, ale kdo tohle používá k navigaci, tak musí odhlédnout od diskuze a hledat kde to je. Lepší i logičtější by to bylo hned nad nadpisem diskuze, podobně jak je to dole, tam je to hned pod diskuzí.


Tim odhlednout myslis par pixelu doleva a lehce nahoru? Styl je takto nastaven defaultne, rekneme "od vyroby". Takoveto "problemy" prozatim resit vubec nebudeme. Soustredime se spise na zalezitosti, ktere tu nejsou vubec a SPOUSTE lidi chybi.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 11:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 1156
Bydliště: Kadaň/Praha
Nove forum je super, co se mi ale moc nelibi je novy vzhled - uplne se v tom ztracim. To, co by melo byt vyrazne to se ztraci neni a co by vyrazne byt nemuselo naopak vycniva. Na 15ti palcovem monitoru na notebooku to jeste jde, ale na 23palcovem monitoru je to uz dost neprehledne :(

Planuji se v tomdle smeru nejake zmeny? Pripadne je tu moznost vybrat jinou sablonu?

_________________
Synergy E7 | Gaui NX4 | Trex 450 PRO 6s | Futaba T14SG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 12:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.2010
Příspěvky: 142
Mně by zajímalo jakou mají funkčnost odkazy

[ Přidat přítele | Přidat nepřítele ]

v profilu uživatele?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 12:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Google, 2 vteriny:

http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=29&t=14121


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 14:08 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
jova píše:
Jestli můžu poprosit, nemohl by se ten příkaz Označit všechna fórajako přečtená umístnit i v okně Zobrazit nové příspěvky? Většinou si ho otevřu jako první a po přečtení těch nových témat není jak odstranit ty nečtená. Musí se jít na Obsah fóra kde ten příkaz je.

Jo to by se me taky libilo, respektive nejradsi bych byl, kdybych na nic nemusel klikat a bylo to jak na starym foru, kde se to udelalo automaticky pri kazdem vypnuti prohlizece.
Bylo to jednoduchy a prehledny. Proste kdykoliv jsem sel na foru, tak se me ukazaly pouze nove prispevky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 14:15 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Bohuzel to jak to bylo driv me obcas pekne nasralo, kdyz jsem si treba omylem zavrel okno prohlizece a nemel jste vsechno precteno. Po novem spusteni byly vsechny zpravy vcudu a musel jsem to slozite hledat. Takze podle me je nove chovani podstatne lepsi a jsem pro aby to takhle zustalo!

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 14:39 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Jo tuhle vyhodu si uvedomuju, samozrejme jsem si taky parkrat okno zhodil... ale stalo se me to pouze parkrat.
Je to samozrejme o zvyku a o tom zjistit co znamenaji ty ruzne svitici a cinkajici zvonky a jeste je u nekterych nejaka tecka atd.. musim to nekde nastudovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 15:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2010
Příspěvky: 913
Bydliště: SK
Takto je to aj podla mna super!
Nie len nahodne zavretie, ale kolko krat mam cas iba nakuknut a ked som nemal cas precitat vsetky nove prispevky co ma zaujimaju, tak sa po zavreti prehliadaca neukazovali ako nove a uz sa ku mne nedostali :| .
Teraz si na mna pockaju az kym ich neprecitam, alebo neoznacim ako "precitane".

Este raz skusim orodovat za online/offline :)
Nedalo by sa to spravit tak, ze by meno bolo cierne ked som offline a zelene ked online.Je to super ked viem, ze ci je autor prispevku online.Ved sa da pri prihlasovani zaskrtnut neukazat stav, nie?
Moderator by mal napr. nazeleno "Mazak".

_________________
Futaba T-14MZ,Proxima II,Skywalker EPO,DJI F450 + NAZA M V2 + H3-2D,Tricopter


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 16:10 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Myslím, že na tomto je pěkně vidět, že těžké, až nemožné vyhovět všem.

Grafika: já osobně nejsem nijak zasažen obrázky a dávám naprostou přednost OBSAHU nad FORMOU. Je to můj pohled, ale to nevylučuje nějaké změny. zatím ale ne.

Nové příspěvky nechme jak jsou. Případně by šlo udělat tlačítko "přihlásit teď", kde by se situace řešila programem.

