Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 31.12.2010 15:38 
Mazák
Mazák

lubo1 píše:
Celé toto téma bolo ako návrh na vyslovenie názoru a ak mám odlišný - som úzkoprsý...

nie si. mám podobný názor, a aj skúsenosť - či už MH (kde sa potom brutálne presúva a maže) a aj s RCG (kde omotorovaný svaháč nepasuje "domácim" ani do katégorie "high performance", ani "slope") ... a na oboch fórach chodím do troch-štyroch tém a viac nie, nedá sa to obsiahnuť. RCU detto (aj keď tam skapal pes). Tu sa cítim najlepšie, práve kvôli tej kompaktnosti a jednotnej komunite.

Ale to je v princípe nepodstatné - som toho názoru, že toto je skutočne strategická vec = na rozhodnutí majiteľa fóra, ktorý potom samozrejme ponesie aj následky (nie v zmysle nejakého nátlaku a'la galerie RCServeru, ale ide o rozsah WEBu, hosting, zabezpečenie administrácie, menežment už spomínaného postigu vo všeobecných témach atď).

qq píše:
Když tak nad tím zpětně přemýšlím, nevím, zda byl dobrý nápad to navrhnout... Snad to není příliš pobuřující téma, rozpory tu dělat nechci.

Jasné, že to bol dobrý nápad navrhnúť. Je to spätná väzba pre vlastníka WEBu, že existuje dopyt. A to, že sa názory líšia? Je normálne. Toto nie je exaktná téma, takže to je úplne prirodzené, že sú takí, čo sú na jednej strane názorového spektra a takí čo sú na druhej. Netreba mať z toho vyjadriť sa zlý pocit.

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31.12.2010 16:08 
Mazák
Mazák

qq píše:
...no a pro změnu po desáté téma "jak potahovat vliesem," když je tu už i návod naskenovaný z časopisu, už stejně nečtu...

vidíš a práve ten Vlies je pre mňa zaujímavý.... Nikdy som ten material nemal rád, kôli "odskakovaniu" na hranách..... Až teraz som niekde narazil na poznámku, že hrany a záhyby je možné robiť žehľičkou na zavednutom lepidle a ide to tak super, že ďaľšie krídlo bude zase potiahnuté Vliesom.. A o tom som predtým nikde nenašiel ani zmienku ... a v poslednej debate k Vliesu som to popísal a dúfam, že to pomôže aj ďaľším "poťahovačom"
Pôvodene bolo toto fórum čisto lietadlové. Neskôr pribudli brtuľníky, potom FPV a ďaľšie podľa mňa silne nezaujímavé témy...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.02.2011 8:43 
Mazák
Mazák

Trochu to tady zapadlo... Nějaký oficiální závěr? :roll:

Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3