Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

Návrat na odkaz.

pát 18.02.2011 21:38

Jsem tu celkem nový a tak postupně pročítám vše , co mi připadá zajímavé.Nelíbí se mi ale toto: Vlezu do vlákna přečtu ho dám příkaz zpět a hodí mě to na začátek stránky a musím naskákat dolů k tématu, které jsem přečetl a pokačovat. Proč to neskočí tam , kde jsem přestal. Nebo co dělám blbě? Díky.

Re: Návrat na odkaz.

pát 18.02.2011 21:42

jag42 píše:Jsem tu celkem nový a tak postupně pročítám vše , co mi připadá zajímavé.Nelíbí se mi ale toto: Vlezu do vlákna přečtu ho dám příkaz zpět a hodí mě to na začátek stránky a musím naskákat dolů k tématu, které jsem přečetl a pokačovat. Proč to neskočí tam , kde jsem přestal. Nebo co dělám blbě? Díky.

Ahoj, tak to nevím co děláš špatně, ale já když otevřu vlákno, přeštu a dám normálně zpět tak mi to skoší tam kde jsem přestal číst..Bohužel nedovedu usoudit co děláš špatně..Normálně dej zpět a je to..

pát 18.02.2011 21:51

Ahoj, myslím, že nenecháš plně načítat stránky. Tipuju, že používáš Operu. To se mi taky občas stane. Musíš počkat, až se úplně načte první stránka a pak teprve listuj. :wink:

pát 18.02.2011 22:11

Ono to tam, kde jsi přestal skočí když zavřeš a znovu otevřeš prohlížeč. Mohou za to patrně keksy, protože jsou nastaveny na uložení při uzavření prohlížeče.

pát 18.02.2011 22:24

Zkusil, jsem vše co radíte, ale ať skáču jak skáču, vždy skončím na vrchu stránky a musím klikat dolů a hledat , kde jsem byl. Dost to se.e.

pát 18.02.2011 22:31

Teď jsem to testoval, pro jistotu.
IE i Firefox. Někam odjedu do stránky. KLIK na odkaz. ZPĚT.

Koukám do stránky, která je najetá přesně, jako když jsem z ní odcházel.

Stejně mi to funguje i na poště v seznamu.

pát 18.02.2011 22:50

Přesně jak říká TomasC..Taky mi to funguje..
To Jag42: Jakej máš prohlížeč ? Vety

pát 18.02.2011 23:11

Mám prohlížeč IE8. Zkusil jsem Mozillu a tam mi to funguje. Ale IE mám raději, co s tím.

pát 18.02.2011 23:15

jag42 píše:Mám prohlížeč IE8. Zkusil jsem Mozillu a tam mi to funguje. Ale IE mám raději, co s tím.

No pochybuju že to půjde vyřešit..Já mám Firefox a jsem s tím teda spokojenější než s IE.. :wink:

pát 18.02.2011 23:38

Jednou se četl velice dobrý příspěvek ve kterém stálo "Internet Explorer je dobrej pouze ke stažení jiného prohlížeče" a tím se řídím :D... Ono to IEčko má někdy v něčem prostě ještě "mouchy". Sice ty poslední verze jsou o trochu lepší ale furt to ještě mrkvoshit musí dodělat :/...

pát 18.02.2011 23:46

sicco píše:Jednou se četl velice dobrý příspěvek ve kterém stálo "Internet Explorer je dobrej pouze ke stažení jiného prohlížeče" a tím se řídím :D... Ono to IEčko má někdy v něčem prostě ještě "mouchy". Sice ty poslední verze jsou o trochu lepší ale furt to ještě mrkvoshit musí dodělat :/...

No když jsem měl IE, tak jsem chtěl kolikrát něco spustit a vůbec to nešlo, nebo když byly někde na nějaký stránce nějaký funkce tak IE-čkem nešly a jinym jo..IE podle mě neni tak vymakaný..

pát 18.02.2011 23:51

Pridám sa s menšinovým testom, na Macovi mi to chodí správne v Opere, Fireworkse aj firemnom Safari, ktorý je z nich najlepší.

sob 19.02.2011 9:16

Tak jedině nainstaluj třeba Firefox.. :wink:

sob 19.02.2011 9:34

Já osobně si témata, která si chci přečíst otevírám do nové záložky. Pak neřeším tlačítko zpět vůbec.

sob 19.02.2011 9:37

walter2 píše:Já osobně si témata, která si chci přečíst otevírám do nové záložky. Pak neřeším tlačítko zpět vůbec.

To je také řešení..
Odeslat odpověď