Online/Offline - zobrazení jsem vyhodil, nelíbilo se mi. A hlavně to docela zatěžuje stroj, na kterém to běží. Princip je stejně takový, že je to informace třeba 5min stará. Ale RCmaniak už nemusí být online. Poslední návštěva je vidět v profilu.
Na barvení jména zcela jistě nedojde.

Ono je to hodně o tom, že tohle všechno se musí naprogramovat. Řeknu to na rovinu, stojí to nejen peníze TEĎ, ale zcela jistě i při nějakých dalších změnách. Třeba při vydání nové verze. To ostatně zdrželo nástup nového engine o 14 dní. Protože vyšla nová verze 3.0.9 a bylo nutno vše otestovat.

Nechme to prosím chvilku usadit. Tohle byla revoluční změna, dal bych postupoval raději evolučně.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 17:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2010
Příspěvky: 913
Bydliště: SK
TomasC píše:

Online/Offline - zobrazení jsem vyhodil, nelíbilo se mi. A hlavně to docela zatěžuje stroj, na kterém to běží. Princip je stejně takový, že je to informace třeba 5min stará. Ale RCmaniak už nemusí být online. Poslední návštěva je vidět v profilu.
Na barvení jména zcela jistě nedojde.

Ono je to hodně o tom, že tohle všechno se musí naprogramovat. Řeknu to na rovinu, stojí to nejen peníze TEĎ, ale zcela jistě i při nějakých dalších změnách. Třeba při vydání nové verze. To ostatně zdrželo nástup nového engine o 14 dní. Protože vyšla nová verze 3.0.9 a bylo nutno vše otestovat.

Nechme to prosím chvilku usadit. Tohle byla revoluční změna, dal bych postupoval raději evolučně.

Ked je to takto tak potom nic :wink:

_________________
Futaba T-14MZ,Proxima II,Skywalker EPO,DJI F450 + NAZA M V2 + H3-2D,Tricopter


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 21:12 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4949
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
DaveLister píše:
Nove forum je super, co se mi ale moc nelibi je novy vzhled - uplne se v tom ztracim. ...


Vidíš, a můj první dojem po dnešním prvním přihlášení byl ten, že to je teď přehlednější a lépe čitelné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 21:38 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4949
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Na jeden přetrvávající problém jsem přeci jen záhy přišel. Když někdo plácne do odpovědi velký obrázek, tak se mi to celé nevejde na 19 monitor. Viz např. téma viewtopic.php?f=7&t=26039&start=15. A větší monitor zatím v plánu kupovat nemám.

Nebylo by možné nastavit maximální velikost zobrazení fotek v atributu Width? Popřípadě, pokud už nastavena je, nebylo by možné ji ještě o něco zmenšit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 22:23 
Mazák
Mazák

Registrován: 6.3.2011
Příspěvky: 660
Bydliště: Sedlatice (Telč)
jio píše:
Na jeden přetrvávající problém jsem přeci jen záhy přišel. Když někdo plácne do odpovědi velký obrázek, tak se mi to celé nevejde na 19 monitor. Viz např. téma viewtopic.php?f=7&t=26039&start=15. A větší monitor zatím v plánu kupovat nemám.

Nebylo by možné nastavit maximální velikost zobrazení fotek v atributu Width? Popřípadě, pokud už nastavena je, nebylo by možné ji ještě o něco zmenšit?



Také jsem na toto narazil a jak říkal JIO: Větší monitor zatím v plánu kupovat nemám

_________________
Hitec Aurora 9
3DP mini, Loop a další


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 22:35 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Hmmm, s tímhle bude problém. Ale podívám se na to.
Doufal jsem, že tenhle problém pomine, když se zprovoznilo nahrávání obrázků. No nedá se nic dělat.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak a máme nový engine
PříspěvekNapsal: pát 12.08.2011 22:48 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4949
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Ještě jedna prosba. Hůř vidím a i když se mi ještě netřesou ruce, tak jsem i u staré verze měl problém strefit se na ikonu odkazující první nepřečtený příspěvek.
Nebylo by možné tuto ikonu o 1 nebo 2 px zvětšit?


Přílohy:
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG [ 6.86 KiB | Zobrazeno 511 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz