Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Připomínka
PříspěvekNapsal: pon 12.05.2003 21:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Pozor, zjistil jsem a dobrovolně se k tomu přiznávám, že jde hlasovat vícekrát jednou osobou. Zkusil sem to jen u svého článku a sám si dvakrát odhlasoval 5-ku. Neberte to prosím vážně, ve skutečnosti tam hlasoval pouze jeden člověk a dal mi 3-ku. Nešlo by tomu nějak zabránit, tedy né jen mě (slibuju že už to neudělám :oops: ), ale všeobecně. Takhle to nemá moc vypovídací hodnotu. Někoho to může zlákat, jako třeba mě, aby to zkusil jestli to jde. Nerad bych aby lidé četly články v domění že jsou vážně dobré, i kdyby to měly být ty moje.
Ještě jednou se omlouvám, ale nedalo mi to a musel sem to zkusit. :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.05.2003 13:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
Ono to bohužel tak funguje, nedá se hlasovat znovu hned, ale po nějaké době už ano. Já bych tomu ale nepřikládal takovou váhu, to hlasování tam je jen proto, že se mi ho nepodařilo odstranit. Myslím si, že na to nikdo moc nedá a že si každý v duchu stejně zhodnotí příspěvek sám pro sebe...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.05.2003 13:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Hmm, tak jo. Ale až se u mejch článků začne oběvovat neuvěřitelná spousta kladnejch ohlasů, tak se nedivte a mě z toho neobviňujte. :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.05.2003 8:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2003
Příspěvky: 105
Není tam někde návštěvnost článku ?
Uvítal bych to, abych věděl, jestli to někdo vůbec čte.

_________________
Michal NuClear Polák
RadioaCtive


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 14.05.2003 9:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
Ano, hned na hlavní stránce je u každého příspěvku (xxx reads), to znamená xxx krát přečteno.

Bohužel se mi nedaří najít některá ta slova abych je mohl přeložit, ne dost důsledně totiž byly použity jazykové soubory.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.03.2004 10:08 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
No, ja bych mel taky jednu pripominku - na mail kterej na kterej mam zaregistrovanej svj ucet mi chodi neprijemne mnoho spamu, tak sem si zalozil novej mail na seznamu a chtel si zmenit mailovou adresu tady na rcmanii, aby mi chodily upozorneni na novy clanky na muj novej mail. kdyz sem zmenil adresu mailu, tak mi prisla zprava s odkazem na nejakou neexistujici stranku, na ktere bych si mel teoreticky byt schopen znovu aktivovat svuj ucet. stranka neexistuje, tak jsem tedy napsal losnovi maily, ale porad nic. proto jsem si zalozil novy ucet-na rcmanii je toho spousta ke cteni a sbirani informaci, proto sem tu aspon jednou denne. muzete mi prosim nekdo rict jak aktivuji svuj stary ucet 'cernitko'?dik


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz